27663
  • Rayden02
    #116
    Nah ha minden igaz lesz valami nem sokára!
  • Rayden02
    #115

    Csak hogy megerősítselek!
  • Büdös Bohóc
    #114
    ő is tudja szerintem, pont azért kérdezett rá, hogy nem-e inkább LA-ről van szó (mert az előtte író is hollywoodot mondott) és hozzátette, hogy a 4-hez képest csak Hollywood meg kurvakicsi lenne.
  • MerlinW
    #113
    LA messze nem csak Hollywood-ból áll...:)
  • grebber
    #112
    Grand Theft Auto 5: Rockstars GTA 5 für PC auf Releaseliste aufgetaucht - Update: Händler ziehen nach
  • ldavid
    #111
    ha centiről centire modelleznék le, akkor jóval nagyobb lenne
  • asysoft
    #110
    Mármint Los Angelesben? Hollywood kicsi lenne 4-hez képest:) Egyébként én is szívesen látnék nem USA-ban játszódó epizódot, kérdés mennyire merik bevállalni a #108-ban írtak miatt...:(
  • Büdös Bohóc
    #109
    szerintem ők is örülnének más helyszínnek ugyanúgy
  • arty
    #108
    az amerikai piac a legnagyobb, elsősorban őket akarják kiszolgálni :(
  • Büdös Bohóc
    #107
    mindig tudnak újat és újat mutatni egy ilyen érával és az egyre jobb grafikus motorral stb, de egy KICSIT már lehetne valamiféle fantáziájuk és játszódhatna mondjuk Tokyoban, vagy Moszkvában...

    Én pl nagyon nagyon rég várok már olyan sandbox játékra, ami a szovjet érában játszódik és kémkedésről vagy valamiféle underground bűnözésről szól, alig van 1-2 ilyen, tök hangulatos lenne pedig. A stalker és a no one lives forever 2 kb ami adott egy kis ízelítőt a dolgokból, de egyik se az, amire várok.
  • FSpofon
    #106
    Minden jel arra mutat hogy hollywoodban játszódik az 5. rész.
  • vato loco
    #105
    Headshoton kívül használsz bármi mást is? Úgy kell neked.
  • arty
    #104
    amugy a linkeidet csak linkelted, vagy á is nézted? :D

    egy: "I have been playing GTA on the 360 and the framerates normally seem fine. Sometimes when there are lots of cars on screen there is a slight dip, but it soon picks up again." - kb amit én is állítottam: általában okés, de nagyobb akcioban, sok rendőrrel, robbanásokkor be tud szaggatni

    kettő: a játék megjelenése ELŐTTI, frémrátát latolgató kommentek ... és ez az érved :DDD
  • arty
    #103
    látom te a szőrszálhasogatásban inkább leled örömöd, mint egy játékban :D

    kerstészkedj! annyi más hobbi van! :D
  • arty
    #102
    sok helyen hallani :D ez jó!

    még1x:
    - _én_ végigjátszottam xboxon
    - _én_ tudom, hogy van amikor szaggat, nem mondtam, hogy nem teszi. sőt! popup is előfordul, még winyórol is
    - mivel nem nézem ki belőled, hogy visszaolvasnál, összefoglalnám amit állítottam: nem 640p és idézem magam: " "gyakran észlelhető az is hogy az fps inkább a 20-at súrolja alulról" az durva csúsztatás :)" és a popupról: "mióta van hdd install, a jelenség kb megszűnt" (vegyük észre a 'kb' szócskát!)

