43
  • Narxis
    #43
    Te olyan egyszerű vagy mint egy darab deszka. Mit büntet az Opera Mini 6 mikor minden platformon elérhető? Az meg nem az olcsó okostelefonok hibája, hogy az Adobe "szakemberei" nem tudnak optimalizálni. Ezt már PC-nél is bebizonyították.
  • redmonk
    #42
    részemről csak a HTML5 tovább és tovább...
  • narumon
    #41
    Nekem nem hiányzik a mobil fless. Ezt a hozzászólást meg az iphoneomról írom. Hoppá! Tudod mit büntet az opera mini N70-en? A usert...
  • Sir Ny
    #40
    lol
  • Gutmann
    #39
    Ezt a postot most az N70-ről írom. Akárhogy is van, de azt el kell ismernetek, hogy a legújabb Opera Mini 6 ami végre nem Jávában, hanem natív Symbianba lett lekódolva nagyon csúnyán megbünteti az okostojás telefonokat, (különösen a Mobil Safarikat, ahol direkt nincs fless, pedig olyan procikon már rég lehetne)amik így súlyos tízezreket veszítettek az értékükből a szememben.
  • passatgt
    #38
    gyakoratilag nincs olyan bűvész aki ne csinált volna már ilyen asztalbaelbúlyós trükköt...
  • Gutmann
    #37
    ha ott van ha nem elég meleg a mutatvány !
  • Gutmann
    #36
    kezdek hinni nektek... az asztalba van -- ok..

    narumonnak: tényleg jónak tűnik ez a Jaadu RDP, lehet hogy fogom tesztelni, eddig erről még nem hallottam, de így már valóban más a helyzet, és kap az iPhone is egy piros pontot... többet majd csak a teszt után.
  • passatgt
    #35
    milyen világszenzáció?:D
  • passatgt
    #34
    elég mély az az asztal...
  • Gutmann
    #33
    http://www.youtube.com/watch?v=Xbp2xTmy-KQ&feature=player_profilepage#t=286s

    4 perc 48-nál , alig észrevehetően egy picit meg is löki belül a doboz , a képernyő bal széle felé eső oldalát, tehát egyértelmű, hogy végig benne van .. [/UFF]
  • Gutmann
    #32
    elírtam :tehát a az első kard a két térde alatt megy át ... illetve még annyi, hogy augusztus 28-ig ÉLŐBEN is meg lehet nézni ezt a műsort a Cirkuszban ! Szenzációs ! Újra el fogok menni ! Én ilyet még életemben nem pipáltam, azt hittem hogy elájulok, pedig eddig azt hittem bírom a strapát !

    első körben azt hittem hogy valós csodát látok tőlem 4-5 méterre , aztán kellett vagy 2 perc mire magamhoz tértem, felpofoztak , egy kis víz, fellocsolgattak. stb.. aztán sokmindenre gondoltam a "teleport kapu megnyitásá"-tól kezdve a "szemközti nézőközönség beépített emberek hadá"-n át (persze ez is kilőve hiszen mint jól látni "hátrafele" sem ugorhatott volna el nyomtalanul, de főleg nem vissza) a 3D-s videóvetítőn keresztül a Dévid Kopperfíldig mindenre... aztán maradt az hogy Csaj bizony a dobozBAN van, de ez elképesztő világszenzáció !
  • Gutmann
    #31
    áh.. te nem láttad élőben az asztal olyan vékony, alig pár centi a deszka, de cirádákkal együtt sincs több mint 7-8 centi a legvastagabb ponjtán nekem az a tippem, hogy a nő a dobozBAN van, de valami elképesztő, jógikat maga mögé utasító pózban, az első kard a két térde között megy át, a másodiknál a fél felsőtestét áthelyezi az egyik oldalra hogy ne döfje át a szemből érkező kard, majd az utolsó kard felülről simán átmegy a két lába között és egy kicsit megsimogatja a cunciját lent... és igen, az asztal valóban mélyített, de csak egy kicsit, hogy a lehajtott fejének is maradjon még benne hely. és a közönségnek se tűnjön fel , mivel élőben az asztalt majdhogynem alulról is lehet látni. persze még ebben nem vagyok biztos, 1000x végignéztem a felvételt, és lehet még valami trükk hogy nagyobbnak tűnjön mint amekkora valójában mert ha jobban megnézed, akkor úgy tűnik hogy csak a tibia ossiuma nagyobb, mint a doboz belső átlója.
  • roliika
    #30
    Hát úgy, hogy a nő nincs a dobozban. :D
    Jó régi trükk. Nézd csak meg jobban azt az asztalt!
    Van az alján egy kis cirádás díszítés, plusz elég vastag az az asztal a feltétekkel együtt...plusz a cirádával együtt.

