26
A Team Bondi első játéka
  • Rage47
    #26
    magyarítást konzolhoz külön fel akarsz rakni??
  • bowden
    #25
    Ha valaki még olvassa ezt esetleg egy xbox 360 magyarítást tudna adni mert a konzolozz már hónapok óta elérhetetlen.
    Köszi
  • gregtom6
    #24
    Hy all!
    Mennyire repetitív ez a játék? Mert vannak ilyen kritikák is a játékról.
    Meg azt írják, h dlc-k nélkül 21+40 nyomozás van. Ennyire rövidek lennének ezek a nyomozások, h ennyivel is csak 20 óra a játékidő?
  • Ironmask
    #23
    Megszereztem a játékot nagyon jó tetszik,már a második lemeznél járok.
    amiket útközben kapok küldetéseket muszáj,akkor és azonnal megcsinálni???
    A sztori után nem lehet mellék küldetés ként??
  • Seth
    #22
    Kötelező.Ez egy sztoriközpontú játék,nem GTA. Persze anélkül is végig lehet biztos vinni,de értelmetlen,mert ez nem egy akciójáték
  • MalnaLekvar19
    #21
    sziasztok
    mennyire kell a játékhoz angol nyelv tudás? anélkül is élvezhető?
  • Skynet
    #20
    Nagyon jó játék csak itt ott Rockstar módra tettek bele egy poént de kihagyták a lehető legnagyobb poént ami megalapozta a játékban szereplő karik arckifejezéseinek hírét..:)

    Az egyik nyomozás során egy nemi erőszak miatt nyomozunk,eljutunk a "díszlettervezőhöz" ahol megtaláljuk a tükör mögötti rejtett szobát...
    Amikor bemegyünk és szétnézünk az is kiderül hogy a budiban lévő tükör is "áttetsző"...Az év poénja lett volna ha belenézünk a szobából ebbe a tükörbe és társunk épp irgalmatlan arcmimikával tolta volna a kábelt a budiba..:DD
  • kovigabi911
    #19
    Sziasztok én is igy vagyok ezzel ki jött ez a remek játék!!!! Én már játszok vele csak az a bajom hogy már elakadtam benne aki tud az legyen szives segiteni!!!!!!!!!!!!!!
    Előre is köszönöm!!!
  • Victor1103
    #18
    Kint van a játék és senki nem diskurál róla, még a warezosok se? Én per pillanat gyűjtöm rá a ca$h-t:(
  • sapkafej
    #17
    nem lesz moderálva basszameg
  • Fidolorous
    #16
    ez a fórum SOSE lesz moderálva basszameg ? lassan 5 éve vagyok itt néhány értelmesebb topik miatt de asszem itt csak színvonal csökkenés van..
  • bertino
    #15
    hat... ennyi.
  • shaddam
    #14
    Ezt a fóbiádat kezeltesd, mert ha 2-3 év múlva jön az új generáció gumiszobában fogsz pattogni.
  • Seth
    #13
    Nyaljátok ,faljátok csak egymást, ennyi
  • bertino
    #12
    :DDDDDDDDDDDddddddddddddddddddd

    ennyi :)
  • kissssss
    #11
    figyelj Viktor pajtim ide át csusszanhatsz nyugodtan ezért fölösleges volt fáradnod, "de mivel az első célközönség a konzolok lesznek" és ezért már nem is tudnak átfáradni a konzolosok a már létező topikba amit fentebb mutattam?

    "játssz tovább a Hello Kitty Online-al"

    bocs ilyen nevű agysorvasztó kábítószerrel nem élek.
  • Bence94
    #10
    már miért puhulna ? team bondi játéka nem a rockstaré.szerintem nagyon is jól ban ez igy hisz akkor ez nem krimi lenne...
  • sapkafej
    #9
    székben görnyedő görbehátú férfiak és kanapén lazuló ratyi csicskák?
  • lolSL
    #8
    hát igazad van, elég részrehajló elnevezések
    férfiak fóruma és ratyi csicskák fóruma reálisabb lenne
  • Fidolorous
    #7
    Hihetetlen ez az arcmimika, nem értem David Cage milyen jogon fikázza :D Egyedül azt nehéz elfogadnom hogy zsaruval vagyunk..látszik hogy a Rockstar is puhul. Mindenesetre várjuk !
  • shaddam
    #6
    Tudsz valamit amit más nem? A red dead redemptiont is már rég portolták ugye...
    A régebbi topiknak meg jó helye van ott ahol van, hülyeség az egész játékosok/konzolosok fóruma felosztás.
  • Victor1103
    #5
    Jólvan Réka, inkább menj játssz tovább a Hello Kitty Online-al
  • kissssss
    #4
  • Victor1103
    #3
    Hát ne ez az igazság:D
    Legalább ott már belerakják majd a sok Dlc-t.
  • bertino
    #2
    "Nos, tudom, hogy ennek a játéknak van topicja már a Pc-s részlegben, de mivel az első célközönség a konzolok lesznek és csak hónapokkal később fogják portolni lehet Pc-re gondoltam megérdemel egy topicot ez a gyöngyszem.

  • Victor1103
    #1
    Nos, tudom, hogy ennek a játéknak van topicja már a Pc-s részlegben, de mivel az első célközönség a konzolok lesznek és csak hónapokkal később fogják portolni lehet Pc-re gondoltam megérdemel egy topicot ez a gyöngyszem.

    Hogy miről is van szó aki esetleg még nem hallott volna róla:

    "A Team Bondi csapata ezúttal egy hangulatos Noire stílusú játékkal állt elő a piacon, mely eddig inkább csak a filmekre volt jellemző.

    A történet szerint egy detektívet alakítunk, aki az 1947-es bűnnel teli Los Angeles-ben tengeti mindennapjait, és rejtélyes gyilkosságok felgöngyölítésével foglalatoskodik.

    A Rockstar nevéhez méltóan, most is Open World alapú a játék, melyben a 47-es Los Angeles korhű másolatát járhatjuk be.

    A Noire stílusnak köszönhetően az egész játék egy szürkébb világot tár a szemünk elé, némi cigarettafüsttel és Jazz zenével." Forrás: konzolvilag.hu

    Valószínűnek tartom, hogy a játék a forradalmian realisztikus arcmimika és grafikai prezentáció miatt fog több díjat is a év végén bezsebelni. Hozzájön még egy izgalmas történet és neves színészek mint John Noble(Fringe) és sok más híresség felvonultatása és máris kész egy akár év játéka díj várományos.

    Ime a harmadik trailer ami pontos képet ad arról, hogy az előbb leírt dolgok nem csak marketing duma hanem Május 20.-án valóban ezt szállítja nekünk a Rockstar



    Gameplay trailer