27663
  • asysoft
    #196
    Nem is tudtam, hogy fent van a demó PSN-en. Majd hétvégén rákeresek, amit eddig videót láttam, mind verekedésről szólt, az meg nem igazán vonz:)
  • arty
    #195
    akkor én a 3 demoját láttam :)
  • zola2000
    #194
    a youtube videók alapján pedig szépnek tűnik a yakuza4 (a játékmenet más kérdés, a yakuza2ben még nagyon jó volt)...
  • arty
    #193
    vagy a 3 vagy a 4 demot néztem, de az elég ps2sen nézett ki és a játékmenet is nagyon "japán" volt :)

    de minél többet gondolok egy gta tokyo-ra, annál jobban tetszik az elképzelés :) kár, h erre esély sincs és n+1. alkalommal is "USA" lesz a helyszin
  • zola2000
    #192
    na igen a téma hasonló van benne jó sok mászkálás a városban, kis "nyomozással", de simán A kategóriás. Mondjuk csak a yakuza2t láttam.
  • arty
    #191
    az egy C kategoriás "verekedős" cucc, nagyon nem gta - én pl autósüldözésre és lövöldőzésre vágyok :) és tényleg jó lenne valami uj szintér a sok usa helyszín után...
  • zola2000
    #190
    Ha Tokyo kell, arra ott a Yakuza 3-4 az szerintem eredetibb mint egy gta tokyo lehetne...


    a dolog szépséghibája hogy csak psre van.
  • Rayden02
    #189
    A R* bakizott!

    GTA V - Utalás a Social Club kódjában.
    Viszonylag kétes eredetű pletykák után ezúttal maga a Rockstar vétett hibát, amennyiben továbbra is a titkolózást alkalmazzák. Nemrég frissítettek a Rockstar Social Club oldalán, viszont egy szemfüles felhasználó az egyik XML fájlban GTA V-re utaló sorokat talált.
    A GTAForums-on IsItFridayAlready néven szereplő user a Social Club frissítése után kíváncsiságból beleturkált a weboldal fájljaiba, és érdekes felfedezést tett: néhány .xml fájlban a "GTA V", illetve "Grand Theft Auto V" nevek is szerepeltek. Amint a hír elterjedt a fórumon, a Rockstar eltüntette a szóban forgó sorokat, de természetesen screenshot is készült.
    IsItFriday elmondása alapján a screenshotokat a Social Club szerverén lévő xml-ekből mentette le, amelyek konfigurációs fájlként szolgálnak a weboldal videó playeréhez. A "Grand Theft Auto V" bejegyzést azért adták hozzá, hogy esetleges opcióként szolgáljon a lejátszóhoz, ami azt jelenti, hogy talán már a játék Social Clubbal való integrációját tesztelik.


    http://socialclub.rockstargames.com/widgets/common/videostar/xml/EN.xml
    http://socialclub.rockstargames.com/xml/MultiplayerEvent/Schedule.xml
  • ldavid
    #188
    ott most van, decembertől meg nyár lesz
  • MerlinW
    #187
    Öö miért gondolod, hogy délen nincs tél?:)
  • ldavid
    #186
    vagy lehet, a déli féltekére vonatkozik :D
  • MerlinW
    #185
    Ha igaz, akkor van rá kemény 2 hetük, mert azután vége a nyárnak:)
  • szabii98
    #184
    GTA V bejelentés még a nyáron?

    Az amerikai Official Xbox Magazine úgy tudja, hogy a Rockstar még idén nyáron le fogja leplezni a Grand Theft Auto V-öt.


    Napról napra egyre biztosabb, hogy a Rockstar hamarosan bejelenti a következő Grand Theft Autót -- igaz, semmi konkrétum nem hangzott el magától a fejlesztőktől, de a széria stílusához illő poénos doménregisztrációk, a Take-Two színészkeresése, és a humorista Gilbert Gottfried azóta már törölt twitter-üzenete nagyon is arra utal, hogy már javában készül a játék.
    A CVG szerint a Grand Theft Auto V a modern Los Angelesben/Los Santosban fog játszódni, a legfrissebb pletyka szerint pedig a Rockstar még ezen a nyáron hivatalosan is bejelenti a játékot. Az időpont persze szokatlan, hiszen egy ilyen komoly bejelentést az E3-on illene megejteni, ugyanakkor ne felejtsük, hogy az L.A. Noire PC-s átiratának létezéséről egy átlagos hétköznapon értesültünk.