    Igen igen...az asztalban van, hát nem lehet túl kényelmes, de elfér.
  • narumon
    #29
    Beállítás kérdése, hogy mennyi szint szeretnél átvinni.
    Egyébként meg nyugodtan trollkodj tovább az N70-el az való neked, remélem évekig nem is lesz másik telefonod és akkor mindenki azt kapja amit szeretne :)
  • Gutmann
    #28
    "http://www.youtube.com/watch?v=4XLv0gUtYrk"

    Ne röhögtesél már, ezt a hányadékot mered te és a többi ájFón nagyfejű idióta korszerűnek nevezni ??? 200ezerért ??? mikor a 16millió színű telefonon megejelenik a "szép" 256 színű RDP ??? és közbe meg szopsz a vastag ujjaddal hogy eltalálj valamit a deszktopon??

    kösz , akkor inkább szopok vele a 10ezer Ft-os telón ... az RDP ott is a csicska 256 színű, de legalább a gombbal pixelre rá tudok fókuszálni arra amire akarok...

    Androidra ugyan van korszerűbb RDP ami átvisz hangot is , meg 16 milió színű palettát, de szopjon az androiddal az akinek 6 annya van ..

    Ezt a WP7-et már meg em említem, van-e erre egyáltalán bármi? nemhogy korszerű RDP, vagy akár a Nimbuzz említett verziója?

    Haggyatok már ezzel az ájFOSSAL behányok ha csak meglátom ! az N70 után... hát mindjárt összeszarom magam a gyönyörtől baze !!!
  • narumon
    #27
    "További előnyei, kicsi, masszív,"

    Ezek hátrányok és nem előnyök.

    "olcsó (10e Ft)"

    Mondjuk ez lehetne előnye, de mint írtuk nem véletlenül olcsó. A miénk is megvan még valahol otthon mert párezer forintot akartak érte adni, annyiért meg inkább álljon a fiókban.

    "és gyak. mindent meg lehet vele csinálni ami a kor elvárásainak megfelel, még DivX filmeket"

    Igen, jól van móricka.... Pestre is fel lehet gyalogolni, minek hozzá kocsi? Ráadásul gyalog még olcsóbb is.... kb ez a szint!

    "van hozzá egy rakás 3D-s játék is,"

    Akkor nézz meg néhány játékot ilyen gagyi okostelefonon akkor majd rájössz, hogy ezek az N70-en elfutó játékok megint csak a gyalog és a kocsi esete.

    Mondjuk így néz ki egy játék iphoneon:
    http://www.youtube.com/watch?v=BTFSw1E_1Uk

    "és engem speciel EZ ÉRDEKEL a legjobban, hogy végre ingyen tudjak a telefonon egész nap ha kell POFÁZNI. úgyhogy ennyi. tömören."

    Szerintem ezt konkrétan bármelyik szerinted hülye okostelefonnal is meg tudod csinálni.
  • narumon
    #26
    Mennyi videot szeretnél? Elég ha beírod a youtubeba, hogy iphone vagy android és csak olyan videokat kapsz ami leveri az N70-et DURVÁN MINDENBEN!

    Tessék, remote desktop kicsit használhatóbb mint N70-en
    http://www.youtube.com/watch?v=4XLv0gUtYrk

    Iphonenál az ingyen pofázást megejtheted skypeon de ha nem akarsz semmilyen progihoz nyúlni csak telefonálni akkor pl Vibernek hívják:
    http://www.youtube.com/watch?v=UAVE8djwnTQ
  • Gutmann
    #25
    [UFF]
    Bocs az offért de ezt hogy a pitlibe csinálják ???