    vili?
  • búgódisznó
    #101
    Jó vicc, a 21 órát úgy írtad le mintha legalábbis 2 óra lenne.Másik meg minek végigrohanni rajta azzal csak saját magaddal tolsz ki.Ja hogy utána le lehessen írni milyen "rövid" a játék.Fizika sokkal jobb mint a korábbi GTA-kban , csak a vak nem veszi észre.Lehet hogy nem egy Half-life 2 de teljesen rendben van.A script-ek miatt sirni megint csak hulyeseg.Meg amiatt is, hogy egy tárat kell beleereszteni valakibe.Ez csak egy játék (szerencsére) nem az élet.Kákán is csomót keresés ékes példája az írásod.
  • vk90
    #100
    Sok dologban egyetértek veled, amiket ide leítál, főleg a szkriptelt küldétésekkel kapcsolatban. Ez a rendszer már a San Andreas-nál kezdett leginkább bemutatkozni, de itt még durvábbra fokozták. Emlékszem, mikor egyik küldetésnél már sajttá lőtem az egyik üldözendő kocsit, de az mint ha misem történt volna ment szépen tovább. Gondoltam szétlövöm a kerekét. Erre a kerék csak szikrázott. Na mondom mi ez. Utána megpróbáltam kiszedni belőle az embert. A kocsi szélvédője csupa véres lett. De persze csak ment tovább, miközben az én kocsim már füstölt. Kibaszottul idegesítő. Eleve akkor minek rakták bele a kocsiból lövöldözést.
    Viszont van amiben nem:
    "A régebbi gta-k, hosszabbak voltak főleg a sanandreas."
    Gta 3 és Vice City a IV-nél sokkal rövidebb volt, max a kettő egybevéve olyan hosszú, mint a IV.
    "Nemtudom hol az a rengeteg tartalom, azért annyira nincs sok."
    Ez nézőpont kérdése. Mellékküldetésből nincs annyi, mint a korábbiakban, de a sok kis apró tartalom (telefonhasználat, kocsi lemosás, taxizás, rendőrségi adatbázis, és még rengeteg ilyen apróbb dolgok, melyektől jobb a játékélmény.
    "A fizika nemhogy jó, inkább gáz."
    A fizikával önmagában nincs gond, a motorbaleseteknél ez jól látszik (nagyon látványos és persze vicces is). A hitbox tényleg nem a legjobb, ezen még kéne fejleszteniük.
    "A végtelen és orrod előtti/ lehetetlen helyi (pl egy zárt épületben ahol az egyetlen bejáratnál én állok, folyamatosan mögülem jönnek a rendőrök) gyors rendőrspawn elég szánalmas már."
    Azért ahhoz képest, ami a San Andreas, Vice City-ben volt sokat fejlődött. Sőt ebben én annyira észre sem vettem a rendőrspawnot. Pl: felmegyek egy épület tetejére, és látom, hogy kiszállnak a rendőrkocsiból és felmásznak a létrán, vagy a lépcsőn.
    96: "A kritikusok azt a játékot pontozzák magasra amelyiknek a kiadoja tejel."
    Nem kizárt, hogy így van, nem tudom, de megérdemli ezt a százalékot.
  • mujahedin
    #99
    Amúgy nem nehéz rákeresni mert sok helyen hallani erről a szerinted nem létező dologról: egy

    kettő

    és még a gugli
  • mujahedin
    #98
    Nemtudom hol az a rengeteg tartalom, azért annyira nincs sok.
    Nézzük csak: 21 óra alatt 70 valamennyi százalékig elvittem, csak a galambok meg az ugratók egy része maradt, minden küldetést megcsináltam, a telefonosokat is. Ez után sajnos dög unalom. Csak akkor élvezhető valamennyire ha jó sok idővel később újra játszom, bár már így is beugrálnak az emlékek, úgy már nem olyan érdekes.
    A régebbi gta-k, hosszabbak voltak főleg a sanandreas
    A fizika nemhogy jó, inkább gáz. Falonátlövés gyakori, animációkor amikor 10 golyót bekap az ellen és szédeleg 10 másodpercig, gyakorlatilag sebezhetetlen, addig amíg az animáció be nem fejeződik (már az is külön vicces, hogy néha 1 tár után is felkel a srác ha nem kap fejest, ezt asszem a 3-ban már kiparodizálták, na ez a 3-hoz képest sokkal durvább). Rossz a hitbox, néha köze nincs az emberke animációjához.
    Autók néha kis súrlódástól kb szaltóznak a levegőben egyet.

    A végtelen és orrod előtti/ lehetetlen helyi (pl egy zárt épületben ahol az egyetlen bejáratnál én állok, folyamatosan mögülem jönnek a rendőrök) gyors rendőrspawn elég szánalmas már.

    Küldetések a szokásosak, durván scripteltek. Bizonyos küldetésekben (1-2 autós üldözős) menetközben akér 4 tárat is lőhetek az emberke fejébe, csak úgy spriccel a vér, de nem hal meg addig amíg a küldetés megfelelő részéhez nem ér.
    Megint csak a küldetések nem vesznek tudomást a küldetés előtti dolgokról, x módon állok be a kocsival, akkor is a scriptelt helyen fog állni, sőt a küldetés előtt ott lévő útban lévő kocsik/bármi is eltűnnek, gyakorlatilag semmi szabadság nincs a küldetésekben, a helyszínek is általában úgy vannak megépítve, hogy csak 1 féle képpen lehessen megcsinálni.
  • mujahedin
    #97
    Hát sajnos te vagy a hülye tényleg szaggat. Bár tőled annyi marhaságot olvastam már, ez nem meglepő.
  • búgódisznó
    #96
    A kritikusok azt a játékot pontozzák magasra amelyiknek a kiadoja tejel.
    De ettől még a GTA4-et azt nagyon eltalálták, én se bírom megunni.Nagyjából lesz.rom hogy néznek ki az árnyékok
  • vato loco
    #95
    Tartalomra az előző GTA-k is voltak ennyire jók, semmi extra.
  • vk90
    #94
    Azt mindenki tudja, hogy az optimalizálása nagyon szar lett, meghát nem kevés bug van benne. De a játékélmény, a város kidolgozottsága, a rengeteg tartalom, ilyen egyik másik játékban nincs. Hidd el nem fog hamar feledésbe merülni. Még ha az Gta5 10-szer jobb lesz akkor sem. A 3-mal is még mindíg játszanak.
    "Csak a szokásos GTA fíling ami miatt nem landolt a kukában"
    Azért ez egy kicsit kevés lett volna, nem gondolod? Ennyi erővel csináltak volna még egy ps2/xbox szintű játékot.
    Másrészt a Gta IV ps3-as változata a legjobb játék lett a Gamerankings-on 97,01 %-al. Nézd.
    Tehát annyira szar nem lehet, ha a kritikusok így pontozták, nem?
  • vato loco
    #93
    Ugyanmár, jön az 5 és erre senki se fog emlékezni. Most épp ez a legjobb GTA, de csak most. Az elkúrt programozásáról és balfasz konzolportjáról meg ne is beszéljünk. Egy CF-et nem tud normálisan lekezelni, újabb generációs kártyán sokkal lassabb mint egy régin. Ez egy igazi "hogyan ne programozzunk" mintapélda. Csak a szokásos GTA fíling ami miatt nem landolt a kukában.
  • arty
    #92
    nyilván te jobban tudod, mint a beyond3d

