316
From Dust
  • Kallahiosz
    #316
    Köszi
  • Magiszter
    #315
    Megvan már a négy totem? Akkor nyomd le még egyszer a SPACE-t valahol. Nesze ott az izgalom :)
  • Madi92
    #314
    Utolsó pályán, még istenibb vagy mint előtte:D
    Te csinálod a vulkánt, meg a cunamit is, meg úgy mindent te csinálsz!:D
  • Kallahiosz
    #313
    Gyerekek az utolsó pályán lesz valami történés vagy legalább egy vulkán?
    Legalább a falu fejlődne... egy kicsit... csak pár házat.
    Mondjuk némi küldetés nem mintha elrontotta volna a játékélményt.
    Persze tudom én, hogy ez valakit lefoglal csak elég gyenge szerintem.
    Nagy és mély sóhaj.
    Remélem valaki megveszi a motorját és befejezi egyszer.
    A black & white 2-t simán leverhette volna ha dolgoznak rajta kicsit.
    Na várjuk a 2 est!
  • Baxo
    #312
    igen ,azok meglehetősen nehezek. Van ami gyorsan könnyen is megcsinálható...
  • Omlás
    #311
    Challenge móddal el leszel még egy darabig :D
  • elitehun
    #310
    Mire számítottál? 15 euró
  • hegege
    #309
    Jaja ,már megoldottam ,most utolsónál vagyok de néztem sok nincs még kilockolva a Challenge módban. V azok majd akkor lesznek ha a challenge-t elkezdem csinálni és akkor unlockolodik folyamatosan?
  • Kallahiosz
    #308
    AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.60 GHz
    Elméletileg elég kell hogy legyen. igazából 2. indításra már jobban ment.
    Ez tényleg ilyen rövid játék? most tartok az utolsó előtti előtti pályán és ma raktam fel a játékot:/
  • elitehun
    #307
    Milyen procid van?
  • Kallahiosz
    #306
    nagyon király kis játék...
    az a bajom, hogy valami 15 fps em van pedig minden megvan a ful graf hoz. ötlet?
  • davidka003
    #305
    Melyik pálya is az pontosan? Utolsó előtti?
    Amúgy van végigjátszás youtube-on.
    From dust walkthrough-ra keress rá.
  • hegege
    #304
    Egyenlőre beszivat a gamma.Azon a mapon vagyok ahol 4 totem kell, 3 meg is van belöle ,de a 4. egy vulkán meleltt van, mire felérnek az embereim kitör a láva és elsodorja öket v nem jutnak oda.A totem alatt és felett is van vulkán..Már ott szivok vele de nem tom ,hogy lehetne megcsinálni. A többi totem láva és folyo védelem van szal azokat leszarnám már bántani ne mtudják az elemek ...
  • Baxo
    #303
    csak nyugodtan, itt leszünk... :) Napi 1x felnézek.
  • Kallahiosz
    #302
    Szerbusztok.
    kb 10 perce találtam rá holnap megveszem.
    Nem nagyon tudok angolúl ugyhogy lessz majd pár kérdésem
  • Baxo
    #301
    "A városok közötti utat" Ez jó! xD xD xD

  • Magiszter
    #300
    A lávának a szélét pedig mindig kend el és csak 1 helyen engedd kifolyni (értelem szerűen a hozzád legmesszebb eső részen), így nem égsz el. A városokat meg olyan magasra emeld amilyen amgas a kráter legalacsonyabb része + pár méter. Így ha a víz túl magasra megy a peremen kifolyik és nem veszélyeztet téged. A városok közötti utat meg csinálhatod homokkal és lávával is. Igazából még a papírsárkányokat sem kell megszerezned hozzá ha ügyesen taktikázol.
  • grebber
    #299
    Pl elsőnek gyorsan a infinity sandot megszerezni és mint az állat magasra emelni a többi totemet + utat csinálni hozzá!És kész is!
  • elitehun
    #298
    Úristen! mit kell csinálni asszem az utolsó előtti pályán? Ahol fél perccel hogy kezdek jön láva, eső meg minden szar? XD
  • Baxo
    #297
    Gondolom tudod, hogy jó árral kezdett?! 4000huf
  • davidka003
    #296
    Még nem de előfordulhat, hogy az lesz. :)
  • Baxo
    #295
    Na ugye! :) Eredeti a játék? :)
  • davidka003
    #294
    Már közben amúgy rég tovább vittem és kurvára megtetszett. :D
    Most legutóbb olyan volt, hogy megkaptam a végtelen homokot és folyton elöntötte a víz szigetet. De csak sikerült.
  • Baxo
    #293
    csak rakd jó helyre a vizes fákat! ;) Mutatja is h. hova kell őket helyezni.
  • Baxo
    #292
    Én speciel nagy cod fan vagyok, de ezt a műfajt is nagyon szeretem, csak hát tényleg kevés ilyen alkotás van.

    1hét kb és jön az "drm kiszedő javítás".

    Valaki próbálta már az fps unluckert?
  • Omlás
    #291
    ;]

    Sajnos tényleg kihalóban van a kreativitás, mint fejlesztői mint játékos fronton.

