760
Mit és hogyan iszol, milyen gépen főzöd, avagy hol veszed?
  • xido
    #200
    nekünk a cégnél egy elég alapszintű jura gépünk van,szemes kávéval használjuk,a tejhabosítása manuális,rutint és türelmet igényel,nem egy barista gép sorbanállós helyzetekre,de kellemesen bírná a napi 50et...
  • JanáJ
    #198
    Igen, nem egy otthoni kategória, de a DeLongi Krups is sokat segített. :-)
  • Tikal #197
    Gyanítom nem sokaknak lesz ilyen gépekkel tapasztalata itt... edigital-nál rengeteg gép közül választhatsz, DeLonghi Krups jók nagyon.
  • JanáJ
    #196
    Sziasztok!

    Most tévedtem ide élősszőr. Tudtok esetleg segíteni, hogy a munkahelyemre milyen kávéfőzőt vegyünk? Próbáltam beleásni magam, de a kávé szerelmeseinek az automata kv főző olyan, mint autó bolondnak a villany autó. Márpedig nekünk ilyen kellene, nulla tudással nyomom a gombot és jön a kávé. Daráljon, tudjon habosítani és bírja a napi 30-50 csésze kávét. Elkezdtem Saecocat nézni, de a Philips óta / miatt azt mondják az sem az igazi. Nettó 100-150 a keret. A mostani párnás és Aldi kapszulás helyett lenne.
    Esetleg vett valaki mostanában hasonló gépet ami bevált?
  • Stockbauer33 #195
  • Stockbauer33 #194
    http://www.vitorlazas.hu/elkepeszto-siker.html
  • Encore
    #193
    Lényegen nem változtat :)
  • Tikal #192
    Nem tudom... sokan már megszokták hogy a kávé keserű és erős, és azt hiszik az a kávé :) Te is az erősséggel jöttél elő..nem az íz intenzitással ..
  • Encore
    #191
    Nyilván nem iszok olyat, ami nem ízlik, gondolom ez egyértelmű :)
  • Tikal #190
    nem tudom, nekem nem az erőssége számít, hanem az íze, de mások vagyunk :)
  • Encore
    #189
    Kotyogósat használtam eddig (szarvasit). Kapszulásból a legerősebbet veszem most (6-is intenzitás a tchibo táblázata szerint), ha azt lefőzöm espressónak, az elég erős azért.
  • Tikal #188
    Meg vannak az előnyei a kapszulásnak, aki csak reggel sietve dob be egy kávét annak tökéletes, nem mintha egy sima eszpresszó gép ne csinálna gyorsan kávét, de ugye a kapszulással kevesebb a macera. A kávé maga sose lesz olyan jó mint egy fasza eszpresszó géppel, frissen őrölt kávéból, de ha nem vagy nagy ínyenc akkor simán jó lehet. Nem tudom milyen kávékat ittál eddig, de a minőségibb kávék, még a dobozos, boltban kaphatóak is 2500-4000/250g. Ezekből kiindulva nem tudom milyen lehet egy eleve gyengébb minőségű szerkezetből újratöltéssel kávét csinálni :)

    Milyen kávéfőzőt használtál eddig?

    UI:
    egyébként a kapszulás nem igazán környezetbarát a cucc, rengeteg szemét keletkezik a kis dobozokból, ha ez számít neked :)
  • Encore
    #187
    Látom, a kapszulás kávéfőző annyira nem népszerű itt. Én két hete vettem magnak és annyira bejött, hogy ajándékba is vettem rokonoknak.

    Sokkal finomabb kávét kapok, mind krémes, mind eszpresszó módban. Csak ugye drágábbra jön ki. Havonta 3 250g-os kávét elfogyasztottam, ami mondjuk 3-4000 ft (minőségibb kávé persze), míg ugyanezt a mennyiséget kapszulákból kb havi 6-7000 ft fedez. Viszont minőségileg sokkal finomabb kávét kapok.

    Kíváncsiságból nézegettem youtube-on a kapszulák újratöltését is sima kávéval. Nem nehéz, és azzal lehet spórolni. Kérdés, hogy valaki próbálta már? Milyen az így lefőzött kávé?
  • smith09 #186
    Általában omniát főzök vagy ritkén segafredot. Kotyógba rendszerint. ehy hónapra elég egy 250 g os zacskónyi. barátomnál szoktam inni kapszulásat annak nem tudom mi a neve de az aldi lehet kapni úgy tudom kizárólag. ja , persze tej cukor és minden más nélkül.
  • ZilogR
    #185
    Na, akkor én jól csinálom: 5:40-kor ébred, 7:00 tájban kávé, majd olyan du. 1 körül a második és este 9-10 tájban a harmadik, ami már csak koffeinmentes... Nyami, ezért vagyok még most is itt - bejön a placebo.
  • Tikal #184
    Ha nem nagy kávé őrültek és nem bánják, hogy kicsit drágább, akkor simán jó minőségre is, ,gyorsan kész, nincs vele szarakodás. Az hogy 15 bár az semmit se jelent, egyébként is 9 baron készül a kávé hivatalosan, ez inkább marketing duma, mint a több MP a fényképezőgépekben.
    Szóval, hogy megéri e kapszulákat venni, az csak a pénztárcájuktól függ. Emlékeim szerint egy presszó kávé olyan 80-120 forintra jön ki a kapszulással, minőségtől függően. Na most ha eddig 500forintos Karavánt ittak, akkor ez elég nagy ár különbség lesz, de ha eddig is Lavazza-t vagy Illy-t vettek, akkor nem lesz sok különbség.

