Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Balazs76
#11647
Elindítom de mindiga bankból kezdi 😞(( ha kilépek a játékból ismét..
Tikal
#11646
én ebből egy mukkot nem értettem 😄

nem kell betölteni semmit.. indítsd el a játékot és játsz.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Balazs76
#11645
Sziasztok! Nagy szükségem lenne a segítségetekre. Most játszom először vagyis játszanék ezzel a játékkal de nem vagyok tisztában bizonyos dolgokkal, pl. hogyan ment a játék, honnan folytatom a játékot ha el menti mert mutatja a profilomba hogy 40 valamennyiből 5 meg van. Megnyomom a controlleren a play-t és a játékon belül a game fület, akkor mindig be kell töltenem a játékot? Amikor behozza a 100 %-ot akkor onnan kezdem, hogy ki van világítva az autóm és baromi sötétben vagy zöld lámpa fénnyel.. Egyébként eddig odáig jutottam el, hogy a szalonból a króm autóval megyek és jönnek a rendőrök. Bocsi amiért ilyen vakon vagyok de érdekel a játék és szeretnék vele játszani. 😊
#11644
SA-t lecserélték mobilportosra
totyak
#11643
Tudomásom szerint nem a mobilos változat van Steam-en. Egyszerűen csak a régi kiadásból jogi problémák miatt kivágtak pár muzsikát, meg a felbontással szórakoztak valamit. Akkoriban találtam egy teljes listát, ami leírta, hogy mibe piszkáltak bele, de nem találom. Vice City-nél ugyan ez a helyzet, ott csak zenék lettek kivágva. De aki a vágás előtt megvette, annak megmaradt az eredeti. Mondjuk ez lett volna a korrekt eljárás SA-nál is. Egyébként meg lemezesen megvenni sem nagy probléma őket, használtan főleg nem és akkor a totál eredeti kiadást kapod.

#11642
Valaki biztos kitalálta, hogy mennyivel jobb egy a mobilos verzióból készült port, mint a régi...

#11641
De miért tették tönkre így a san andreast? Olvastam, hogy miket műveltek a legújabb patchben.

#11640
Főleg hogy a R* dobozos kiadásaihoz sose kellett kötelezően a steam eddig, be se tudtad regelni oda. A steamen való megjelenés csak egy másik lehetőség volt. Ezt pedig inkább előnynek kéne tekinteni, főleg azok után, hogy nemrég kiherélték a steamen a San Andreast, meg előtte a Vice cityt is, az járt jobban, akinek megvannak a régi lemezek.

Voltan
#11639
Igaz, de akkor nem volt konkrét megjelenési dátum, csak annyi, hogy majd ősszel.
Nekem van egy olyan érzésem, hogy ez most ki fog jönni időben.

Ez az egész vészmadárkodás csak arra alapoz, hogy a Steam-en Early 2015 van megadva most. Sehol máshol nincs semmi nyoma a csúszásnak. Szóval dtukkolok, hogy ne csússzon. Csak nem csinál ekkora segget a szájából a Rockstar 😄

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

ReszegKoldus
#11638
Megint ezek a negatív hullámok... 😄

“Well, if crime fighters fight crime and fire fighters fight fire, what do freedom fighters fight?”

#11637
Ősszel is ígérgették, hogy semmiképp sem csúszik, erre 1-2 héten belül áttették a megjelenést januárra...
tommygear
#11636
ősszel is leírták, hogy pc-re együtt jelenik meg a next gen kiadásokkal, semmire nem garancia ez a válasz se
bertino
#11635
zsíííír.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Rayden02
#11634
<#nezze>Íme a válasz:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

MerlinW
#11633
Tényektől mentes színtiszta spekuláció. Inkább linkelj német oldalakat, mert itthon nincs használható hírforrás.

[merlinw.org]

Tikal
#11632
ez a hír? értelme volt? ...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

grebber
#11631
akyyy
#11630
hoL?

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Nesuten
#11629
BUJJÉK !!!

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !

bakkerman
#11628
+1,nekem meg 5.-én indul újra a pörgés melóhelyen,és az fogja tartani bennem a lelket hogy 27.-én végre megérkezik a gta5...<#nyes>
Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2014.12.31. 11:17:14

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

arty
#11627
ráadásul 2016 május ... addig le is diplomázol 😄

Forza.

#11626
Május? Ne idegeljetek, ez a játék az egyetlen dolog ami tartja bennem a lelket a vizsgaidőszakban. 😄
KM
#11625
Az n hol marad?

#11624
nyilván van, mivel még senki nem tud semmit
#11623
szerintem május lesz belőle
#11622
Van rá esély, hogy megint csúsztatják a megjelenést?
Tikal
#11621
Pont ezt akartam írni én is... bejön egy olyan csoportba reklámozni magát ami már eleve arról szól amit ő akar csinálni facebookon...
Utoljára szerkesztette: Tikal, 2014.12.30. 13:09:55

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

arty
#11620
ha fészbukozni akarsz, mennyé fészbukra, reklámozd magad ott, az ottaniaknak

ez egy forum, itt már adott a "csoport", kutya nem kíváncsi a többi "csoportra" (ha az lesz, majd odamegy csoportosulni)
Utoljára szerkesztette: arty, 2014.12.30. 11:26:48

Forza.

