15
  • Waterhorse
    #15
    Aha
  • kalapos01
    #14
    Nem kicsit vagy eltévedve, ha azt hiszed, hogy ha valamiből készült már hasonló film, akkor az új film csak reboot lehet.
  • Waterhorse
    #13
    Miről beszéltek? Igenis reboot lesz a Justice League. A Minap ment is a tvben.
    Itt van
    Superman és Batman ugyan nincs benne, de Justice League.
  • cateran
    #12
    "A képregény-rajongók azonban már régóta álmodoznak arról, hogy a két szuperhős közös sztoriban küzdjön meg a csirkefogókkal."

    He? Filmben ugyan nem, de kepregenyben mar voltak egyutt....nem is volt rossz...Jokerbol ENSZ nagykovet lett, Robint es a frissen megtalalt "anyjat" meg elotte hidegre tette,Batman meg szepen sakkban tartotta Supermant 1 kis ugyes zsarolassal, hogy ne alljon a bosszuja utjaba..aztan persze Joker megprobal mindenkit megolni az ENSZ ulesen,de a 2 pubi keresztbe tesz neki,persze Joker meg epp el tud menekulni (bar ugy tunik meghalt, de a holttestet nem talalta meg Supermanus sem..)
    Kedvenc torteneteim egyike, foleg a jo kis machiavellizmus miatt (Superman megy arcoskodni, de Batman 2 lepessel jar elotte..:D Pedig eppen Supermannek is lenne mit torlesztenie, utalnak ra, hogy valamivel a tortentek elott Joker terrortamadast intezett a Daily Planet ellen...Louis Lane is az aldozatok kozt volt....)
  • Szolnokboy1
    #11
    "A rebootban gondolkozó stúdió"

    most örülsz, winnie?
  • kalapos01
    #10
    Melyik Justice League filmet gondolják újra?
  • JohnR
    #9
    Ez nem áprilisi tréfa, napokkal ezelőtt már máshol is olvastam. Nem értem, miért van szükség ilyen friss filmek újragondolására.
  • kalapos01
    #8
    Szerencsére szóba sem jöhet, talán, ha nem csak tinisorozatos tapasztalata lenne. Wellinget most kell kiélvezni, mert nem vár rá nagy karrier.
  • G22
    #7
    Tom Welling rá a legalkalmasabb!Fanok is megérdemelnék már.
  • pokolfiu
    #6
    10 perccel éjfél előtt írt cikk esetén erősen bízom, hogy bolondok napjára készült az írás... :)
  • xido
    #5
    Csak vajon egy tévésorozat szereplőjét szánják-e nagy vászonra?
    Volt 10 év Smallville is,aztán senkit nem használnak fel közülük...
  • yosha
    #4
    Wonder Womanról már forgatás alatt van egy tévésorozat pl.
    http://www.sorozatjunkie.hu/wp-content/uploads/2011/03/Wonder-Woman-pilot-01.jpg
  • pe2oh
    #3
    Tényleg a Legenda vagyok-os kitekintést el is felejtettem. Az a baj, hogy Nolan megteremtett egy fogyasztható Batmant, remélem Sneider is egy emberközeli Supermannal érkezik, aztán majd az egészet szőnyeg alá söprik és csinálnak valami borzadályt.

    Ettől félek én :P
  • LCO
    #2
    2014 az új világvége dátum? Lásd: Legenda vagyok című filmben a Batman vs Superman moziplakátja volt az elhagyatott városban is.
  • xido
    #1
    "s további Batman-filmeket tervez készíteni. A rebootban gondolkozó stúdió természetesen nem csak saját történetet szán a Denevérembernek"

    még mindig nem tetszik ennek a mondat résznek a tartalm...mit akarnak már Nolan után rebootolni??