23
  • zola2000
    #23
    igen mert ők a nyugati kulturából jöttek.
  • lammaer
    #22
    Ja, amúgy az eredeti kérdésre - idehaza már nincs ilyen törvény, ami kötelezné a kereskedőd a 3 ill 8 napon belüli pénzvisszavételre.
  • lammaer
    #21
    Normális boltban idehaza is megcsinálják...

    Pl - szidja a sok mélymagyar a multikat - de Mediamarkt, Auchan... megveszed a cuccot, hazaviszed, nem tetszik, visszaviszed, visszaadják a pénzt. Szó nélkül, csak bemondásra hogy "nem tetszik".

    Akkor leszünk nyugat, ha ezt egy kisebb boltban is megteheted.
  • rumkola
    #20
    szeretném megkérdezni, hogy melyik országban van olyan törvény vagy jogszabály, ahol 3 napon belül kötelesek bármit indoklás nélkül visszavenni? :D
  • Julius Caesar
    #19
    Ahogy elnéztem az utóbbi időben sehol se. Érdekes módon kihalt a család. Meg voltam lepve pl, amikor mutattak nekem statisztikákat Olaszo.-ról. A szeterotípia még megvan, hogy a nagy olasz család. Aztán közben a 20 éves nők felének nincs gyerek. És nem is akar.

    De látod, legalább nem lesz gond, hogy a szülő lelkiismeretes-e :D
  • cateran
    #18
    Hehe..ongol?:P
  • Loverman
    #17
    meg az ilyenek olvassák az olyan szar oldalakat mint SG és még kommentelnek is rá... oh wait
  • Reg5
    #16
    Kíváncsi lennék napi hány órában tolták, szünet nélkül...
  • opeca
    #15
    Hát de bazz, ilyen debileket. Igen, sajnos a 3d-s hatásnak van egy ilyen kb. 1200 éve ismert tünetegyüttese, hogy hányás hányinger.

    Most ezen meglepődött a sok troll, aki amúgy ott éjszakázott a bolt előtt?

    Ne ez az igazi idióta, 10 IQ-s vásárlóréteg, amiből nagyon meg lehet gazdagodni. AZ ilyennek adod el az IPhone-t, a facebook-ot 100 ismerőssel, stb. stb.
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    Minél idősebb az ember, annál kevésbé rugalmasak a szemidegek.
    Ez, szerintem, már elég lehet egy következtetésre...
  • Kensin
    #13
    Aki annyit nézi hogy már megszokja, annak vajon hogyan módosul a térlátása? Ha hozzászokik a szeme, hogy bárhova néz, ugyanolyan fókusztávot kell használni, a való életben nem fogja megpróbálni ugyanezt alkalmazni?
  • Szefmester
    #12
    Vizsgázni kellene a 3DS birtoklásához. XD
  • xido
    #11
    Vajon nem lehetne az embernek önmagát tesztelni előtte sztereogram képekkel?
    Látja-e a mélységet befelé a képernyőn...szédül-e tőle..ilyesmi?
  • Tetsuo
    #10
    A The Sun hazajaban nem sok lelkiismeretes szulo van. ;)
  • zola2000
    #9
    off: elképzelem, ahogy a gyerek nagyban játszik, feltekert 3D mellett, a lelkiismeretes szülő is elkezd játszani, neki kifolynak a szemei, és azt mondja "na nee, ez tönkreteszi a szemedet, visszavisszük"...
  • Vazeratti
    #8
    Hát mit vártak? Idióták!
  • bigjoe
    #7
    Az Imax-nál is mondták, hogy szédülés.. hányinger...
    Hát kérem aki nem bírja vagy képtelen kivárni, hogy megszokja...
  • Szefmester
    #6
    Vajon már a legenyhébb mélységnél is előjönnek a "tünetek" vagy csak a keményebb beállításoknál?

    A hírektől függetlenül én azért kipróbálnám a készüléket.
  • zola2000
    #5
    nintendo DSen sega játék (bár a time travellers meg Level5 lesz), a képen meg egy sima régi DS van (a 3DSen van analog kar, és a felső kijelző szélesvásznú 16:9es)...
  • Szecsi
    #4
    Ez most Nintendo vagy SEGA? csak a kep miatt.. :D
  • Magnum PI
    #3
    Ez az egész 2kép alapján majd az egy jól összerakja 3D baromság. Korlátozott is és egészségtelen. Gondoljatok csak bele. Van egy sík kép amiről az agyad az hiszi térben van, a szemed próbál fókuszálni attól függően hogy milyen távolra nézel. Csakhogy a kép valójában sík és nem tud mit kezdeni vele se a szemed se az agyad. Valszeg ezért van a hányinger meg a fejfájás.
  • zola2000
    #2
    akkor tényleg nem mindenki bírja a 3Dt, bár le lehet venni, de 3DSre még nincs semmi komoly exkluzív játék, még jó hogy nem rohantam egyből venni, ha kijön a 3DS lite nagyobb akksiidővel, "optimalizáltabb" 3Dvel, és arra már lesznek komolyabb játékok is (és olcsóbb régi játékok), akkor még jó lehet, de most...
  • Tinman #1
    Száni a 3DS úgy ahogy van... mondom ezt DS Lite tulajként.