8
  • EnxTheOne
    #8
    A nokika x7 kurva jól néz ki :D
  • Protosz
    #7
    Szeptemberben megvettem az n97 minit, erre ezt kapom az uj evtol.... Es megnem is jon ki az ujjitas az egesz N csaladra.... Szivas... htc-t kellett volna venni... Most van egy nagyon draga "telefonom"

  • JL666
    #6
    inkább kezdenék újragyártani a 3210-est
  • dyra
    #5
    de milyen jó lenne! érintőkijelző a mosógépen én pedig a Marketről szedem lefelé a mosási programokat! Az ismerősökkel meg rögtön meg tudod osztani ha egy progi nagyon bejött!

    Bajban vannak de Androidos telóval nem lennének kint a bajból. Lassan tényleg lesz Androidos kenyérpirító és mosógép is.
  • kvp
    #4
    "Igen! Én is Androidot szeretnék! Még a mosógépemet is azt hajtsa! Mosás közben is szeretném élvezni az Androidot."

    Sok szamitogepvezerelt mosogep linux-ot futtat. Ha van rajta halozati csatlakozoas es upnp tamogatas, akkor egy android-os keszulekkel is iranyithato. Magara a keszulekre igazabol csak akkor erdemes android-ot rakni, ha van rajta grafikus kijelzo, akkor viszont sokkal olcsobb megoldas az android-ot hasznalni mint sajat grafikus feluletet fejleszteni.

    A nokia meg tenyleg bajban van, de azert legalabb probalkoznak...
  • Darth Dave
    #3
    Ez egy copy-paste marketing cikk volt. Egy kicsit illik átírni, pl: "továbbfejlesztett felhasználói élmény", stb.

    Vicces, hogy a Nokia tolja ki egymás után a Symbian-os telefonokat, aztán 2012-ben megy az egész platform a kukába...
  • dyra
    #2
    Igen! Én is Androidot szeretnék! Még a mosógépemet is azt hajtsa! Mosás közben is szeretném élvezni az Androidot. Ezen kívül minden amire Android tehető arra Androidot kérnék! Mert minden mással már szenvedtem eleget! Az Android a király!
  • fergusonpapa
    #1
    x7 andoriddal nagyon jó lenne,igy felejtös,szenvedtem én eleget a nokiával. :/