1014
  • eLiXir
    #534
    tényleg emlékszek
  • MaRee
    #533
    Sajnos ezek között nincsen. Ha valaki legalább az évad/részt tudná, az is megfelel :)
  • IXEMGabeo
    #532
    szeva, ezen az oldalon sok idézet van nem tudom itt van-e nézd meg hátha!
  • MaRee
    #531
    Sziasztok!

    Egy idézetet keresek, Cengiz mondja asszem, de fogalmam nincs hanyadik évad hanyadik részében. Még reklámban láttam régebben, valami olyasmi a jelenet, hogy ül Serdarnál talán, és ez a vége: "nekem nem áll jól a jó".

    Valaki be tudná írni esetleg az egész szöveget, mert kíváncsi vagyok rá. :)
  • szabii98
    #530
    Igen. Börtönbe lett küldve gyilkosságért.
  • eLiXir
    #529
    hát én ezt már nem értem, a végén az a gyilkos faszi még él?!? ....... ez kész
  • IXEMGabeo
    #528
    nagyon nem Ezel napja volt:)
  • szabii98
    #527
    Ez komoly volt! :D
  • IXEMGabeo
    #526
    hihetetlen bazz, Ramiz és Ezel összevesztek, Kenan csak elérte a célja 1.részét...
  • extramagascsaj
    #525
    nagy beszólás volt
    amúgy lehet h Ali átvágta Ömert, meg gyilkos...de hatalmas arc...én csípem
  • ToCsEk
    #524
    real life ezel

  • eLiXir
    #523
    "azt hiszed a mátrixban vagy?" nagy volt :D kiváncsi vagyok törökül is ezt mondta-e
  • IXEMGabeo
    #522
    mi a fene Ezel most elmegy asztalosnak?:D
  • szabii98
    #521
    jaja énis xDDDD
  • ToCsEk
    #520
    én azokon a hangokon szakadtam :D:D:D:D:D:D
    de epic rész volt végén a badass giga mega űber nagy TRAPPAL
  • IXEMGabeo
    #519
    azért az a jelenet EPIC volt, amikor a nagy buldózer kis Ramiz fejbevágta a fogós Alit és paff rögtön leesett:D:D

    na meg a verekedése Ezellel az üres kórházban, az ütéshangok kicsit Bud Spenceresek voltak:D:D:D
  • eLiXir
    #518
    csak sajnos mostantól van is rá oka, hogy ha bután és naivan is, de Kenannak higgyen.
  • extramagascsaj
    #517
    Na jah. Meg tök egyértelmű volt,h Kenan tudja,h ott lesz,meg h a másik is...és pont akkor küldi oda. Nem igaz h ennyi nem esik le neki...h ez mind szépen ki lett tervelve.
  • IXEMGabeo
    #516
    igen, rajta mindig meglepődöm mennyire naiv...hisz ennek a köcsög Kenannak, mint a saját egykori szerelmének, akit átvert:D
  • extramagascsaj
    #515
    de ez az Eysan is gecibuta...már elnézést...olyan szinten nem látja az összefüggéseket...elképesztő.
  • IXEMGabeo
    #514
    fúú ez a rész nem volt semmi. Sajnáltam a "kis" Ramízt, a végén szándékosan menekült a halálba, és az zenedobozos dal miközben Ezel ült és olvasta Eysan levelét, hatalmas volt...