#11619
Sziasztok!!
Gondoltam még mielőtt megjelenik a játék össze kellene hozni egy kisebb csoportot ahol megtudjuk egymással osztani a tapasztalatainkat, vagy csak esetleg együtt ökörködnénk multiba 😊 Természetesen első sorba PC játékosokat várok, de mindenki csatlakozhat és hívjátok meg a barátaitokat is 😊 Ez a csoport FB-n elérhető a következő képen: kereső-->GTA V Hungary
Mindenkit szeretettel várunk 😊
arty
#11618
olyan linked nincs, hogy "Bélsár magazin - avagy miért írunk olyan cikkeket, amiknek semmi értelme?" ?

Engem ez a téma érdekelne, HA(!) nem tudnám h miért teszik: a tízéveseknek erre áll fel.

Ennyire nincs uborkaszezon, h a szemétgyárat linkeld ...

Forza.

#11617
mert túl sok pulykát ettek karácsonyra, és/vagy megártott a tojáslikőr
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2014.12.29. 15:17:43
shaddam
#11616
Nem kattintok mert gémsár. Remélem jó kis chemtrailes összeesküvő konteó 😄

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

grebber
#11615
Kandurex
#11614
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Nem, nem, tényleg alakul. Eddig toltam, most tervezzük a bank rablást vagyis ékszer. Jót röhögtem Michael probléma megoldását, lásd csaló feleség és tenisz edző este, azaz, hogy rombold le a helyi gengszter király házát. <#eljen>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Tikal
#11613
fuck seth rogen és a szar filmjét is 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

grebber
#11612
Azok is ahelyett hogy a gépet törnék szarakodnak itt a hálózattal<#banplz>

Next PC upgrade: 2022

kill3r21
#11611
nyugi mostmár a psn se megy 😄 éljenek a hekkerek 😄
grebber
#11610
Megtörtél a nagy nyomás hatására <#nevetes1>

Next PC upgrade: 2022

Kandurex
#11609
Nah, megint belefecöltem pár órát. Azt kell mondjam kezd alakulni játék. Lehet még se az 4. rész féle dögvész unalom. Illetve a grafika is kapott egy két jó pontot.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#11608
Az emberek már csak ilyenek.

Firerock
#11607
Boxon nyomod?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Kandurex
#11606
14k

Ebbe benne van a futár is.
Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.12.25. 16:08:54

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Tikal
#11605
Tegnap próbáltam mindenkit lehógolyózni, de mind szarnak a karácsonyra, inkább lelőnek.... még egy napra sem bírnak nyugodtan maradnak az emberek sehol sem 😄D

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Firerock
#11604
Az Online-t próbáltátok már? Valami fenomenális. Tegnap csak csak úgy repültek el az órák. ÓRIÁSI,FANTASZTIKUS,MEGUNHATATLAN! (A megjelenés napja óta játszok vele)

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

bertino
#11603
mennyiért is vetted ?

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

arty
#11602
"Pár óra játék után, környezet jó, nem szép, de jó"

ez mondjuk eleve elég furán hangzik, de tegyük fel, h szerinted nem szép ... szerintem meg kb az egyetlen objektiv dolog a játékkal kapcsolatban, hogy iszonyat jól néz ki 😊 minden más annak kérdése, h bírod-e a gta-kat... igen: be fog jönni, nem: felejtsd el a szériát

tehát azt gyanítom, h miután a játék nem jön be, csalódottságodban olyanba is belekötsz, amibe felesleges 😉

Forza.

Kandurex
#11601
Tessék? Hol írtam olyat, hogy nem jó? Soha nem vagdalkozok, szubjektív dolgokat írok. És ha valami nem jó, attól nem lesz jobb, hogy takargatjuk!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

arty
#11600
Grafra irtad h nem jo... sajnos ez csak vagdalkozas, mert csalodtal az ISMERT jatekmenetben 😊

Forza.

Tikal
#11599
ok, értem, csak mert kb az volt a kicsengése a hsz.-nek hogy mindegyik szar...
"Maga játék kb. mint az eddigi részek, szóval unalmas" de akkor csa a 4.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Kandurex
#11598
Ez nem igaz. Minden részt megvettem eddig, viszont csak a 4. rész óta érzem a dögvész unalmat..., most adtam még egy esélyt, látva a pozitív kritikákat...és, hát ez alig több, mint a 4. rész, eddig, persze ez még változhat. Az, hogy grafikában a jó kategóriát üti, karakter modellekben meg a szánalmasat, az mióta új? Szóval az első pár óra csalódás, de mivel van egy hét szabim, és semmi értékelhető más játék nincs az ünnepre, még tolom tovább.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