27663
  • Bronx South
    #276
    Az LA Noire "MotionScan" technológiájáról kérdezték a Rockstart.

    "Az L.A. Noire nagy dobása a MotionScan technológia volt, melynek segítségével elképesztően részletes arcmimikát tudtak varázsolni a karakterekre - vajon más játékokban is használni fogja a Rockstar?"

    Gamer365 verzió magyarul.
  • sublimaze
    #275
    Bár tény, hogy az nfs-eknél fényévekkel jobb... :D
  • sublimaze
    #274
    Persze, ez teljesen rendben van, de árkád játékok között is van ami számomra már már esetlen... :D
  • Büdös Bohóc
    #273
    Nekem egy feltevésem az, hogy lesz benne eksön, de nem fog látszani, hogy mi a helyszín direkt, aztán 1 hónap múlva lesz új trailer, addig meg megint lehet elemezni az egészet. Persze majd elrejtenek nagyon-nagyon fifikás utalásokat (akár ellentmondóakat) a videóban, hogy legyen min csámcsogni egész hónapban.

    Erre elég nagy sanszot adok most :D
  • Bullitt
    #272
    Mi van, ha a jövő heti teaser-ben bemutatják a R* logót, majd bejön a Grand Theft Auto V felirat, amit kiadtak, aztán meg egy Coming Soon és csá. Igazi trollkodás lenne :D:D
  • Malakai
    #271
    Los Santos, meglássuk.

    TeamXbox persze jobban is belemegy a pletykákba. Tőlem bizonyos RPG elemek is visszatérhetnek, bár megvoltam nélkülük a IV-ben is.
  • EnxTheOne
    #270
    Ruszki várost akarok, vagy esetleg svéd, norvég, holland. :D
  • Bronx South
    #269
    Akinek esetleg akadozik az angol tudása, annak itt van magyarul is pár infó: konzolcenter.hu
  • Bronx South
    #268
    Official számláló!

    Akár mehetne bannerba. :))
  • Bronx South
    #267
    Az IGN tulajdonában lévő TeamXbox.com is megerősítette a hírt a helyszínt illetően.
  • arty
    #266
    hát pont ez az! :) nem tudtam nyugodtan rambózni, mert menni kellett visszafoglalni állandóan :((
  • arty
    #265
    Attól, hogy egy játékban autók vannak, nem feltétlen szánják ám szimulátornak ;)

    Szvsz zseniális játék volt az MCLA - én is elviseltem volna jobb fizikát, nagyobb realitást, de így is jól szórakoztam.
  • Bronx South
    #264
    Érdekes cikk:

    Grand Theft Auto V Will Be Set in Los Angeles, May Star Multiple Characters

    Egy belsős forrásra hívatkozva itt azt írják hogy Los Angeles lesz a következő helyszín. A forrás az L.A. körül terjengő pletykákra reagált.
  • sublimaze
    #263
    Az MC:LA-el csak az volt a baj, hogy autóverseny létére egy forintot nem ért benne a fizika... :D
  • Bronx South
    #262
    A területfoglalósdi egy elég jelentős esemény volt, nekem tetszett, félmeztelenül rambóztam a városban egy AK társaságában.

    Mindenesetre a legsokszínűbb játék a GTA -k sorában, ha akartál akár belemehettél egy légi csatába is, ha akartál mentél roulettezni, ha akartál tuningolhattál egy autót és versenyezhettél, bemehettél egy kisboltba 2D -s játékokat játszani, mehettél lóversenyezni is, vonatot vezetni is, bármit... a legjobb rész eddig.
  • arty
    #261
    eleinte tetszett, kigyurtam a négerem, csináltam a missziókat... de aztán bejött a területfoglalósdi és ott mondtam azt, hogy na állj :)
  • Bronx South
    #260
    Ha a San Andreast nem toltad ki, akkor hatalmas veszteség ért téged. A legjobb GTA ami eddig kijött.
  • Bronx South
    #259
    Mérges voltam annó mikor a Midnight megjelent, hogy miért nem adták ki PC -re. Ha belekevernék az új GTA részbe, az sokat dobna a játékon.

    New York ugyan már át van rágva 1000x, de San Francisco, Las Vegas, Los Angeles hármas szerintem bőven beleférne az új részbe mint egyéni terület, de ha mind a három belekerül, és kapunk egy San Andreas 2 -t, az lenne leginkább amire minden GTA fan vágyik, szerintem.

