30
  • Ender Wiggin #30
    kalapos, Nolan minden megváltoztatott a Burton/Schumacher féle batman univerzumhoz képest (és a rajzfilmekhez képest - Burton ellenben maradt a Martinson-féle gyermeteg világnál). Az nem reboot? Szerintem a hozzászólásokat is IQ teszthez kéne kötni. Lehet, akkor nem keltenéd is az indulatokat...
  • smaszi
    #29
    Részemről: Nincs benne Megan Fox? Csak jó lehet...
  • kalapos01
    #28
    Mikor volt neked a Batmanben mindig reboot? Jó, bizonyos dolgokat megvéltoztattak, de reboot nem volt. James Bondnál most tényleg volt.
  • avman
    #27
    igen, mert pl. a batman saga-t minde főszereplőnél rebootolták... meg a james bondot is. gondókoggyá' mielőt idehánysz valami sületlenséget megen.
  • m minnifield
    #26
    tehát akinek egy szar film nem tetszik, egy jó film meg igen az nem magyar, helló mi?
  • zetortraktor
    #25
    Nem. A magyarokra az igaz, hogy folyton "magyaroznak", és ilyen ostobaságokat írnak, mint te. Meg, hogy mozgó figurákat raknak a mondandójuk végére, esetleg azt is odaírják, hogy "pusza" meg "csövi".
  • mayer05
    #24
    Én ezekből csak annyit látok hogy magyar hozzászólások....
    Nem csalódtam.
    magyaroknak a sz@r a jó, a jó a sz@r...
  • kalapos01
    #23
    A reboot azt jelenti, hogy folytatni akarnak egy sikeres és kedvelt filmet, csak éppen nem tudják ugyanazokkal a főszereplőkkel, mert akkor egész életükben ugyanazt a karaktert kellene jétszaniuk és nem öregedhetnének. Így másokkal készítik el a filmet.
  • avman
    #22
    kérlek szépen nem, a reboot azt jelenti, h a hálivúdi filmipar jó iparos szakemberei (köztük például ez a díszfasz) inkább nem kockáztat minimálisat, hanem a bevált húzóneveket darálja le újra.
    illetve csinál franchise, vagy porol le régi neveket.
    pakol egy kis hype-ot rá, h az új batman, spiderman, ironman, transforman reboot, új rész, előzményfilm sötétebb, darkosabb, felnőttesebb, jobb, még a hajad is újra kinő tőle.
    semmi baj sincs ezzel, sem a végeredmény egyszer nézhető rágógumi filmekkel.olyan ez, mikor az ember bemegy a mekibe. ugyanazt az egyenvackot kapja, csak egy picit eltérő ízekkel meg csomagolásban. amikor akciós a meki, mindig kajálok olyat is, de ha csak azon a szeméten kellene élnem...
  • BaliBoy
    #21
    Kinek mi okoz csalódást. Én a Transformerstől nem vártam sokat (történetben). Így nem is ért csalódás. Jól szórakoztam mind a két részen. Igaz mind a kettőnek bugyuta a története - vagyis nem is feltétlenül a fővonal, hanem a körítés - a kettőnek meg főleg, a kefélő robottal, de mivel nem számítottam semmi komolyabb mondanivalóra - inkább látványra - nem ért csalódás.
    Ellentétben mondjuk az agyon hype-olt Avatarnál. Abban rohadt nagyot csalódtam mert egy Pocahontas történetnél többet vártam volna. (persze látványban nagyon ott volt)
  • tteron
    #20
    Hm, Remek. Már megint az van hogy még ki sem jött a film. De már beindult a jó magyar fikagyár:). Aki filmművészeti toposz-okat vár játékrobotok támadása típusú filmtől háát enyhén szólva is vicces. Talán nem is ez a céljuk.:) Viszont mint szórakoztató film elég jól funkcionálnak így is. Főleg az elmúlt néhány év filmtermését nézve. Jó hát ez valóban csak a mihez képest kategória.) De elég nézhető filmek azért (szerintem), ha kikapcsolódásra vágyik a nagyérdemű bár tudom hogy most szentségtörést írtam :). Különösen tetszik IMYke2.0.0.0 hozásszólása, aki ezek szerint nagyon szereti magát önsanyargatni. Nem elég hogy az 1 résztől már kiütést kapott azért még 2. részt (persze gondolom úgy nézve hogy minimum pisztolyt tartottak a fejéhez:) de látnia kellett. Háát sok manapság a mazochista ember.) De ennél nagyobb baja senkinek se legyen soha:)
  • A6 Intruder
    #19
    Én elég pesszimistán látom a jövőt! Hiába reboot-olják a filmet, akkor sem lesz sokkal jobb a végeredmény. Mert sajnos a Transformers nem egy konkrét emberhez kötődik, aki azt mondaná, hogy "na jó, felejtsétek el ezt a sz*rt, vagy különben kiszállok!", hanem a nagy H-betűs játék óriáshoz, aki úgy csűri csavarja, ahogy kedve tartja. A borzasztó tervrajzok és, hogy minden Álcának csak rovar- a Botoknak meg csak macska feje lehetett finoman szólva is lehangolt. Rajongó voltam, de amikor elkezdték futószalagon gyártani a pocsékabbnál pocsékabb sorozatokat, ott már szinte tapintható volt kapzsiság a levegőben. Szóval a TF olyan, mint a magyar foci: sz@r, de van rá kereslet.
  • shenmuedc #18
    Remélem olyan darkos lesz mint a Harry Potter legutóbbi része, vagy sötétebb és olyan lesz mintha négerek játszanának egy alagútban.
  • cateran
    #17
    Hmm es? Supermanbol is van tobb es a neveken kivul nem sok kozuk van egymashoz...ertsd a rebootnak az alapokon kivul semmi koze sem szokott lenni az elozohoz, ezert ertetlenkedem Bay bacsin, hogy "rengeteg lehetőség adott marad ahhoz, hogy rebootolják a szériát"
  • Szefmester
    #16
    Szerintem mind a két eddig elkészített rész gyakorlatilag megerőszakolta a Transformers univerzumot. Jóformán csak jobbat tud csinálni belőle az egyszeri rendező, és ehhez elég lenne az hogy elolvassa a képregényeket a forgatókönyv kiválasztása (már ha van több) előtt.
  • Stranger666
    #15
    Szerintem az IQ-nak ahhoz is van köze, hogy az ember nem ír le ilyen hülyeségeket, ilyen nyíltan. Amúgy egy film megitéléséhez nyilván köze van az IQnak az érettségnek, érzelmi beállítottságnak de még a pillanatnyi lelki állapotnak is.
    Az egy a látvánnyal tudott valami újat adni, a 2 az szörnyű volt...
  • Csaba007
    #14
    Igazad is lehet,de én tudok példákat mondani,te milyen sok rendezőt tudsz aki ígért valamit és olyan jó is lett? A naív embereket lehet irányítani,elvégre nem fogja azt mondani,hogy a filmem szar lesz. Ha belegondolsz minek mondja el minden filmjénél hogy húú de jó lesz,ha meg a nagy többség azt mondja,hogy rossz lett mint a 2.rész,akkor meg már igen tényleg nem lett jó,mert az író sztrájk stb. Ha te ezt elhiszed akkor a te bajod,de ha már egy rendező ezt eljátszotta egyszer, és nem az lett amit mondott,azután már lehet következtetni az,hogy csak mondja... Én majd hiszek a saját véleményemnek ha megnéztem. A tapasztalatokból lehet leszűrni következtetést vagy előfeltevést...
  • hitman08
    #13
    Reboot egy film újragondolását jelenti, ahogy például Frankenstein moziból is van egy tucat verzió legalább.
  • zetortraktor
    #12
    Ha neked a Linkin Park jut eszedbe, akkor nekem meg sok olyan rendező, aki megmondta, milyen lesz a filmje és olyan lett. Ugye nem gondolod, hogy pár példából valami általánosítást le lehet szűrni? Csak annyit tehetsz, hogy eldöntöd, hogy szerinted igazat mond vagy hazudik.
  • Csaba007
    #11
    :) Jó,hogy mindig van valaki aki megadja a választ!
    Amúgy tényleg elég gyerekes lett mindkettő.Ha jól emlékszem a 2.rész kiadása előtt is hasonlókat mondott Bay,hogy kihagyja a szülőket stb... Ezektől a nagy dumáktól mindig az új linkin Park album jut eszembe,hogy mondták,hogy rock album lesz, tele lesz gitárral stb. ígéretek, aztán minden volt benne csak amit mondtak az nem. Ez is csak marketing fogás,hogy többen üljenek be rá.A stúdió meg a producerek mondják meg,hogy mennyire legyen gyerekes stb, és ahogy elnézem a bevételeket, nem fognak rajta változtatni úgysem.Marad a jól bevált.
  • cateran
    #10
    "Bay megerősítette azt is, hogy a történet egyfajta lezárást tartalmazni fog, azonban hiszi, hogy rengeteg lehetőség adott marad ahhoz, hogy rebootolják a szériát."