    Forrás: pcguru.hu
  • Rayden02
    #183
    Ez csak spekulálás,hogy Niko San Andreasba repül,amúgy ebből a vidiből van a kép:
  • hegege
    #182
    Az miért van,hogy az icenchancer működik szépen gta4-el meg a kieggel is , de sajna a cars mod(800 megás vehicle.img file) csak a kieggel jó az eredetit eldobja hibával...
  • wollnerd #181
    San Andreas, jól látom?
  • wollnerd #180
    De hogy tudod látni hogy az GTA V?
  • Rayden02
    #179
    Érdekes!

  • Malakai
    #178
    Ha még így se, a GamesCom egy európai játék expo, ahol a Rockstar egy elég méretes helyet bérelt, ergó valamit mutatni akar. :)
    Ami persze nem feltétlen jelenti azt, hogy GTAV-ről lesz szó, lehet csak Agent-et, meg Max Payne 3-at mutogatnak.
  • morzsi555
    #177
    http://www.gamescom-cologne.com/en/gamescom/ausstellersuche/suche/suche.php?&fw_goto=aussteller/details&&kid=0040087282&values={%22start%22%3A80}
  • wollnerd #176
    Ezt nem vágom....
  • tutituti
    #175
    huhúú.Na akkor ezt is várjuk.
  • Rayden02
    #174
  • Rayden02
    #173
    Háhá mit találtam!
    Gamescom!
  • Rayden02
    #172
    Friss hír/pletyka!
    Bár az elmúlt hónapokban minden konkurens játékfejlesztő leszólta a Team Bondi arcmimikáért felelős technológiáját, a Rockstar Games minden körülmények között kitart mellett a soron következő játékai esetében is. a GTA 5 is ezt használja majd, ez már szinte biztos.
    A Team Bondi fejese, Brendan McNamara azt nyilatkozta a PSM3 magazinnak, hogy a Rockstar erősen vizsgálja annak lehetőségét, hogy az L.A. Noire-ban látott, megdöbbentő arcmozgásért felelős MotionScan technológia a stúdió következő játékaiban is helyet kaphat-e, beleértve a Grand Theft Auto 5-öt is. Nagyon úgy fest a helyzet, hogy valóban így lesz."Igen, azt hiszem, hogy ők minden játékukban szeretnék ezt." - mondta McNamara. Hatalmas játék az L.A. Noire, de a Grand Theft Auto hihetetlenül nagy. így minden felmerülő probléma is nagy gond lehet, figyelembe kell venni, hogy hány sor szöveg van benne és mennyi dialógust rögzítenek, valamint minden ehhez hasonló dolgot. Természetesen mi is szeretnénk, hogy igénybe vegyék a MotionScant, de ha úgy döntenek, hogy nem vagy igen, mi mindenképp elfogadjuk a döntésüket."
    Hozzáteszi: "A Rockstar hozza ezeket a határozatokat. A játékok szempontjából mindenképpen helyes döntésnek számítanak.
    Bár mostanában nem volt eléggé rózsás a helyzet a Team Bondi és az anyacég között, ők is fejet hajtanak kenyéradójuk előtt.
    Az a pletyka járja, hogy az őszi Gamescomon nagy csinnadratta közepette bejelentik majd a GTA 5-öt, reméljük, tényleg fedik a valóság a szóbeszédek. És mely játékokban valószínű a MotionScan még? Max Payne 3-ban és a The Agentben.
  • tutituti
    #171
    http://gamepod.hu/hir/gta_v_a_gamestation_listajan.html
  • Büdös Bohóc
    #170
    :DDDDDDDDDD
  • FSpofon
    #169
    ugye ezt nem mazur jelentette be?
  • Büdös Bohóc
    #168
    én Moszkvának örülnék, 1980-as évek vagy 70-es :D
  • wollnerd #167
    Én is!
    Mert akkor nincs szükség a kocsira, mindenhova metróval járnánk!
  • Rayden02
    #166
    Én Londonnak örülnék a legjobban!
  • Ironman2
    #165
    Akkor nálam itt ért véget a sorozat,ha tényleg LA-ban fog játszódni.Szerintem a San Andreas után abba kellett volna hagyni az egészet,és mindenki emelt fővel tisztelegne a játék elött.De így?
  • morzsi555
    #164
    remélem nem, én vice city-t akarok.
  • ldavid
    #163
    lehet, ez most ilyen gazdaságos fejlesztés lesz, a korábbi LA-ben játszódó játékaikból (Midnight Club, LA Noire, vagy akár GTASA) most újra felhasználhatnak egy csomó mindent
  • Caliston
    #162
    Jajj, Forrás: GTAHungary
  • Caliston
    #161
    GTA V bejelentés még a nyáron?

