7
  • passatgt
    #7
    pontosan, de az amazon.com-ra regisztrálni kell, és az ott lévő zenéket csak belépés után tudom elérni, tehát csak én férek hozzá

    szóval nem értem miért pattognak a kiadók
  • lammaer
    #6
    Gondolom egészen addig nem, amig csak te férsz hozzá a zenéidhez.
    Viszont abban a pillanatban kapod is az idézést, amint valaki más is, mivel ekkor már terjesztőnek neveznek, arra pedig a te licenszed (amit a megvásárlással szereztél) bizony nem vonatkozik.
  • Ferrer
    #5
    Volt már rá precedens.
  • passatgt
    #4
    ha bérlek egy SAJÁT tárhelyet, ahova a megvett zenéimet feltöltöm, már engem is betámadnak?
  • FoodLFG
    #3
    Amíg az emberek fizetnek a zenékért, addig nem. A legtöbb előadó a nagy kiadóknál van, és még mindig mi tartjuk fenn a hiénákat azzal, hogy fizetünk a zenéért. Egyszerűen nem szabad semmit sem megvenni, ájTyúnszon sem. game over.
  • miszterjoe
    #2
    Muhaha, ilyen ötösöm legyen a lottón. Mikor a nyitásról volt a hír gondoltam, hogy ez a jogvédőknek nem fog tetszeni. Mikor húzzák már le a rolót ezek a maffiába tömörült jogvédők?
  • Skynet85
    #1
    Ez biza szívás, nem készül el időre a x+1.-ik villa, medencével az udvaron és egy Lamboval a garázsban, ááá szörnyű is az élet... sötét vihar fellegek gyülekeznek a hiénák felett, ami ha egyszer kitör sok semmire kellő lesz kénytelen rendes melóval keresni a pénzt...