    Néha azért akad 1-1 kellemes meglepetés.
    Remélem adnak ki valami modder toolst vagy valamit igencsak lenne rá igény szerintem, akad azért még rajongó tábora ennek a műfajnak szerencsére :)
  • Magiszter
    #290
    Igen ha valami nem COD (célkereszt elé ugró ellenfelek, csőszerű pályák..stb), hanem kicsit is agyalni kell, használni a kreativitást, a képzelőerőt akkor az már szar. Nekem a From Dust pont azért tetszett, mert lehetett vele kreatívkodni. Ha úgy akartam átvinni az embereket A-ból B-be hogy hidat emelek, akkor megtettem. Ha éppen az egész folyót akartam eltéríteni, azt is megtehetettem. Ha úgy akartam megvédeni a falut hogy 100 méter magas dombra építem akkor az csináltam, ha 100 méter magas fallal akartam körbevenni akkor az csináltam. Minden tettnek, akciónak volt következménye és a játék dinamikus motorjának köszönhetően mindig más volt a reakció.
    És pont ez a jó ebben a játékban. Nem rakják a szádba a megoldást, nem csak annyi hogy X időnként megnyomom a Tűz gombot, meg néha korrigálom az irányt a WASD kombinációval. Teljesen rád van bízva hogy hogyan oldod meg a feladatot (bizonyos korlátok között, mert teljesen OPEN játék még nem lesz évtizedekig).
    De persze izélések és pofonok. Aki a faék logikájú játékokért van oda az COD-ozik, Crysis-ozik. Aki az "Agytorna Norbival" játékokat az meg odavan az ilyen gyöngyszemekért mint a From Dust (vagy a Limbo is jó volt pl, bár az más stílus).

    Ez egyéni vélemény, nem Végső Igazságtétel.
  • elitehun
    #289
    Hát ja. Én először mindig azokat szedem fel amik megvédenek a viztől meg a tűztől
  • Omlás
    #288
    No offense!
    Manapság amin kicsit is agyalni kell az már szar ? :D
    Lehet bennem van a hiba, nem vagyok mazoista de a kihívásokat szeretem, pont ezért is tetszik a From Dust a játékos kreativitásától függ, hogy oldja meg az adott feladatot.
    Ne vegye személyes sértésnek senki de manapság ha már "nem fogják a játékos kezét" egy játékban, hogy erre menj ide katt ott ezt csináld amott meg azt és nem "zárják egy teljesen semerre lenem tudsz térni alagútba" akkor már elveszik a játékban és jön a "Hát ez szar!" jelző...
  • grebber
    #287
    Pedig az nem is nehéz rész.Én azon szívtam a legtöbbet amikor ilyen "kráterszerűségben" voltunk és x időnként jött a kitörés+vízszintemelkedés.
    De miután rajöttem előbb az infinity cuccot kell elsőnek megszerezni onnantól gyerekjáték volt az is!
  • Zomil
    #286
    azt nem tudom hogy hoztad össze, mert nekem semmi gondom nem volt azon a pályán, csak kicsit oda kell figyelni.

    amugy meg a játéknak nem sok köze van a b&w-hez :)
  • davidka003
    #285
    Most jutottam el addig amíg megjelentek a tüzes fák. Eddig is nulla élvezet volt a játékban de így, hogy meghalok az elején, mert a hülyék kigyulladnak marha jó. Annyira elcseszték. Black and White ezerszer jobb, mennyivel másabb.
  • Baxo
    #284
    találtam egy magyar cikket.
  • Baxo
    #283
    Engem nem zavart a netes dolog, viszont graf állítást és fps limit feloldását jobban hiányolják az emberek. Erről akkor még nincs hír?
  • elitehun
    #282
    Nyilván szinkronizációval a game launcher segitségével
  • HarryProf
    #281
    Nos a From Dust fórumán az Ubi közleményt adott ki - röviden:
    Elismerik, hogy nem fogalmaztak pontosan a játék eredetiségvizsgálatát illetően, és bocsánatot kérnek emiatt.
    Továbbá már dolgoznak egy patch-en, amit két héten belül kiadnak, ami lehetővé teszi az offline játékot, és eltörli a játék mindennemű nettől való függését.
    Akik már elkezdték a játékot, azok mentései a központi szerveren vannak, ezért ők megfogják kapni a mentéseiket is(hogy hogyan, az nincs részletezve).
  • Baxo
    #280
    +1
  • Omlás
    #279
    Felénk sem a leg megbízhatóbb a net, de semmi gondom nem volt a DRM-el, és vissza olvasgatva pár postot.."sírást".. talán még meg is érteném ha 10 E Ft-os játékról beszélnénk... őszintén 3-4E Ft-os játék... Persze lehetne minden tökéletes meg minden de én olyat még nem láttam :D nem is fogok szerintem...
    No offense!

    Abban meg bízok, hogy esetleg vagy moddolási lehetőséget adjanak a lelkes rajongók kezébe, vagy dlc formájában adjanak ki újításokat, van potenciál a játékban ki kéne használni..
  • Baxo
    #278
    növelni az ellenkező gombal, am lehet van egy max szint (tenger szint :) ) Az alap ahogy elindítod az utolsó pályát.
  • rexortom
    #277
    Az utolso pályán meg lehet valahogy növelni a tenger szintjét csökenteni lehet a hosszu törlésel a viz totemnél de növelni sehogy sem tudom :S