27663
  • T800
    #26661
    Sziasztok!

    Egy kérdéssel fordulnék felétek, hogy megvásároltam a GTA5-öt megjelenéskor, de nem sok időt töltöttem el vele. Most a napokban eszembe jutott, hogy jó lenne újra menni vele egy kanyart, de sajnos egy olyan email címre regisztráltam amit nem minden nap használtam anno, és teljesen elfelejtettem azt a mail címet. A játékbeli nevem az megvan, de hogy milyen emailre regisztráltam az accountot az sajnos egyáltalán nincs. Írtam tegnap a supportnak, ugyan ezt, és bebizonyításképpen befotóztam a cd kulcsomat, a dobozzal mindennel együtt. (Anno a CD galaxisban vásároltam meg.) De sajnos nem jött pozitív válasz rá.

    Hogyan tudnám kideríteni, hogy milyen email címre regisztráltam? Van bármi féle megoldás?

    Köszi a válaszokat mindenkitől!
  • Puhos
    #26660
    Szia!
    Köszi szépen!
    Adta sc fiókot is vele, csak ez az egy játék volt rajta.
  • Plata
    #26659
    Online akarsz játszani vagy sztori?
    Mert ha online akkor egyszerű,magyarítás egy tiltott mod amiért bann jár és ezért nem tudsz felmenni.
    Ha sztoriban akarod használni akkor passz,sosem használtam,mivel bann jár érte.
  • tom2004
    #26658
    Social clubbos játékom van, nem működik ha magyarítást telepítem. Mit kell letölteni műkösjön, mi a teendő?
  • Plata
    #26657
    Social clubon kell megváltoztatni.
    Jelentkezz be a social club fiókkal amihez a játék aktiválva van.
    Ha csak a játékot adta oda,a social club fiókját meg nem akkor tulajdonképpen nem tud vele játszani.
    Egy játék egy fiókhoz köthető csak.
    Ha használtat veszel vagy kapsz kell hozzá az sc fiók is.
    Vagy győződj meg hogy nem bannolt fiók.
  • Puhos
    #26656
    Hali!

    A gyermekem kapott egy barátjától egy GTAV. játékot (használtan). Az online felületen sikerült már az email címet megváltoztatni, kérdésem az lenne, hogy a belépési jelszót is ott kell? Ha igen akkor annak mi a menete? Köszönöm!
  • PiszkosFred
    #26655
    En is jogosultsagra, vagy tuzfal/sec.rendszeren atengedes blokkolasara tippelek.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.05. 14:41:14
  • ntex
    #26654
    Próbáltad már rendszergazdai jogosultsággal indítani a telepítőt és a launchert?
  • LeWyTy
    #26653
    Megoldódott. Csak a C:/-n indul el. Ha nem oda telepítem lefagy indulásnál.
  • RJoco
    #26652
    Szia!
    Nálam fut rendesen.
    Esetleg keress rá külföldi fórumokon. Lehet, hogy hiányzik a win-ből valami. Legalábbis én első körben erre tippelnék.
  • LeWyTy
    #26651
    Sziasztok.
    Rég nem volt dolgom a játék telepítésével, de most 1 napja ezzel szívok és nem találok megoldást sehol. (amit találtam, próbáltam nem vált be)
    Miért nem tud elindulni ez az új Rockstar launcher? Feltelepül rendesen minden szuper. Aztán mikor elindulna megjelenik a fekete négyzetben a rockstar logó és lefagy: "StartupWindow (Nem válaszol)" 12óra futás után sem. Valakinek volt ezzel már gondja?
    Friss telepített windows 10 és még eredeti is. (Ha az számít)
    Ha valaki tudna valami hasznosat akkor előre köszönöm.
  • Plata
    #26650
    Melyik változatot csináltad?
    Én mindig ugyanazt csináltam,nekem be jött.
  • Anonymusxx
    #26649
    Végigvittem az egyszemélyes játékot, jól éreztem hogy nagyon összecsapták az utolsó küldetést?
  • Maxtreme
    #26648
    az már megvolt, én is erre gondoltam hogy esetleg az a baj hogy nem indítottam újra a launchert.
    Igazából a pénzmennyiségen látnom kéne ha aktiválódik, mert ugye ad +1 millát, de sajna nincs.

