12
  • vmiki88
    #12
    az biztos, főleg ha ilyen stresszes az élete Max barátunknak ;D
  • dronkZero
    #11
    Ez egy ilyen előzetes képen, amit hetekig bámulhatsz, tényleg szarul néz ki.
    De ha valaki játék közben észreveszi, hogy a _kilincs_ textúrája szar, akkor az már nem teljesen épeszű dolog... Kabátra mondjuk nincs mentség, egész játék alatt azt nézzük.
  • Zocsi
    #10
    Még jó is lehet. Ha teljesen bekattan, márpedig teljesen megkattan szegény, akkor még bele is passzolhat ez a tarkopasz gengsztermódi. Sztori fronton meg mindig is erős volt a MP, legalábbis szerintem. Várós.
  • tomboy013
    #9
    Nem tök mindegy hogy néz ki a lényeg hogy jó legyen a játék =)
  • Loverman
    #8
    érdekes a bátyám idén 36 éves és mindig ugyanúgy nézett ki :D azért ennyire nem változik meg az ember "5-10 év alatt"
  • creed13
    #7
    Igen, csak miután pár év eltelik a 2. és 3. rész között szerintem, ezért természetes, h nem egy zselés, jól öltözött csávó marad Max.Gondolom te sem és én sem fogunk úgy kinézni kb 5-10 év múlva, mint most...Legalább is szerintem...

    Kissssss: Többször végig toltam mind2 részt....
  • Loverman
    #6
    meh, kár hogy nem volt annyi kapacitása a Remedy-nek hogy egyszerre csinálja az Alan Wake-et meg a May PAyne 3-at. Nem bízok a Rockstarban
  • kissssss
    #5
    valószínűleg ö még nem játszót az előző 2 részel, nem tudja mit beszél.
  • Zoli007
    #4
    Ehm, konzol...
  • Broafka
    #3
    hát a 4. képen az a kicsavart karú lövés elég érdekes :)
    mindenesetre még ott meg az első képen néz ki inkább Max Payne-esen.

    creed13: pont azért, mert Max Payne, a bosszúszomjas bukott rendőr, a kertvárosból. A kertvárosból ahol minden csilli-villi, és felzselézett 60-as évek beli jól fésült hajú rendőr. A tragédia után bekeményít, de a stílus nem változik. A kettőben is a szép fiú volt, de a kemény zsaru. Most meg ilyen kis lecsúszott Arnold Shwarzenegger, elhízott, kopasz, szakállas "kemény" zsaru. Hát ilyenből van egy pár, uncsi, és nem Max Payne. Azért húzzuk a szánkat!
  • maxy182
    #2
    Én általában nem izgulok a grafikára, de azért egyik-másik textúra (pl a negyedik képen a kilincs, vagy az első képen Max kabátja) elég gányul néz ki...
  • creed13
    #1
    Nem tudom miért húzták az emberek a szájukat a kopasz/kövér Max-re, szerintem még jobban is néz ki, mint a jól fésült bőrkabátos machos szép fiú...