    Amúgy 25 körül már van Philips Saeco, két adagot főz le egyszerre, de ez manuális...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2014.11.21. 18:06:38
  • k0trapali #183
    Sziasztok!

    Ezek a Krups márkájú 10-20 ezer környéki kapszulás kávéfőzők mennyire jók? 15bar -os szinte mind! Karácsonyra szeretnék szüleimnek kávéfőzőt vásárolni, mert a mostani elég rehabos már! Napi 2 kávét isznak általában. Megéri nekik a kapszulákat venni? Lidlben, Aldiban is szokott lenni nagyon jó árú és sok fajta kapszula. Azok mennyire jók?
  • Tikal #182
    Még nem próbáltam, azóta beszereztem én is egy Bialetti-t, de nem tudtam jó kávét készíteni vele ( lehet azért mert nem gáz tűzhelyem van? valahogy mindig égett lesz kicsit )... szóval maradok a French Press-nél, legjobb :)
  • G_ArchAngel #181
    hatkor iszom meg az elso triplamat, del korul mar a 4.-nal jarok, igy az ilyen science az en esetemben faszsag, mert ugy iszom a kavet, mint a vizet
  • G_ArchAngel #180
    Nem, most sima Aeropress-t hasznalok, amit a Tamp and Pull-ban lattam anno a Czuczor utcaban.
  • Stockbauer33 #179
    http://www.oszthatod.eu/hogyan-keszitsunk-jo-latte-t-tejes-kavet-gondoltad-volna-hogy-nem-is-kell-sok-minden-hozza-ezt-figyeld/
  • desigo
    #178
    Reggelente szoktál kávézni? Normális vagy, ember?!

  • Tikal #177
    Bodum poharak


    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2014.08.18. 01:45:50
  • Tikal #176
    NEm a kotyogósban főzött kávé az "igazi" espresso... Az igazi espresso-t már akkor is géppel készítették mikor Bialetti kitalálta a moka pot-ot amit ők moka express-nek hívnak és pont azért találta ki mert a kávézók igazi jó kávéját akarta megadni az otthonoknak. Sajnos a sima moka pot/kotyogós még habot se képes létrehozni, mert nincs elég nyomás, az a kb 1,5bar nem elég erre, a Bialetti Brikka már képes létrehozni valamilyen crema-t a benne lévő nyomásszabályozó segítségével, de még ez sem az igazi espresso crema...
  • Tikal #175
    Sikerült beszerezned? Érdekelne milyen a kávé vele :)
  • Tikal #174
    9 elég, a nagy gépek is annyin nyomják és ez a "hivatalos" is és ez adja a legjobb kávét, a 15 csak marketing...
  • Tikal #173
    egy kicsivel több időt rászánnál és ihatnál rendes kávét.... veszel egy kotyogósat és máris jobb kávét iszol, 5 perc az elkészítése :)
  • akyyy
    #172
    up
  • fapapucska
    #171
    Akkor jön jókor igazán a 3in1, mikor másnapos vagy :D Ajánlom, hogy mindig vigyetek magatokkal egy-két tasakot bulikra, másnap nagyon jól jöhet :)) Nem mintha hétköznap nem innám. Buli után strong, máskor gold. :))
  • grrrrr
    #170
    Én úgy szoktam inni, hogy vízben feloldom a port és utána még öntök hozzá még 1 kevés tejet. Tudom hogy van benne tejport,de így még is jobb. Lágyabb mintha csak vízből csinálnám, de karakteresebb mintha csak tejben oldanám fel. :)
  • hulloreka85
    #169
    Nescaféból nekem a mild jön be a legjobban. Olyan kellemesen krémes és lágy íze van.
  • fapapucska
    #168
    Ami azt illeti, szerintem a 3in1 gold a legfinomabb.
  • hulloreka85
    #167
    Én régóta instant kávén élek. Általában jacobst és nescafét szoktam inni, attól függ melyiket sikerül vennem. Bár mindkettőt egyformán szeretem és midnen reggel iszom...
  • grrrrr
    #166
    Igen nem rosszak azok a kapszulások csak sajnos, nem az én pénztárcámhoz szabták. :(
    Mostanában kezdek rászokni a Nescafe 3in1 cuccaira, gyorsan kész van, annyit csinálok belőle amennyi kell és nem kell kiönteni az amúgy fincsi kávét de már mégsem mert már megállott.
  • fillippino
    #165
    tudtommal nincs, de nem lenne rossz ötlet, csak gondolom nem érné meg a kapszulákat forgalmazónak
  • Galy
    #164
    hi,

    létezik olyan kávéfőző, ami kapszulás és "rendes" kávét is tud készíteni?
  • andrejfej
    #163
    hmm.. ez a kisebbik jó lenne a koleszbe, a párkányon is elfér. A büfében már 160 egy kávé.. http://minu.me/-cafissimo
  • kavepresskft
    #162
    Hamarosan elindul weboldalunk: kavepresskft.uw.hu címen.

    Cégünk AEG, De-Longhi, SAECO, JURA, KRUPS automata kávéfõzõ gépek szakszerû karbantartásával, javításával foglalkozik.

    Cserekészülék biztosítása igény és lehetõség szerint.

    Cím: 3530 Miskolc Király utca 7. (a kis SPAR mögött)
    Telefonszám: 36/20/770-3125
    E-mail: [email protected]
  • hunbasser
    #161
    megérdemlik,szar a kávéjuk!
  • desigo
    #160
    Athén lángokban, most ég le a Starbucks.