    odamentél haverodhoz, bal agyféltekéd megszámolta a pixeleket, a jobbik pedig a frémrátát mérte :D

    (Én megvettem az xbox verziót is és végig is játszottam, ráadásul képben vagyok a konzolommal kapcsolatban. Te pedig szokás szerint balfaszkodsz...)
  • sanyicks
    #91
    Nyilván te majd megmondod hogy én mit láttam amikor játszottam vele, vagy amit a haver is folyamatosan lát...
    És nem 720p max 720p-re van felskálázva. Röviden fogalmad sincs az x360 verzióról.
  • vk90
    #90
    Maximálisan egyetértek. Nincs még egy ilyen játék mint a Gta IV. Még 30-40 év múlva is emlegetni fogják.
  • HollandRules
    #89
    Ez a midnight Club Los Angeles
  • HollandRules
    #88
    Már 3 éve ezzel jáccok .Igazából nem lehet megunni ezzel a fizikával.
  • fery02
    #87
    10/10-es játék, még több év távlatából is.
  • arty
    #86
    akkor félrebeszéltél :)

    az xboxos gta4 720p és ugyan nem konstans 30fps a játék, de hogy "gyakran észlelhető az is hogy az fps inkább a 20-at súrolja alulról" az durva csúsztatás :) összefoglalva: fogalmad sincs az xboxos verzióról.

    kifli: volt, az irott verbatimről jászóknak :P (mióta van hdd install, a jelenség kb megszűnt)

    és had ne nyomjak most be videot a pécés popupról, durvább mint amit anno xboxon tapasztaltam ... (1 órácskára beszippantott tegnap a gta4, pedig csak árnyékot akartam screenshotolni, kurva jó kis játék, még mindíg!)
  • kifli
    #85
    jah, ott csak a popup van, meg a textura betöltés késés :D
  • sanyicks
    #84
    nem, az x360-ról beszéltem, ps3-mast nem próbáltam.
  • fery02
    #83
    Pont ez az, hogy látszatra végre nincs már különbség árnyékilag P betű hatására.
  • arty
    #82
    szerintem visszaolvasás nélkül máskor ne reagálj egy fórumban ;)
  • Büdös Bohóc
    #81
    Kit érdekel, az utolsó patch jó árnyékot tartalmazott.
  • arty
    #80
    töltsd be a gta4 1.0-s exe-t, meglátod :)
  • vato loco
    #79
    Lehet hogy sose használta, de 5970-en még meg tudta oldani hogy csak az egyiket hasznosította, nem zavarta ha ott van mellette a másik. És az még egy dolog hogy játék előtt mindig bontanom kell a CF-et (jó, 2 kattintás, de akkoris), de még szaggat is, pedig hagytam a játék által felajánlott alapon, 25-ös látótávval, meg 30-as mittoménmivanalatta, holott ugyanezeket 5970-en majdnem maxra tolva is tökéletesen futott a játék, akadás sehol. Ez meg elvileg egy jobb kártya (legalábbis ha az 5970-ből is csak az egyik mag működik a játékban), és még annyit se tud (csak ebben a játékban).
  • vato loco
    #78
    Hagyjuk már a kvarcjátékokat, nem egy kategória...
  • vato loco
    #77
    Ki nem szarja le a kilakoltatást? Ez egy játék fórum, nem szocproblémamegoldó. Gondolom te is azért jársz ide mert téged is az fenyeget, és pont egy ilyen fórumon remélted megtalálni az ellenszerét... LOL. Simán csak irígy vagy hogy van akinek futja ilyenre a fizetéséből. (Mintha 160k (ennyi volt a 2 kártya együtt) olyan nagy pénz lenne, egy GTX580 egymagában alig kevesebb.)