    A nő kb. egy 30x30x30 cm-es dobozba ül bele, a nézőközönség szeme láttára minden irányból a közönség vette körbe szombaton a cirkuszban, majd ezután karddal mindhárom tengelyén a dobozt átszúrják . Az asztalnak nincs alja, csapóajtó lefele, a füst elég gyenge ahhoz hogy ne lehessen látni, sőt igazából azt igazolja, hogy vetíteni sem lehetett volna az asztal alját videóként minden irányból. Tehát a nő a dobozban kell hogy legyen , de milyen pózban ?? SEGÍTSÉG !!!
    [/UFF]
  • karcsi
    #24
    a viteo unalmazs esa zene mek gatyi aliktuttam ra tanconi es aszis elek hujen sigeruldt
  • Gutmann
    #23
    Nekem sincs több kérdésem tisztelt bíróság ! Mindenesetre majd meghalok epekedve egy videóért ami azt bizonyítja hogy van az N70-nél jobb, olcsóbb és akár funkcionalitásban , akár kényelmi szempontok szerint, akár gyorsaságban azt leverő telefon, mindezt egyszerre... Szóval hajrá ! Várom a válaszvideókat !
  • strogg
    #22
    Te tényleg troll vagy.
    Nincsen több kérdésem.
  • Gutmann
    #21
    Elég olcsó kifogások, mindezt ezen a telefonon is meg tudom csinálni, ahogy az alábbi videó is mutatja. További előnyei, kicsi, masszív, az aksi és a töltő hozzá 1000 Ft az arabnál, olcsó (10e Ft) , és gyak. mindent meg lehet vele csinálni ami a kor elvárásainak megfelel, még DivX filmeket is lehet rajta nézegetni, vagy Symtorrenttel letorrentezni valamit hirtelen, van hozzá egy rakás 3D-s játék is, úgyhogy csak röviden ennyi. Nem ismerem a Motorola Milestone-t, de sajnos a Nokiákkal kapcsolatban nekem nagyon nagy elfogultságom van , ezen belül is az N70-N95 széria amelyen tutira fut a Nimbuzz kliens 3-as verziója amivel TUTIRA lehet ingyen pofázni a GTALKO-on orrvérzésig, és engem speciel EZ ÉRDEKEL a legjobban, hogy végre ingyen tudjak a telefonon egész nap ha kell POFÁZNI. úgyhogy ennyi. tömören.
  • Narxis
    #20
    Én nem szoktam fikázni mások telefonját, mert ha az anyagi lehetőségei annyit engednek csak, hogy olcsót vehessen akkor nem akarom megsérteni, de az látszik, hogy te vagy nagyon hülye vagy vagy szokás szerint trollkodsz. Ezt az ócska szart amit a videón mutogatsz egy ZTE Blade ami nem sokkal drágább(attól függ, hogy honnan veszed) oda-vissza röhögve veri tudásban, használhatóságban és minden másban.
  • Gutmann
    #19
    kíváncsian várom a válaszvideót ! ne felejtsd el a Nimbuzz-t se le a videóról amivel egy ruppó nélkül tudok aksilemerülésig a GTALK-os kontaktjaimmal beszélni (nem csetelni, BESZÉLNI), a telefon hívásindítógombjának a megnyomásával ... Hajrá !
  • strogg
    #18
    Gutmann
    pölö: Motorola milestone, ha hw gombok kellenek.
    Én is nagyon sokáig nem voltam barátja az okostelefonoknak, mert nem akartam netezni telóról. De amint kellett elég hamar rájöttem, hogy csak xopatni tudod magadat a régi nokiáddal. Egy komplett üzleti felhasználáshoz már kevés.
    Sok fontos levél megirása, doksik megtekintése, hálózati meghajtókhoz csatlakozás, ügyfélhez odatalálni (gps ezért kell), plusz rendszer adminolni távolról ha vészhelyzet van. (karácsony este az ünnepi vacsora közben kicsit kimenni a konyhába, és újraintidani 1-2 szolgáltatást egy szerveren ssh-n, mert örjöng az ügyfél.) stb...
    Amiről beszélsz nem életszerű. Vagy csak savanyú a szőlő???
  • narumon
    #17
    hehhe megnéztem ezt a videot mégegyszer ez nagyon gáz. Pont megfelelő arra, hogy mindenkit elriasszon az N70-től :)
  • narumon
    #16
    Bocs, én ennél kisebb telefont nem szeretnék, mert úgy járnék mint te, hogy egy weboldalt meg emailt nem látok normálisan, köszönöm szépen nem. Egyébként egy kézzel használom az iphonet. Az Ipadon szoktam két kézzel gépelni mert azt egy kézzel nem érem át.
  • Gutmann
    #15
    aha és kapaszkodhatsz bele két kézzel mint egy hülyegyerek mert akkora batár...
  • narumon
    #14
    Hát nézz meg egy iphonet és rájössz hogy a virtuális gombja az nagyobb mint az N70 normál gombjai...
  • Gutmann
    #13
    majd leszel oly' bátyánk nekünk feltenni erről egy bizonyíték videót is hogy nem szopod szét magad a 3x3 miliméteres virtuális gombok eltalálásával !