    Kenan nem igaz milyen mocsok ember:D
  • extramagascsaj
    #513
    Elolvastam a jövőheti ismertetőt. blá
  • Panzermeyer
    #512
    Ez egy jó kis csavar-kavar volt a végén. Nem semmi :)
  • eLiXir
    #511
    Mai részről a mondanivalóm: :D
  • Ibuki
    #510
    ja :D
  • IXEMGabeo
    #509
    ja és az a fura zene hozzá:D
  • Ibuki
    #508
    Szerintem a mai egy vicces rész volt Ezel,Ali és Cengiz oldalon.
  • IXEMGabeo
    #507
    ott szúrták el, hogy kiírták, hogy 6 hónap múlva:), emlékszem a Lostban is csinálták ezt, hogy előrevetítettek egy jövőképet a készítők, csak ott a néző nem tudta, hogy mikor játszódik az emlék vagy a cselekvés, nem is jelöltek meg időt:D, itt pedig már a néző tudja, hogy Ramiz nem fog meghalni pontosan azért, mert lelőtték a poént előre, de ez nem von le semmit ettől független a sorozat értékéből:):S ...
  • eLiXir
    #506
    Én láttam és emlékszem is rá, de akkor meg is kérdeztem még itt is a fórumon, hogy mi a pecs volt az a tolószék Ramiz bátyám alatt. Néha nem értek dolgokat, amiket később kéne megértsek, de addigra meg elfelejtem :( Lehet mondjuk attól is van, hogy az RTL félbevagdossa a részeket és így többnek tűnik az eltelt idő.
  • extramagascsaj
    #505
    Sry. Nem. Nem láttam. :/
  • Ariakus
    #504
    Direkt nem tettem spoilerbe, mert maga a sorozat már elpletyizte. Vagy te nem láttad akkor az első évad végén azt a "6 hónap múlva" jelenetet a végén?
  • extramagascsaj
    #503
    Én nem tudtam volna meg,ha nem pletyizel Ari!
  • Ariakus
    #502
    Hát igen, elég szép és drámai jelenet volt most az utolsó rész végén, de így, hogy tudjuk mi fog történni nem volt olyan nagy hatása mint amilyennek lennie kellett volna.

    Más dolog: Azt nem értem, hogy Shebnem már egyszer megkapta a végkielégítését Ezeltől pár résszel korábban sőt el is búcsúztak a Maserati-ban, de most az utolsó két részben Ezel megint mintha pénzt adott volna neki ugyanilyen célból. Furcsa, olyan mintha a sorozat készítői ismételnék a jeleneteket vagy nem tudják, hogy mit adtak le korábban.
  • IXEMGabeo
    #501
    nagyon igazad van ebben, most milyet izgulna a néző, hogy jaj vajon túléli e Ramiz vagy nem, Ali esetében is már lehetett tudni, hogy túléli:S
  • extramagascsaj
    #500
    Így van. Pl. elég elolvasni világháborúról szóló tudósításokat tartalmazó könyvet...az ember sokkal többet képes kibírni, mint gondolnánk. De az amerikai filmek mindent nagyítanak...ha csak a lábujja fagy le vkinek azt is képesek kinyírni ennyivel nevetséges módon...meg van aki felrobban házastól aztán meg kijön és leporolja a zakóját...
  • eLiXir
    #499
    Szenzációs a sorozat, ez kétségtelen.
  • stefun
    #498
    Figy szerintem arról van szó, amit már majdnem kezdetektöl észrevettem hogy ebben a sorozatban nem azt mutatják ami "jól nézne ki" vagy röhelyesen naiv, mint a többi szappanoperákban, hanem azt ami valóságos. Amitöl már rég elszokott a nézö. Egy szinésztöl a nézö, szinészetet vár el nem pedig azt, amit a valóságban tenne egy ember. És igy visszanézve az élethü jeleneteket, történéseket egy filmben, furcsának tünik.
    Én épp ezért dijazom a filmet mert valódi szitukat produkálnak.
    Az ember nem hal meg olyan könnyen...a való életben !!
  • extramagascsaj
    #497
    megnéztem a tegnapit meg a mait...
    kész ez a sorozat...senkit nem lehet teljesen utálni...mert mindenkinek megvan az oka arra amit tesz...amiért kicsit meg lehet érteni, amiért lehet sajnálni...és mindig van vmi fordulat
  • eLiXir
    #496
    Van benne igazság, Kamil is feltámadt egyszer, Ali is...
  • Ariakus
    #495
    Nem hal meg csak tolószékbe kényszerül (és ezt azért nem írtam spoiler-be mert az első évad utolsó részében már megmutatták a jövőt, úgyhogy szép öngólt lőtt a sorozat).

    Egy baj van a sorozattal, hogy dramaturgiai bakik vannak benne, emberek feltámadnak miután halálos sebet kapnak és 3-szor elvéreznek mire kórházba kerülnek. Felépítenek egy ultradrámai jelenetet és egy rész múlva meg vígan élnek tovább azok akiknek meg kellett volna halniuk a jelenet szerint (még ha kedvenc szereplőkről van szó akkor is banális a dolog). De a hibák ellenére még így is elég korrekt sorozat,mert teljesen új irányba vitte el a Monte Christo féle történetet.

    A második évad eddig pedig jobban bejövős mint az első, mert kevesebb a szentimentális sallang és több a maffiózás.