    szerk: most kaptam 1 mélt miszerint 48 óra. Biztos sok időt vesz igénybe a kereskedőkkel, ingatlanosokkal az egyeztetés :D
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2019.12.19. 19:31:24
  • Plata
    #26647
    Várj.
    Indítsd újra a játékot.
    Lehet hogy meg lesz.
    Ugyanis lehet hogy megvetted és aktiválták,de a játék elég hülye és csak újra indításnál fogja beadni.
    Lépj ki a játékból indítsd újra és menj fel a netre a mobilodon,lehet hogy a cuccok ott lesznek ingyen.
    Ha tudod hogy mi jár akkor keresd meg őket a neten,lehet hogy ott lesznek ingyen.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.12.19. 19:02:17
  • Maxtreme
    #26646
    aha köszi, közben utánaolvastam, valóban ilyesmiket írnak. Nem sietik el :D
  • Plata
    #26645
    Valaki azt mondta 72 óra.
    Vagyis 72 órán belül.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.12.19. 18:55:32
  • Maxtreme
    #26644
    Srácok ha az online storeba (nem a játékon belül a launcherbe, hanem a rockstar oldaláról) megvettem a Criminal Enterprise Starter Pack-et, kb mennyi idő míg aktiválják a játékomon belül? Mert ahogy nézem baromira nem instant :)
  • RJoco
    #26643
    4 GB-os update. Tömörítésről még nem hallottak?!
  • Caliph
    #26642
    pont most fejeztem be a setupot,pénzem nincs computerre még,de bug nem volt eddig

    ment minden simán
  • Plata
    #26641
    Nekem be is bugolt.
    Csináltam a kaszinó kémlelős setup-ot,épp az őröket akartam lefényképezni,de kidobott a sessionból,mivel úgyis mennem kellett hagytam a picsába a dolgot,majd este miikor haza jöttem és bementem az épületembe,már nem volt a helyén semmi,nem tudok használni semmit,se laptopot,se a super computer-t se a drone állomást,se semmit.
    Vagyis a laptop és a többi cucc látszok,de nincs ott a tréképen és nem is lehet őket használni.
  • Caliph
    #26640
  • zolcsika080104
    #26639
    ja én alapból mk2 re gondoltam a tagnak az volt.
  • RJoco
    #26638
    MK2-ről nem volt szó. Én a simáról beszéltem, az újjal még nem volt dolgom.
  • ntex
    #26637
    MK2 Oppressort kb semmi sem countereli, pont ez a gond vele, ezért a legnagyobb troll jármű a játékban. Főleg ha chaffot használ és nem flare-t, úgy leszednek vele hogy be sem bírod fogni auto-lock rakétával. Hydra talán az egyedüli amivel meg lehet lépni a rakéták elől ha mázlid van, folyamatos oldalirányú spirális mozgással. Meg persze ha nagyon ügyesen időzíted helivel a kitérést. Viszont az a gond hogy az oppressor 20 rakétát tud lőni szinte folyamatosan, mindet kikerülni pedig esélytelen.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.12.07. 15:34:38
  • RJoco
    #26636
    Opressor ellen nagyon jó a Buzzard. Már fingattam meg vele agresszorokat.
    A kanjahit bírhat 20 lövést is, akkor sem tudod vele leszedni az opressort hacsak nem esik pont eléd.
  • zolcsika080104
    #26635
    Fist meg én elöbb agressorokba ütköztünk nem nehéz ugyebár,és oppjával a tag leszedte a kanjahit 4 lövésből maxon van a páncálja pedig.Jó lenne ha összekötnék a bunkerfejlesztéseket vele + továbbiakat találnának ki.
    Utoljára szerkesztette: zolcsika080104, 2019.12.06. 13:17:16
  • Plata
    #26634
    Khanjalithoz asszem nem kell semmi fejlesztés,alapból lehet maxra fejleszteni.
    Az facilitys jármű.
    Bár tank,de autóként le kérhető.
  • zolcsika080104
    #26633
    Mostanában rengeteget voltam fenn minden nap.Akkor a kocsituning kimarad a fegyverekre megyek rá.Szerintem még pár évig frissitgetik nehéz lesz saját magukat überelni.Írtam craw fórumra is,a kanjahit egyik hozzászólásod ihlette hogy vegyem meg.Ehhez a géphez is a bunker fejleszti ki a lehetőségeket?Ezeket pedig csak a facalitiben lehet rátenni,vagy van más alternativa is pl. a Mobil op centerrel?
    Utoljára szerkesztette: zolcsika080104, 2019.12.06. 10:18:10
  • Plata
    #26632
    Lesz egy új épület,ahonnan az összes üzletünket irányíthatjuk és indíthatjuk a rablást.
    Na meg talán gyakorolhatjuk is.
    Új járművek és kellékek is jönnek.
  • zolcsika080104
    #26631
    Plata helo!Ez libabőr nagyon komoly .Én is alig várom.Addigis rámegyek a fegyverfejlesztésekre .Köszönjuk az infot
  • Plata
    #26630
    Jövőhéten új DLC.