    De egy Miami újradolgozás se lenne rossz.
  • Rayden02
    #258
    Aztaku**va,bjelentették?
    Király!
    Remélem London lesz,legalább a The getaway 3 elkaszálása után valamicskét enyhítene a fájdalmamon!
  • ldavid
    #257
    állítólag "Rush" kódnéven fejlesztik/tették, amiből inkább LA-re lehet következtetni, és még ehhez jön ugye a Hollywoodos pletyka is

    lehet újrahasznosítják a Midnight Club Los Angelest
  • tommygear
    #256
    láttam, azon a dolláron nem pont az a V van :D
    1907-ben gta? :D! tuti jelenkor lesz mint a 4-ben
  • vk90
    #255
    Végre bejelentették :)
  • Bronx South
    #254
    #249 :))
  • Snexi
    #253
    ha rendesen leakarnák modellezni nem lenne jó választás,állítólag nagyon unalmas város az 1-2 ismert főutcáján kívűl
  • tommygear
    #252
    nem

  • sublimaze
    #251
    Na jó ez talán túlzás, de nem tartom valószínűnek... :D
  • sublimaze
    #250
    Az egy red dead redemption lenne kábé... Kétlem.
  • Bronx South
    #249
    Mostmár számomra is tény, hogy a V betű egy bankó emblémáját mutatja, wikipedián is ezt írják.

    Mi a véleményetek arról, hogyha a story 1907 -ben játszódna ?



    De szerintem full hülyeség.
  • sublimaze
    #248
    Én jobban szeretem a sokszínű környezetet. Legyenek lepukkant meg puccos helyek is... :D
  • Bronx South
    #247
    Belegondolva egy Las Vegasi környezetbe helyszínnek, eléggé csillogó lenne, meg ugye a nők és a kaszinók... hmmm
  • Büdös Bohóc
    #246
    fasza lenne
  • Bronx South
    #245
    Több helyen azt olvastam hogy Las Venturas lesz a következő helyszín. És mivel ahogy írtátok is, van pénzre utaló megjelenése a logónak, ezért nem tartom kizártnak.
  • sublimaze
    #244
    Ezért jó san andreas mert magába öleli a nyugati partot ami több ottani várost is magába foglal többek között san fransisco-t(san fierro) is. Bár nem bánnám ha városonként(los santos, san fierro, stb...) kapnánk akkora helyszíneket mint a IV-ben liberty city... :D
  • Krisztiam #243
    szerintem jó lenne San Francisco :)
  • Büdös Bohóc
    #242
    Tisztán arról van szó, hogy mindig is a konzolra hozták ki előbb a játékot, plusz gondolom te is rongyosra nézted a trailerjeit a iv-nek, erre szinte trollkodási szándékkal szánt nemben azt mondod, hogy "na majd kiderül a trailerből, hogy mire jön ki"? :DDDD Bazz, EGYIK trailerben se volt benne, hogy melyik platformra jön ki.

    Sry, csak gta iv topikban is mostanában ment mindenféle trollkodás stb.
  • Krisztiam #241
    az érdekes lenne, ha GTA V London lenne :DDD
  • Büdös Bohóc
    #240
    Amcsik gyűlölnek minden európai dolgot úgy általánosságban, véletlenül se fognak ilyet szerintem belerakni a játékba. Szvsz engem se dob fel az ötlet, hogy ott legyen, tök unalmas szar az egész, semmi olyan korszaka nincs a modern korban, ami elég autentikus egy gengszteres játékhoz. Akkor már inkább Moszkva vagy ilyesmi, de az meg túl kelet-európai fő helyszínhez ugye...
  • szabii98
    #239
    normál hangnemben:
    a GTA IV késett a konzoloshoz képest, így valszeg a GTA V is fog (ahogy az LA Noire is késett)
  • Kmarha
    #238
    Igazából már San Andreas után is Londont vártam helyszínnek. Ha már sorrendben végig vették az ős GTA városait (liberty, vice, san andreas), akkor illő lenne az ős GTA London-t is figyelembe venni :)
  • arty
    #237
    számomra a V betű stílusa san andreasos, fekás részt sejtet :/// az egyetlen gta, amit nem toltam végig :/// (najo, az első kettőt se :) )