1898
\'Uplifting

\"Trance is a natural drug that will heal us all\"
  • Gurren
    #18
    itt van egy-két kedvenc







  • HUmanHunter
    #17
    uplifting? fav :)
  • HöfEE
    #16
    Én nem így látom, de tény, hogy az utóbbi időben nagyon kevés a jó zene ebben a műfajban.
  • sanyicks
    #15
    Nagyon sablonos mindegyik, gáz hogy 2000 után semmi újat nem sikerült összehozni.
  • Cucmey
    #14
    Kár hogy Tiesto is ennyie "elkallódott". Ezek a zenék amit Ferry Corstennel együtt csináltak ezek örök klasszikusok. A Ligaya sokszor volt csengőhangom még 10 évvel ezelötti három soros fekete fehér telón :))
  • HöfEE
    #13
    Az egyik legjbob!
  • Cucmey
    #12
    Egyébként nagyon nem lenne jó ha visszavonulna. Annak idején ő vezette be ezt a nagyon hosszú szimfonikus kiállásos zenét amit annyira imádok... :)
  • Cucmey
    #11
    Nem vonult tejesen vissza. Ez a szám elvileg nemsokára megjelenik valahol.

    Egy kis ízelitő belőle:

  • Cucmey
    #10
    Én is így vagyok vele bár nem buszozom de van amikor a net elött este fél 10kor felrakom a fejhallgatót benyomom a kedvenc trance rádióm és éjjel kettőkor még nem bírom kikapcsolni. :DDD
  • Tigristank
    #9
    Sztem ez sokkal jobb szám tőlük:

  • Tigristank
    #8
    Andy az egyik legjobb volt, kár, hogy "visszavonult". :((
  • DIESEL DOG #7
    Ha trance akkor az uplifting nagy kedvenc...

    Egy pár darab a személyes kedvencek közül... :)




  • Tikal #6
    ez borzasztó, ezek mai zenék??
  • NoZoli
    #5
    Ha Gouryella, akkor már inkább a Ligaya Original Instrumental verziója! Lassan már 10 éves szám az is, de nálam még mindig az első helyen van!

  • kennedy69
    #4
    ez már nem mai,de ilyesmi zene
  • Gurren
    #3
    +fav

  • Victor1103
    #2
    Én ugyan jobban preferálom amikor egy szép női vagy férfi vokál is társul hozzá, de ígyis nekem a kedvenc muzsikáim ezek és képes vagyok akár órákig hallgatni, buszon jóformán nem akarom, hogy hazaérkezzek mert olyan jó ülni és hallagatni a zenék miközben nézek ki az ablakon:)
  • Cucmey
    #1
    Muszáj volt egy ilyen fórumot nyitnom... :)

    Wikipedia szerint röviden:

    Uplifting Trance - Főként "elszállós" dallamok és kiállások jellemzik. Sok dallam és hangszer található benne. A kiállások gyakran a legszebb, legsikeresebb szimfonikus szerzeményeket juttathatja eszünkbe, csak itt nem vonós, fúvós, (élő) szimfonikus hangzásvilágot használnak, hanem a legfülbemászóbb szintetikus már-már űrutazást idéző lágy hangszerelést. Talán az egyetlen zenei műfaj, amely egyszerre hordozza magában elsöprő érzelmeket, és a ritmusos lüktetést. Tiszta hangzás, dallamos basszusok, kiváló minőség jellemzi.

    Néhány dal a műfajból:











    Hirtelen ennyi mutatóba... De millió egyet bel lehetne rakni.