  • narumon
    #12
    Jólvan jólvan, mostmár ébredj fel vagy próbálj ki egy ilyen "okostojás" telefont és rájössz, hogy nagy baromságokat hordasz itt össze... :)
  • narumon
    #11
    Hát én inkább símogatom a buzis nagyfelontású kijelzőmet és tizenötször ekkora sebességgel normális átlátható módon egyszerre (!) webezek, csetelek, beszélgetek, és csatlakozok az otthoni PC-mhez, fél kézzel, és csak azért nem villamoson mert kb 10 éve nem ültem olyanon.
    Pont azért tíz rongy egy ilyen telefon, mert rajtad kívül mág a kutyának sem kell, és a video is abban erősít meg, hogy teljesen alkalmatlan a fent felsorolt feladatokra!
  • Gutmann
    #10
    Van rá Wake On Lan. A kijelző mérete is megfelelő, ha ennél nagyobb lenne a kijelző azzal az eszköz maga sem lenne fél kézzel fogható, és akkor nem beszéltem a 3x3 milliméteres virtuális gombok eltalálásáról a 30x vastagabb hüvelykujjbegyemmel ami az igazi önszivatás, 100+ezer forintos készülékeken meg főleg... hibázol, szopsz, és még magadat is szopatod 100 ezrekkel és a GYAKORLATBAN az N70 még így is mindent gyorsabban egyszerűbben meg tudsz csinálni. Szal az N70 nem elég hogy olcsóbb, de jóval nagyobb tudású is mint ezek a szar ún. okos(tojás) telefonok, beleértve az összes ájFOST és az anDROIDokat is...
  • Tiro2
    #9
    Vagy küldesz egy Wake On Lan package-et, meg létrehozol egy leállító parancsikont (mert távolin csak kijelentkezést enged) és akkor be és ki tudod kapcsolni bármikor. Persze nem tom hogy N70 van-e alkalmazás amivel wol-t tudsz küldeni (én iPhone-on csinálom). Mindenesetre tényleg nem alkalmas ekkora képernyőn :D
  • drzen
    #8
    Ember, én hajlamos vagyok azon a véleményen lenni, hogy nem mindig az a legjobb ami a legújabb, viszont te láthatóan szopatod magad.
  • pixx
    #7
    Tudod csak az a vicces, hogy ehhez be kell kapcsolni az otthoni gépet. És ha reggel nem kapcsoltad be, akkor szívás.
    Amúgy meg vicces netezni egy egy 1 inches képernyőn. De hát te tudod.
    Mindenki azzal szívatja magát, amivel akarja.
  • pixx
    #6
    Hát a sebesség elképesztő :D
  • Gutmann
    #5
    Én nem tudom, majd ha fizetnek érte, hogy kijelzőket kelljen simogatnom, mint egy kecses kis b*zi, és ha a mai telefonok csak a felét fogják tudni annak mint amit itt lent látható, akkor majd elgondolkodok, szopjak-e a kijelző vad simogatásával, ahelyett hogy a lent látható módon 5 perc alatt, egyszerre (!) webezzel, cseteljek, , beszélgessek, és csatlakozzak az otthoni PC-mhez, fél kézzel a villamoson kapaszkodás kozben... 10ruppós telefonnal.
  • narumon
    #4
    nem is csoda, hogy nem kell senkinek. Asszonyomnak volt valami ilyesmi Nokiája, alig várta, hogy meg tudjon szabadulni tőle.