25
  • torzsvendeg
    #25
    "Már három hete az IE10 fejlesztésén dolgozunk"
    És még mindig nem vagytok kész? Már rég a 14-et kéne csinálni!
  • viasz
    #24
    Nekem a halacskák 500 halig úsznak normálisan mind IE, mind FF alatt, az 1000-nél az FF majdnem kidöglik, az IE kicsit jobban bírja. A többi böngésző már 20 halnál is nyekereg.

    A WebGL-t úgy tűnik valóban összekevertem a hardveres gyorsítással.

    Avval egyetértek, hogy a MS valószínűleg nem fogja támogatni a WebGL-t, hanem feltalálja a Web3D-t... Bár talán már elindultak azon az úton, hogy ez ne így legyen.

    Ettől persze várom az újabb verziókat, hogy az emberek minél hamarabb elfelejtsék a régieket. Reménykedem, hogy egyszer eljön az idő, amikor nem kell görcsöljek a CSS,HTML-lel, mert minden böngésző (közel)ugyanúgy támogatni fogja. (Lehet túl optimista vagyok?)
  • Utokverek
    #23
    4.2-es ff nightly-val nagyon szépen döcög nekem a fractal.

    Egyébként, zseniális, hogy büszkék arra, hogy az a markup, amit ők használnak, csak ie-ben jó...
    Gyakorlatilag, ms/ie a weboldalkészítés terroristái!
    És a kezükbe került :(
  • slickboy
    #22
    Nekem nem jeleníti meg a FF4. Azt írja a linkelt oldal, hogy nem támogatja a böngészőm a webgl-t...
  • sanyicks
    #21
    Nem is fogja. Majd kitalálják a webd3d-t a szerencsétlen férgek. A webgl túl multiplatform, és túl kompatibilis nekik.
  • cousin333
    #20
    Az IE egyáltalán nem támogatja a WebGL-t. Ami nem összekeverendő a hardveres gyorsítással.
  • NEXUS6
    #19
    Ezt a fractalos oldalt nekem viszont csak az FF4 mutatja rendesen! Jó szórakozást! Megéri megnézni!

    Amúgy a halas 1000 db FF4 55fps, Opera11.50 60fps. Ez már inkább a vidkaritól, meg a procitól függ ettől kezdve.
  • caprocorno
    #18
    Bocsi! Nem Te viccelsz, hanem duke :)
  • caprocorno
    #17
    Viccelsz
  • viasz
    #16
    A fejlődés valóban nem lesz nagyobb.
    DE
    Nagyon nem mind1, hogy évente kapom meg az addig felgyűlt fejlesztést, vagy havonta.
    Szerintem kavarodás/káosz sem lesz nagyon, mert lassan az összes jelentősebb böngészőben be lehet állítani, hogy automatikusan frissüljön, innentől pedig a mezei júzereknek már nem kell a verziókkal foglalkoznia, mindig az aktuális legjobbat kapják.

    NEXUS6: WebGL-ben ha minden igaz, talán az IE9 a legjobb ;)
    Legalábbis a talán legnépszerűbb összehasonlító oldal szerint(amit az IE csinált...). Ez a FishIE Tank
  • NEXUS6
    #15
    Nekem ami legjobban bejött újítás az a WebGL.
    A FF4 támogatja talán eddig a legjobban. Az Operába majd a 11.05-től lesz valszeg.

    Szal M$ megint kullog a többiek mögött.
  • tricky
    #14
    Böngészők története képben !
  • zsottya
    #13
    Felőlem szaporodhat mint a gomba, csak azt a hülyeséget felejtsék már el hogy minden böngészőnek külön kell optimalizálni... mert az -o-, -moz-, -webkit- dolgoktól már kezdek kikészülni. Miért kell mindenkinek a saját módszerével megcsinálni valamit, amikor van egy szabvány amit tartani kéne és kész.
  • opeca
    #12
    Nem lesz jó vége ennek az egésznek. Megmondom most, aztán majd kiderül,igazam volt egy év múlva, olyan káosz lesz, mint az állat.
  • passatgt
    #11
    a 9-es az egyik legjobb böngésző jelenleg
  • duke
    #10
    meg mindig fejlesztik ezt a szart ? nem lattam a 5-s verzio ota.
  • Komolytalan
    #9
    Igazándiból semmiféle állóvizet nem kavar fel, mert vatuszi jól látja - attól hogy x hetente stabilan emelik a főverziót - függetlenül attól hogy van-e jelentős változás vagy nincs - még nem lesz gyorsabb a fejlődés. Ez szín tiszta marketing - se több se jobb fejlesztők nem dolgoznak az eddigi projecteken, mint eddig.
  • MsUser
    #8
    És ezt űberelve a többiek még jobbat adnak ki. És örül a sok USER mert az egyre fejlődő böngészők között tud válogatni. Azért a google felkavarta a sokéves állóvizet lesz mindenre alternatíva ami minőségi, nem csak egyre több kiegészítő hanem használható alternatívák.
  • vatuszi
    #7
    Ez szimpla verzióinfláció és verziólicit. Cseppet sem gyorsabb a fejlődés, ha havonta emelik eggyel a főverziót. Chrome kezdte, Firefox folytatta, muszáj volt beszállnia az IE-nek is... Ostoba ök.
  • NEXUS6
    #6
    Az Opera 11.50lab-ban viszont már full hw support is van.
  • tricky
    #5
    Már elérhető a stabil Opera 11.10 is....

    Opera
  • noland
    #4
    amerikaiszékhelyűmultikultúrálisglobalistaóriástvállalat

    egyébként

    faja!
  • Globalmaster
    #3
    *redmondi
  • Globalmaster
    #2
    A "rendmondi konszern"-ezésből de elegem van már... Nem lehetne valami új szinonimát találni???:)
  • passatgt
    #1
    text-shadow lesz benne, vagy ebből is kifelejtik?:D