27663
  • Büdös Bohóc
    #436
    hát nem semmi, hogy milyen bénák vagytok :(
  • lolSL
    #435
    játékos karrierem során top 5 billentyűzetet szétbaszó idegeskedésben benne vannak az SA repülős szarjai
    vc-ben valamiért sikerült 1-2 próba után, de azt is szívből gyűlöli sok ismerősöm emiatt
  • tommygear
    #434
    persze a vice city-ben is akadtak "kedvenc" küldetéseim


  • tommygear
    #433
    szerintem is nagyon szar volt, utáltam sőt én a repülős küldetésekkor hagytam a picsába az egészet mert annyira felbaszott
  • Büdös Bohóc
    #432
    egyáltalán nem volt fos a repülők irányítása, csak esetleg túl béna voltál hozzá
  • gabo91
    #431
    Hát én konkrétan utáltam SA-ban jópár küldetést. Jat Packot kelett ellopni, vagy mikor repülőgépekkel kelett szarakodni. (fos irányítás). Idegesítő volt, hogy mindig akkor támadták meg a területemet amikor indultam menteni, kilépni játékból, vagy valami küldetést akartam csinálni. IV ötletesebb volt, bár ott is volt 2 küldetés ami nagyon szar. (végén mikor motorcsónakkal kell üldözni a helikoptert, meg amikor a maffiának dolgozunk és a találkozóra kell menni, kiszabadítani az emberüket stb.) De rengeteg ötletes van benne. Pl. sex shopba kel menni valatni valakit, és térden kell lőni hogy beszéljen, eddig ilyen nem volt. Valami fazont az otthonába kelet kinyírni a szemben lévő tetőről. TV-t nézett felhívtuk telefonon odaballagott és durr... vagy valami tagot a rakpartnál meg úgy kelet hogy megkaptuk tel számát, felhívtuk ... kinek csörög a telója... telefonos dolog sokat dobott a játékon. V-ben már nem fog ekkora élményt adni... (már ha lesz benne)
  • Snexi
    #430
    sa-ban igaz hogy irreális küldetések voltak,de ötletesebbek voltak mint a sima 4ben.szerintem gay tonyban eltalálták az arany középutat,olyasmi küldetések kellenének az 5ben
  • Bronx South
    #429
    A kaszinó rablás se volt semmi amúgy, faszán el volt tervezve, a gátnál elhelyezni a bombákat, szerezni pénzszállítót, rendőrmotort stb, a rablásnál még el is ment az áram. :D Jó volt.
  • Robi546
    #428
    Nekem mondjuk az SA-ban volt pár misszió ami tetszett mondjuk amikor NRG-vel fel kellet hajtani a repülőre majd onnan kiugrani. Régi szép idők. :) Meg mondjuk azt nagyon utáltam az SA-ban hogy amikor repülővel neki kellet menni a gátnak tehát kirobbantani ház az nagy volt, neki megyek eggyet robbant és annyi. xDDD :D Legalább valami lyukat csinálhatott volna vagy valami. xD
  • kifli
    #427
    battlefield sorozatot ajánlom :D
  • Bronx South
    #426
    Az 51 -es körzetre visszatérve... SA multiplayerben volt egy repülőgépes szerver, az egyik félnek a katonaság volt a törzshelye, a másik félnek pedig az a régi repülőtér a domb túloldalán. Na azt a műsort ami ott ment azt nem felejtem el, az nem volt semmi. :DDD Lent osztotta egymást 30-40 ember, fentről repülőkről bombáztak jópáran, ezenkívül hatalmas légi csaták voltak... Ha valami ilyesmi lesz az V -ik rész is akkor príma.
  • Bronx South
    #425
    Szerintem az már nagyon egy mellék szál volt. Nekem annál nagyobb fless nem volt még egy GTA -ban se mikor valami balhé után a két korrupt zsaru elkapott, megagyaltak, majd kibasztak a semmi közepén, és már nem nagyon emlékszem de a story szerint ott adtak nekem egy sakkot, szóval nem állt valami jól a széna. Emlékszem hogy San Fierro-ig gyalogoltam onnan ahol kidobtak. :D

    Ufók pedig nem voltak a játékban, max 51 -es körzet, onnan el kellett lopni azt a rakétás valamit, másra nem emlékszek. Viszont volt egy kocsma a közelben ahova sokat jártam billiárdozni, annak a tetején viszont volt egy ufo. :))
  • sublimaze
    #424
    Azt én is hülyeségnek tartom, de az ilyen idétlen poénokra már erősen ráment a saint row, ez már a IV-en is látszik, hogy sokkal komolyabb, életszerűbb mint a korábbi gta-k, kiforrottabb meg minden. Szal nem hinném, hogy a rockstar csinálna egy újabb saints row-t... :)
  • tommygear
    #423
    na jó nem bánom ha az lesz, de akkor legyenek élteszerű küldetések mint a 4-ben, nem az hogy ufók meg mittomén
  • sublimaze
    #422
    Nekem bejön... :D
  • tommygear
    #421
    engem kurvára irritált ez a hülye niggerkedés... ezért is alapból hányingerem van egy újabb san andreas-tól
  • tommygear
    #420
    LOL
  • gabo91
    #419
    Jövőre ez is 10 éves lesz. Kedvenc részem. Persze régi már, meg a IV kidolgozottabb szebb jobb, de attól függetlenül örök kedvenc marad. Rohadt hangulatos a környezet. Miami nagyon tetszik nekem. a 80'-as években játszódik amit nagyon bírok. Történetben van némi scarface utalás is. És egyedül ebben a részben volt ingatlanvásárlás, itt lehetett fedőcégeket venni, (filmstúdió nyomda stb.) ezt nagyon hiányolom SA-ból és a IV-ből is.

