757
Mit és hogyan iszol, milyen gépen főzöd, avagy hol veszed?
  • karajjj
    #36
  • Aquir
    #35
    a duplán elvégzett művelettel :)
  • G_ArchAngel #34
    Oke, hogy meloban instant, de otthon, ahol azert van ido megcsinalni egy rendes kavet...?

    Ez nekem gumino-feeling...
  • zotya10002
    #33
    Én is melóban és otthon is Jakobs 3in1:-)
  • sanyiute
    #32
    ha kávézom
    cégnél: Jakobs 3in1 abból is az a narancssárga zacskós instant
    itthon: általában Segafredo 2cukorral és tejes-en iszom azaz tejes kávé
    én nem vagyok nagy kávés nem függ ettől a reggelem vagy kívánom vagy nem de bármi más fajtát is megiszom
  • Montanosz
    #31
    3in1

    ---amúgy pótkávé,katángkóró gyökeréből és akácfa magja megpörkölve,őszel meg pörkölt bükkfamagból csinálom.
  • Zsolek123
    #30
    Tchibo
  • tigeroo
    #29
    off:


    az idézeted csak nem az érdekes időkből van?:D
  • Mr_no_NaMe
    #28
    denem, mert ha +fav akkor a gomb már -fav lesz :C
    Hogyjöttezkineked? :C
  • Aquir
    #27
    azaz hozzáadtad a topikot majd eltávolítottad, aha:D
  • Mr_no_NaMe
    #26
    +fav +fav
    helósziasztok
  • G_ArchAngel #25
    nem szarabb, mint Bp-en, de kloros, nem akarom se a szurot, se a szelepet, se a tomitest tonkretenni...
  • shaba23 #24
    igen, a kínaiak is jók valamire
  • SigS
    #23
    Finom, és nem drága. Ocssópiacon vételezve
  • Galy
    #22
    ennyire sz@r ott a csapvíz?
  • ScarY MAN
    #21
  • Aquir
    #20
    függők:)
  • Aspyrin
    #19
    Sok kérdésed van! :)

    Naponta két-három alkalommal kávézom (két cukorral fogyasztom), de inkább csak tejeskávénak hívnám a mennyiség miatt. Nincs kedvencem, az automatából vásárolható levet kerülöm. Itthon egy darabig kotyogót használtam, de kényelmi okok miatt ma már a szekrényben pihen.

    Egyébként, nem kellene innom, mert feltolja a vérnyomásom, de szeretem. :)
  • Frosty01
    #18
    én ezt lájk.



    bár a legszarabbat is megiszom, ha nincs más... :|
  • shaba23 #17
    igen, innen néztem, hogy tejszínben főzem a dohányt.
    Kennedy69 én sem kapadohányból csináltam, hanem szivarokat szedtem szét hozzá:)
  • G_ArchAngel #16
    Ezt probaltad?
  • kennedy69
    #15
    így már más,akkor az valamilyen speciális dohány...nem holmi kapadohány.
  • shaba23 #14
    mi mindenre jó az internet...
    "Almába áztatott dohánylevélen kell átfőzni az espresso-t!"
  • kennedy69
    #13
    ...kegyetlen lehet.
  • shaba23 #12
    átfőzve nem raktam bele túl sokat, és beáztatva is csak minimális idő, szóval nem hiszem, hogy annyira mérgező lenne:)
    Próbáld ki, ha egyszer Frei kávézó környékén jársz, azt hiszem Nicaraguai dohánykávé a neve
  • Gurren
    #11
    ilyet iszok, mert gyorsan megvan.

  • Zoli007
    #10
    Izé, a nikotin ilyen formában nem kib...tul mérgező?
  • shaba23 #9
    csinált már valaki otthon dohánykávét?
    Nekem a Frei-ben kapható dohánykávé pillanatnyilag a "kávéházi" kedvenc, de még nem jutottam el odáig, hogy megkérdezzem tőlük, hogyan csinálják:)
    Itthon már kísérleteztem, amit a sógorom szivarjai bántak, de bár ihatóra sikerült 1-2, nem olyan, mint az ottani (még csak nem is hasonlít)
    Próbáltam már úgy is, hogy a dohánylevélen+kávén menjen át a víz, meg úgy is, hogy a kávétejszínbe áztattam be a dohánylevelet. Még ez utóbbi volt a legjobb, de még nem az igazi.
  • Fidolorous
    #8
    sajnos valamilyen oknál fogva engem sose dob fel, kb. 5 perccel az elfogyasztás után ugyanolyan hullafáradt vagyok..
  • CattiBrie
    #7
    tiramisu a kedvencem :)
  • G_ArchAngel #6
    Reggel egy tripla eszpresszo, delutan egy tripla, ha valakivel talalkozok, akkor egy dupla, de napi 10-nel meghuztam a hatart.
    Bialetti kotyogost hasznalok, asvanyvizbol csinalom, a kavefozot olasz szokas szerint csak forro vizzel mosom, nem kenem ossze vegyszerrel, utana tisztara torlom, hogy ne vizkovesedjen.
    Cukrot nem teszek bele, mert a kavet az ize miatt szeretem, ha lagyabbra vagyok, akkor felgozolok tejet.

    Haverom a tolunk 5percre levo Starbucksban dolgozik, barati aron kapom az orolt kavet, igy egyelore onnan, fokent Bold Arabica-t. Most pont citromfuves etipot iszok, picit furcsa, de nem rossz.
  • sapkafej
    #5
    nem szeretem
  • Zoli007
    #4
    kolesz: reggel + délután instant szutyok 2 kiskanál cukorral
    otthon: délután forrázott darált kávé 2 kiskanál cukorral és otthoni tejszínnel
    munka: ami van, de leginkább 3 az egyben.
  • Gerypapa 95
    #3
    ez igen , gratulálok ! spuri . . .
  • lolSL
    #2
    sose szerettem
    kis koromban inkább energia italt ittam
    most meg spuri kell
  • shaba23 #1
    Gyerekkoromban nagyon nem szerettem a kávét, de még a kávés sütit, vagy a kapucíner csokit sem. Aztán, mikor "felnőttem" és dolgozni kezdtem, a koránkelés, a fél óra reggeli semmittevés/beszélgetés a kollégákkal oda juttatott, hogy 6-7 kockacukorral már elkortyolgattam én is a reggeli kávémat.
    Mára ez megváltozott. A cukor kevesebb lett, és megválogatom, hogy hol és milyen kávét iszom. Megvannak a kedvencek, kialakult az ízlésem, mondhatni finnyás lettem.

    Ti hogy álltok a kávézással? Van kedvenc márka, esetleg jó 100Ft-os automatás kávé? Milyen gépen főzitek otthon? Kotyogóson, vagy valami olasz csodaeszpresszóval?