    Rebootnal, ki nem szarja le mi volt az "elozmeny" filmekben?

    " hogy a forgatókönyv megírásába az írósztrájk is bekavart."

    Volt forgatokonyv? Jesszus....
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    Mindkét rész tragédia volt.
    Tovább megyek: mindkettővel embert lehet kínozni, vallatni.
  • bmw
    #8
    Szerintem a masodik resz jobb volt az elsonel.
    Az elso eleg gyerekesre sikeredett....
  • adler30
    #7
    Há há há,jók a hozzászólások,most már csak Kara kán hiányzikTuttátok hogy az sg helyett a nyugdíjas kommunista svábok klubjába jár?
  • FoodLFG
    #6
    Már az első rész is gyerekesen debil volt sok helyen. A második pedig katasztrófa.
    Úgyhogy azt mondanám, hogy nem hiszek neki, akármit is mond.
  • kalapos01
    #5
    Eszembe jutott. Az alacsony IQ-nak van hozzá köze. Kösz, hogy emlékeztettél.
  • istenfasza
    #4
    kalapos , szerintem anyádnak lehet köze hozzá
    mikor apád tolta a retkes péráját akkor kellett volna , hogy jöjjenek a trafómenek és szétb@sszák egy fejszével , nehogy mégegy ökröt világrafosson valaki

    te majom
    :):):))

  • kalapos01
    #3
    Speciel sokan remekül szórakoztak. Minél fiatalabb vagy, annál jobban. Az IQ-nak is köze lehet hozzá. Hogy a magasnak vagy az alacsonynak, azt nem tudom.
  • bigjoe
    #2
    Speciel egész jól szórakoztam a második részen..
  • Mister
    #1
    Kiváncsian várjuk