875
Koreai Népi Demokratikus köztársaság(조선민주주의인민공화국 朝鮮民主主義人民共和國)
  • Rundstedt17
    #315
    jah amúgy autó nélkül nem lehet élni,legalább kisebb a környezetszennyezés és állatok sem csinálnak balesetet....
  • hunbasser
    #314
    egyébként csak katonai járművek használják az autópályát is úgy olvastam :) egyébként mekkora faszság 10 sávos autópályát építeni,ha az embereknek is lehet gépkocsijuk? :D
  • Gurren
    #313
    az csak megtévesztés!
  • Rundstedt17
    #312
    irak,afganisztán?ott jól élnek a demokráciában igaz?:)
  • hunbasser
    #311
    és soha nem is lesz :) ha csak nem akkor,ha felszabadítják ezt a népet a zsarnokság alól.
  • Frosty01
    #310
    valószínűleg egy helyen is mert nincs közlekedés
  • Ulvar
    #309
    Autó nem megy, akkor a talajerózió miatt van a kátyú? :D
  • Rundstedt17
    #308

  • hunbasser
    #307
    és mindenki egy műszakban nyomja? :)
  • Torzonborz
    #306
    nem érted !? dógoznak az emberek ! nem érnek rá kocsikázni ! hát ottan nem úgy megy ám !
  • Frosty01
    #305


    túravezető (assze')
  • Frosty01
    #304


    képaláírás: 10 sáv, de egy kocsi sincs... :)
  • Rundstedt17
    #303
  • Frosty01
    #302
  • hunbasser
    #301
    ezek a festmények szánalmasak :D de amúgy szép metróállomás :)
  • Gurren
    #300
  • Frosty01
    #299
  • hunbasser
    #298
    ha usa el akarná foglalni Észak-Koreát,már rég megtehette volna :D csak hát ugye nem illik beavatkozni más országok belügyeibe.pedig megtehetnék,mert ÉK se ensz,se nato tag.
  • Frosty01
    #297
  • Torzonborz
    #296
    Nem írtam semmit arról hogy Én miben hiszek és kitől félek , nem félek.
  • Frosty01
    #295
  • hunbasser
    #294
    nem szidalmazzák,a tényeket mondják csak el... sajnos tényleg az van ott,amiről írnak ott. nem szabadok az emberek,kussolás van meg tisztelgés,nem csinálhatnak szinte semmit sem. szólásszabadság nulla,szerintem tudod te is. és sajnos Észak-Koreának nincsenek olyan látványosságai,hírességei,amiről beszélhetnénk,mert ez az ország sajnos a diktatúrájáról híres. meg persze vannak szép felvonulások,amik így szemmel nézve igen látványosak,de egyébként meg sajnálom az összes fiút/lányt,akiknek részt kell ebben venniük,mert nem kérdezték meg tőlük,hogy van-e kedvük. muszáj volt menni és kész. és a sportolókat is sajnálom,mert ha nem nyernek meg valamilyen versenyt,akkor sajnos meghurcolják őket. én nem tudom csodálni ezt az országot,inkább sajnálom az ott élő embereket.
  • Rundstedt17
    #293
    Te komolyan azt hiszed hogy leakarnak atomozni mindenkit,miért is az a érdekük:)?

    Más atomhatalmaktól miért nem félsz?

    Ki is aki a mesékben hisz?gonosz gonosz ÉK céljuk a világuralom,igaz?:D
  • Frosty01
    #292
  • Torzonborz
    #291
    Te ezt komolyan el is hiszed ?
  • Frosty01
    #290
  • Rundstedt17
    #289
    Csak tükröt tartottam az ÉK szidalmazók felé.Mindennek két oldala van a lényeg.
  • Rundstedt17
    #288
    A gond az mint már említettem hogy az USA és Dél-Korea felől hatalmas nyomás nehezedik rájuk,ezért nemzetbiztonsági okokból nem engedhetik meg a szabad turistaforgalmat.
  • Frosty01
    #287


    egynek jó, bejön :D asszem :D
  • hunbasser
    #286
    "Minden országnak van rossz oldala mégsem azokról szokás beszélni"

    hát haver,ehhez képest a SAJÁT HAZÁDAT eddig csak szidtad :D
  • Rundstedt17
    #285
    "After the US failed to fulfill the terms in the Agreed Framework by supplying two light-water reactors to the DPRK as compensation for the discontinuing of Korean nuclear power, the DPRK withdrew in October 2002 from the NPT and thus restarted its own energy-producing program, and then started to recycle spent fuel-rods.

    The DPRK has a nuclear deterrence as a life-insurance to protect the motherland. The US, who put the country inside the “Axis of Evil”, and is threatening with a nuclear holocaust pre-emptive strike has created this situation and made this neccessary. The situation is no less serious because the US side has nuclear weapons and other missiles stationed in South Korea.

    The DPRK wants a peaceful solution to the nuclear standoff by having unilateral talks with the US, and that the US side signs a non-aggression treaty. The DPRK is open and ready for a switchover in the hostile policy of the US."
  • PrisonMan
    #284
    biztos vannak szép valamik. beszéljünk általánosságban :D

    [irónia off]
  • Frosty01
    #283
    arról nem is beszélve h milyen természeti szépség? nincsennek odaengedve az emberek h lefotózzák, írjanak róla! DE NEMBAJ , BESZÉLJÜNK AZOKRÓL!
  • PrisonMan
    #282
    egy olyan országban, ahol a vezető réteg [párt] ilyen szinten beleszól és korlátozza az emberek szabadságát, lehetetlen nem arról is beszélni. csak azután lehet szó esetleges természeti szépségekrőls tb
  • PrisonMan
    #281
    nagyon nem fogja...
  • Rundstedt17
    #280
    #274,275,277 off
  • Frosty01
    #279


    nem érted miről beszélünk mi?
  • Rundstedt17
    #278
    Minden országnak van rossz oldala mégsem azokról szokás beszélni,szóval örülnék ha itt is így lenne.
  • Ulvar
    #277
    Nem itt a szólás szabadság azt jelenti, hogy ha ő nyit egy topicot, és oda bemegy egy tök független ember, és ellen véleményt mond a dologról, majd erre rácáfolnak egy baromsággal, majd folytatódik, és ezek után te nem hagyod el a topicot hanem tovább szidod, és azt mondják többen, hogy inkább zárjuk be mert csak a flémelés és trollkodás megy akkor te a szólásszabadságot sérted meg....ennyi...
  • Rundstedt17
    #276
    "akkor fenyegetőznek,hogy bevetik a nukleáris tölteteket és akkor usa ledob nekik egy segélycsomagot,amiből megint tudják egy ideig etetni a népet. sajnos ez az igazság."

    javaslom olvasd el Észak-Korea hivatalos álláspontját a nukleáris kérdéssel kapcsolatban.