27663
  • Malakai
    #4224
    Az valami minimálisat, egy-két hetet, ha jól emlékszek.
    Szerk: Megnéztem, ja az is késett, november végéről december elejére lett csúsztatva. :)
  • Rayden02
    #4223
    A PC-s verzió szintén,ha jól tudom!
  • Malakai
    #4222
    Csak úgy mellesleg nem az első, hogy a Rockstar csúszik, többször is előferdült már, GTA IV is csúszott októberről át lett tolva áprilisra.
    Fél év, akárcsak most.
  • tutituti
    #4221
    remélem csúszik egy évet:D
    /mégse
  • Interstate 95
    #4220
    Ám az EA is így magyarázkodna ? Vagy volt már rá példa ?
  • eightmiles
    #4219
    "We know this is about four months later than originally planned and we know that this short delay will come as a disappointment to many of you, but, trust us, it will be worth the extra time."

    tökmindegy én még mindig bízom a tavaszi megjelenésben!:D
  • Szabi #4218
    úgy legyen
  • kill3r21
    #4217
    Majd az anonymus beidegesedig azt kilopja az egész cuccot :D
  • cataflam02
    #4216
    Ja amúgy a hivatalos honlapon még mindig kint nagybetűvel a SPRING
    Fölötte a szeptemberi megjelenés.. Érdekes..
  • cataflam02
    #4215
    Amúgy véletlen nem ma érkezik a hivatalos borító ?
    Mert lehet tényleg csak trollkodnak és ez a PC-s megjelenés..
    Bár erre kb 0% az esély.
  • Rayden02
    #4214
    Nem csodálkoznék rajta!
  • eightmiles
    #4213
    nem lehet, hogy ez a PC verzió megjelenési dátuma, csak a R*-nál ilyen vicces emberek dolgoznak?
  • Rayden02
    #4212
    Ott ezzel a szöveggel zavarják el egymást!
  • ReszegKoldus
    #4211
    De legalább keddi napra esik, ahogy azt többen mondták :)
  • DarkSector
    #4210
    Mi köze ennek a cod-hoz? meg a kisgyerekekhez?
  • cataflam02
    #4209
    Milyen anyázás megy a 2. trailer alatt lól..
    Akkor a 3. trailer kb nyáron jön.. fasza!
  • szabii98
    #4208
    addira lesz új gépem. wait, a pc nem is jön még ki akkor :D
  • Jaka923
    #4207
    Azt poénnak szántam, ellenkező esetben nem a ":D" szmájli lett volna a végén. A fórumon való flame-elés valóban durva, de érthető, hogy egy ekkora játékot nagyon sokan várnak és az ilyen jelentős csúszások nagyon rosszul esnek a türelmetleneknek.
  • Rayden02
    #4206
    Codos kisgyerekek!
  • Interstate 95
    #4205
    Már ne is haragudj, de mint írtam a Rockstar Games talán még az egyetlen olyan cég aki foglalkozik a játékélménnyel is, és a pénzedért cserébe bizony játékélményt kapsz és nem szart ! Bejött egy kis csúszás, istenem, nagy ügy ? Valószínűleg nem azért jutottak erre a döntésre mert túl sok a hoki az asztal alatt. Észhez kéne térni, és nem szétanyázni az officialt csak mert néhány büdös kocka nem tud mit kezdeni magával.
  • Interstate 95
    #4204
    Az erre vonatkozó részt kiszedtem a hozzászólásomból, mert a PC -ből indultam ki. A lényeg viszont mindenesetre hogy felesleges a nyavalygás.
  • Jaka923
    #4203
    Még neki áll feljebb? :D
  • Rayden02
    #4202
    lol:
    R* Q5 minutes ago
    Hey all, we understand many of you guys are disappointed with this news – unfortunately sometimes such delays are necessary in all forms of entertainment, and especially in the case of a game experience as massive and complex as GTAV. However this does not give you free reign to be abusive in comments. The general rules of common courtesy, decency and behavior as listed above the Comment Box still apply here, therefore anyone continuing to post abusive comments will have their privileges suspended. Also for those of you asking about the official box art, that will be coming out a bit later as well. Thank you all for understanding.

  • Rayden02
    #4201
    Most már csak a PC verzió az ami miatt aggódhatunk!
  • Jaka923
    #4200
    A IV tavasszal jelent meg...
  • Interstate 95
    #4199
    Hogy ha ez kell ahhoz hogy egy kész, és jól összerakott élvezhető játékot kapjunk akkor no problem. Az a szopás ha kapunk egy illúzióromboló félkész játékot tele bugokkal, nem az ha a gyerekek még finomítanak rajta a műhelyben. Ezt arra fel írom hogy az officialon is megy a nyavalygás, de el kéne azért gondolkozni szerintem hogy még is melyik a jobb. Talán a Rockstar -ék az egyetlen olyan bagázs akik nem szívbajosak a határidővel kapcsolatban, nincs is baj sose a GTA IV optimalizálatlanságát leszámítva a végeredménnyel.
  • tommygear
    #4198
    fail
  • cataflam02
    #4197
    Semmi.. nem szóltam :(
  • cataflam02
    #4196
    lol
    fake ?
  • Rayden02
    #4195
    Ezt hívják szívásnak!
  • Jaka923
    #4194
    Neeeeeeeeeeeemigaz, szeptember 17-én jelenik meg!!! Ekkora átbaszást!!!!
  • Rayden02
    #4193
    A végén még igazam lesz!
  • Rayden02
    #4192
    Az IGN oldal is trollkodik már űgy látom.
  • Rayden02
    #4191
    A fene de még mennyire!
  • DarkSector
    #4190
    Igen?
    Akkor bocs én akkoriban láttam mind3 platformot mikor megjelent, oké hogy később jött ki, de a platforms mellett láttam ps3,x360,pc-t...
  • DarkSector
    #4189
    Várj nem az hogy mi mikor jön, hanem hogy a PLATFORM JELÖLÉSEKNÉL mikor írják oda...ez a nem mindegy...:D
  • Malakai
    #4188
    Ez egyáltalán nem ritkaság, ha picit is odafigyeltek a játékiparra, és valószinüleg igen, onnan ered a szokás/szerződési feltétel, amikor a * konzoltól még jelentősen el tudta szívni a vevőket a PC.

    GTA IV-et is hónapokkal a konzol megjelenés után jelentették be PC-re. Persze pletykálták már jóval előtte, ahogy most erről is.
  • Rayden02
    #4187
    Mondjuk igaz,a Dead Space 3 is előbb kijött konzolra!
  • DarkSector
    #4186
    Miért lenne ez akkora előny?
    eddig is a 4.részt írták pc-re, miért játszanák el most?
    Ráadásul ez máás multiplatformnál sem bevett szokás.
  • Rayden02
    #4185
    Mert hogy arra többet adnak el?