9
  • Laza
    #9
    Remélem valaki levédette anno a kőbaltát, mert az most perelhetné az egész világot ... az segített az emberiségnek felemelkedni :)
  • zboszor
    #8
    Már elnézést, de a hash technika Knuth könyveiben is le van írva, ami a programozók bibliája. Ennél biztos nem korábbi a szabadalom, vagyis van prior-art, a szabadalom úgy ahogy van nem érvényes.
  • bigjoe
    #7
    Kivételesen igaza van a Google-nek (Első hallásra).
  • makra01
    #6
    Nem tom szerkeszteni, de meg annyit, hogy ha valakit felveszek szovetsegbe akkor elfelejtem a regi dolgokat.... ha nem felejtem el, akkor nem veszem be a szovetsegbe.
  • makra01
    #5
    Erre en csak ennyit mondok
    http://www.sg.hu/cikkek/81523/kozosen_vedekeznek_a_szabadalmi_perek_ellen_a_linux_tamogatoi
    szanalmas sajat tarsukkal csesznek ki.....
  • MsUser
    #4
    Én úgy láttam a google-nél előszeretettel használnak IBM ThikPad-ket szinte alap munkaeszköz minden dolgozónak, erre gondoltál vagy a szerverekre amit szintén nem ők fejlesztettek? Ja asztaliban pedig MAC-eket ezt sem ők fejlesztették, kivéve az irodai környezetet arról híresek hogy mindent megtesznek a jó közérzetért a dolgozóik körében és az elektromos fogyasztásuk kb. 30%-át környezetbarát technológiából nyerik.
  • Inquisitor
    #3
    Benne van a kernelben évek óta? Akkor csesszék meg az összes létező Linux verziót és azok terjesztőit és használóit kéne beperelniük. Még is hogy került bele? belecsempészték a forráskódba? Ne röhögtessenek ... Google gépeken nem csak a Linux, de a vas is saját fejlesztés.
  • pasi29uk
    #2
    Igazán szánalmas... Ez pont olyan, mintha elkezdenék topologiákat/rendszereket gyártani különböző területekre, majd átpasszolnám egy fogalmazónak (aki képes szabadalmi hivatal által elfogadott nyelvre lefordítani) majd várnék amíg valaki el nem kezdi használni.
  • csulok0000
    #1
    Szívesen kezet fognék azzal az emberrel aki az ilyen ingyenélő pereskedő embereket kivégezné :D