    Link.
  • Plata
    #26629
    Nagyon sehogy,a puma kinyír ha elkap és nem veszed észre.
  • Anonymusxx
    #26628
    Trevorral már másodjára próbálom a vadászatot, de mindig megöl egy tigrishez hasonló vadállat, legutóbb hátulról tepert le, szóval esélyem se volt hogy észre vegyem, és megöljem. Ezt hogyan lehet kivédeni?
  • RJoco
    #26627
    Processzor és alaplap cserénél már kötelező újratenni. Ha új VGA kerül bele, akkor azért nem kell.

    Az nvidia nagyon rajta van a driveren rdr2 miatt, remélem előbb utóbb orvosolják a GTA problémámat is.

    Utánanéztem a rocksaros dolognak, mert rdr2 első frissítését is macerásan szedte le. 7,5 Mbit/s netsebességet igényel. Oltári nagy baromságnak tartom, de sajnos ez van.
    Amikor szépen 9-11 Mbit/s körül mozog a sebességem, akkor minden probléma nélkül húzza le a frissítéseket.
    A játékot is leszedte fél óra alatt, de az 500 Mbit/s kicsit már más kategória.
  • 6600GT
    #26626
    már amúgy szerintem bannoltak is a HUNmód miatt! de am így is megy a story mód...
  • totyak
    #26625
    Processzor, alaplap és memória csere volt.

    Tettem egy próbát, nem töröltem a merevlemezt, amin a játék volt, illetve az SSD-t sem, amin a Win. Hiba volt. Nem bootolt, csak kék halál. Úgyhogy SSD-re fel lett húzva egy friss rendszer, HDD-ről meg akkor már töröltem a játékot is. Tudom, hogy szívás lesz letölteni újra Rockstartól, de inkább biztosra mentem.
  • Plata
    #26624
    Minden mod tiltott.
    Megpróbálhatod használni.
    Ha felraksz egy GTA-t az egyik meghajtóra egy másikat másikra úgy talán nem szívod meg.
    Bár most hogy van rockstar games launcher nem tudom hogy változott-e valami.
    De úgy tudom régebben ez a két külön GTA-s módszer ment.
    Vicces hogy Online-ban a modderekre kb tojnak magasról és őket nem büntetik,de vacak magyarításért vagy autós esetleg grafikai modért azonnal bann.
  • Anonymusxx
    #26623
    És mi van a grafikai, és egyéb modokkal, amikből van egy csomó?
  • Plata
    #26622
    Amennyiben a játék rá jön hogy bármi változtatás van akkor bannolnak mindenhonnan.
    El sem tudod indítani mert kiírja hogy a file-okban valami módosítás történt és egyebek.