  • Büdös Bohóc
    #418
    végül is nem ment itt le 200 hsz csak azóta :)
  • wollnerd #417
    Ezt már tudjuk pár napja.
  • tomo05
    #416
    GTA V Nov. 2 Első Trailer... :) Várjuk ám!!!
  • zaki
    #415
    mekkora játék volt, úristen :)
  • Büdös Bohóc
    #414
    annak idején ezt nem is láttam lol :)
  • Rayden02
    #413
    Jahja,és még akkor legvégül az "örök" kedvencem!
    Megjegyzem annak idején ez sem volt semmitmondó trailer!
  • Büdös Bohóc
    #412
    kurvanagy játék volt, a végén a hangulat kicsit kezdett vegyülni és romlani, főleg a (mellesleg amúgy élvezetes, de) irreális küldetésekkel, ufók, 1 személyes vadászrepülős titkosügynökös faszságok :) stb... lol :)

    2. trailer volt a kedvencem, megnéztem egymás után vagy 100x, a zene nagyon jól oda lett rakva alá.

  • Rayden02
    #411
    Ez kimaradt!
  • Rayden02
    #410
    Hát ez kész!XD
  • Robi546
    #409
    Jaja az is jó. :DDDD
  • tutituti
    #408
    igen,meg amikor a fekete ruhás srác az elején elfut:DD
    Az éles hirtelen forduláson is röhögtem
  • Robi546
    #407
    ;D Elején a legjobb amikor ott a képernyő szélén ugrik egyet az ember pont úgy mint a GTA IV-ben. :DDD
  • tutituti
    #406
    :'DDD
    Sírok baszki
  • Robi546
    #405
    Én is. :DD
  • BoneDragon
    #404
    Ezen beszartam. :DD
  • Ryder62
    #403
    LA torzított mása nem lenne rossz hisz az is pálmafás, tengerpartos helyen játszódna mint Vice de itt kapnánk egy gettót is.

    Bár nem tudom milyen korszakban játszódna de a '92-es Los Angelesi lázadásban szívesen részt vennék. Ugyan a San Andreas már előtte egyszer de ugye azóta sokkal reálisabb lett a GTA sorozat. Sőt ha úgy nézzük állam leesne hogyha azt látnám hogy az emberek tömegesen törik be a kirakatokat, gyújtogatnának, randalíroznának. És a szél meg fújná szanaszét az utcán az újságpapírokat, parázs szemcséket. A rendőrök egész utcákat zárnának le és pajzsokkal egy sorban szorítanák vissza a lázadókat. A tűzoltók meg a közeli tűzcsapból vizet véve oltanák a kigyulladt hiper marketeket.

    Fincsi lenne.

    A GTA 4 hátránya pont ez volt: Hiába volt egy hatalmas nagy város, teli élettel, mikor úgy éreztem hogy csak én vagyok az egyedüli gonosz és a városban mindenki békeszerető polgár. Pl teljesen háttérbe szorultak az utcai bandák. De a sztoriból pedig kiderült hogy fél Liberty gengszer. Azt is hiányoltam hogy nem látni rendőrös üldözést.

    Számomra unalmas hellyé tették így Libertyt mert ha én nem provokálok akkor semmi nem történik. Azért pl SA-ban jó volt nézni ahogy lövöldözés tör ki a rendőrök és a bandák között vagy csak két rivális banda eset egymásnak. De ugyan így volt a GTA 3-ban (építkezés környéke) és a Vice Cityben is (kubai és haiti bandák) hogy a játékostol függetlenül történtek az események az utcán.
  • Robi546
    #402
    LOL!
    Ez mekkora XDDDDDDDDDDDDD
    Videó:



    nézzétek meg. xD :DDD
  • tommygear
    #401
    rockstar nem szarakodik semmitmondó teaser-ekkel, trailer lesz
  • Ryder62
    #400
    Remélem ez is fincsi lesz pc-n. -.-
  • grebber
    #399
    Én is mikor megláttam és végre kézhez kaptam,le voltam nyűgözve hogy újabb sok évet várhatok mire lesz hozzá gépem amivel tudom is játszani.
  • Snexi
    #398
    emlékszem amikor először láttam a gta 4 trailerét mennyire le voltam nyűgözve,remélem most is hasonló lesz
  • Bronx South
    #397