    Megosztom az iWiW-en! Megosztom a Facebook-on! Megosztom a Twitter-en! Hozzáadom a Google könyvjelzőimhez! Hozzáadom a Startlapomhoz! Megosztom a MySpace-en! Könyvjelző és megosztás
    Az amerikai Official Xbox Magazine úgy tudja, hogy a Rockstar még idén nyáron le fogja leplezni a Grand Theft Auto V-öt.
    Napról napra egyre biztosabb, hogy a Rockstar hamarosan bejelenti a következő Grand Theft Autót -- igaz, semmi konkrétum nem hangzott el magától a fejlesztőktől, de a széria stílusához illő poénos doménregisztrációk, a Take-Two színészkeresése, és a humorista Gilbert Gottfried azóta már törölt twitter-üzenete nagyon is arra utal, hogy már javában készül a játék.
    A CVG szerint a Grand Theft Auto V a modern Los Angelesben/Los Santosban fog játszódni, a legfrissebb pletyka szerint pedig a Rockstar még ezen a nyáron hivatalosan is bejelenti a játékot. Az időpont persze szokatlan, hiszen egy ilyen komoly bejelentést az E3-on illene megejteni, ugyanakkor ne felejtsük, hogy az L.A. Noire PC-s átiratának létezéséről egy átlagos hétköznapon értesültünk.
  • Rayden02
    #160
    Jah az tényleg jó lenne!
  • Desiderata #159
    Hollywood? hm, talán egy Vice City hangulatú játékot kapunk? San Andreas még tetszett, de Vice City hangulatosabb volt számomra
    4. rész viszont gettó volt azokhoz képest, jó lenne végre újra egy színes feelinges játék
  • Rayden02
    #158
    GTAV Pletykák!

    Több külföldi oldal is egyöntetűen azon a véleményen van, hogy a Rockstar Games legnagyobb csillaga, a Grand Theft Auto sorozat legújabb része, a GTA V akár már jövő évben megjelenhet. Ez persze - visszatekintve a sorozat eddigi tendenciájára - még így is bő egy évet, majdnem másfelet jelenthet, hisz az előző epizódok is rendre év vége felé jelentek meg, kivéve a legutóbbi részt. Az már eddig is nyílt titok volt, hogy a fejlesztés gőzerővel folyik, és a munkálatok állítólag remek ütemben haladnak. Elkészültek az olyan részekkel, mint például a beépített mini-játékok. A fejlesztők úgy számítják, hogy ez lesz minden idők legnagyobb és legsikeresebb GTA játéka, ami messze felülmúlja majd a negyedik részt is. Helyszín tekintetében számos pletyka kering, melyek szerint ezúttal igazi városokban - Tokió, London és Párizs - játszódik a történet, de ismét felmerültek fiktív helyszínek is, mint Las Venturas, Los Santos, San Fiero, vagy épp egy felújított Vice City. Ezek persze csak találgatások, hivatalos információ nincs. Ugyanilyen spekuláció övezi a küldetéseket is, melyek száma elérheti a 200 darabot, melyeket ismét több megbízótól kapunk majd. Már folynak a meghallgatások a főbb szerepekre, többek közt James Pedeaston szerepére, aki már a San Andreasban és a negyedik részben is felbukkant. Hogy milyen platformokra jelenik majd meg a játék, egyelőre nem tisztázott, de több mint valószínű, hogy a Rockstar nem hazudtolja meg önmagát, és ismét PlayStation 3 és Xbox 360 exkluzivitást élvez majd a program, amit később esetleg egy PC-s port is követhet.
    Ezeket az információkat érdemes fenntartásokkal kezelni, hiszen a készítők mélyen hallgatnak a játékról, így szinte semmilyen hivatalos megerősítés nincs.

    Forrás:PCDome
  • sherlock1
    #157