22
  • endrev
    #22
    Hogy ez milyen szar egy film. Köszönöm hogy nem moziban néztem meg, így legalább át tudom tekergetni a semmitmondó részeket. Se dramaturgia, se rendes forgatókönyv, az operatőr meg Alcheimer-kóros. Miért nem bírnak egy Függetlenség napja szintű filmet készíteni, ha már a témába vágnak?
  • fkomment
    #21
    Ez azt jelenti hogy értelmesek vagyunk? (Áh dehogy!)
  • Stefling
    #20
    A magyaroknak semmi sem tetszik, itt magyarországon mozit fentartani hülyeség, egy film se tetszik a magyaroknak!
  • fkomment
    #19
    cateran:
    Inkább csak 1 evőkanál Independence Day és legyen plusz 1 evőkanál Világok háborúja és még egy evőkanál valami gagyiból amit nem ismerek..:P

    opeca:
    Ha más véleményt szeretnél olvasni a megjelenő filmekről akkor el kéne intézned hogy más filmek jelenjenek meg. :) (régi szép idők)

    leeloodallas:
    A District 9 (bár már nem igazán emlékszem rá, de) nekem tetszett. Amúgy egyetértek. De fizetni nem szabad érte rész azonban átgondolandó. Persze talán én se fizetnék érte, de a scifi filmek már amúgy is meg vannak szerintem bélyegezve mint "profitot nem termelő" filmek. Úgyhogy ha azt szeretnék hogy több scifi jelenjen meg és többször nekipróbálkozzanak valami jót gyártani, akkor talán nem árt fizetni érte. Máskülönben nem lesz más film a mozikban csak Bridget Jones's Diary 2,3,4,5,6,.. És ugyanez Sex és New York-ból.. :)
  • leeloodallas
    #18
    Nekem kicsit olyan volt ez, mint a District9. Csak az összeszedettebb, kerekebb, csak a színészek voltak rettenet gyengék. Meg hát ez egy kliséhalmaz volt, amatőr sztori, kiszámítható, erőltetett történet. És hogy egy rakétával nyerjenek... Szóval hülyének lettünk nézve. De azt a 110 percet azért megérte. Fizetni viszont nem szabad érte...

    Ebben a kategóriában örök győztes a Függetlenség Napja. Az minden szempontból az etalon. Délelőtt meg is nézem. Úgy 40-edszer...;)
  • booa
    #17
    :D :D
  • Kensin
    #16
    Ez egy komoly, jó történettel rendelkező, látványos, széles körben eladható film.
  • opeca
    #15
    Figyelj, mostanság már szinte minden filmre ezek a mondatok hangzanak el:

    1. Mégis mit vártál, valami csavaros történetet?
    2. Miért? Hát tudni lehet, hogy a látványra gyúrtak rá!
    3. Nem kell komolyan venni ezt a filmet!
    4. Ez rétegfilm!

    Nah kb. most itt tartunk. Egyszer már szeretnék olyat olvasni, hogy ez egy komoly, jó történettel rendelkező, látványos, széles körben eladható film.
  • cateran
    #14
    A film receptje: Vegy 3 evokanalnyi Independence Day-t, szorj ra 1 kis Black Hawk Down-t, csipetnyi District 9 a tetejere, razd ossze es azonnal talalhato....
  • Elk Hunt
    #13
    Mégis mit vártak?!
  • ddt500
    #12
    Én éppen az USA powát hiányoltam. Sehol egy rendes légi csata vagy kisebb atomtöltet. Mint ha a szerencsétlen bokorugrók teljesen egyedül lettek volna.
  • Wittgen
    #11
    Nekem összességében tetszett a film, mivel szórakoztató volt. főleg a csatajelenetek.

    Ami nem jött be: 1000x látott klisék és karakterek, oltári gáz drámai script-ek, USA powa és halleluja a végén.
  • IMYke2.0.0.0
    #10
    Még jó hogy a magyar mozilátogatottsági statisztikákkal jönnek.
    Miért, az jobb lenne, ha az amerikai, francia, vagy dél-afrikai statisztikákat olvasnád?!
  • Laslow
    #8
    Nekem tetszett (moziban néztem), és ajánlottam is az ismerőseimnek!
  • Samurai84
    #7
    Nem vagyok egy nagy sci fi rajongó, de nekem tetszett, jók voltak az akciórészek, az idegenek is jól meg voltak csinálva. Azt adta amire vártam az előzetesek alapján. Ez a mai fikageneráció, ez valami hihetetlen...
  • hunwhite
    #6
    Igen egyébként mindent egybevetve nekem tetszett! Persze én még nem kíszítettem egy darab scifit sem úgyhogy marhára nem értek hozzá. Igen, kicsit többet vártam, de hát ez van. Azért megnéztem és a ha nem néztem volna meg akkor megnézném a rossz kritikák ellenére is :)
  • hunwhite
    #5
    Magyar mozilátogatási statisztika? Nem vagyunk kicsit nagyképűek?
  • sad1976
    #4
    ritka gagyi filmaz összes vizuális trükköt elsütötték már az előzetesekben. a történet csapnivalóan rossz.már bánom,hogy kifizettem a jegy árát.pedig ,hogy vártuk...:(
  • kalapos01
    #3
    Az érzelgős részek jók voltak, szeretem az érzelmeket, nincs azzal gond. Ami unalmas volt az a militáris darálás, a ratatatata.
  • fkomment
    #2
    Volt benne 1-2 unalmas rész is.. Konkrétan az érzelgős részek. Tudom hogy mások mindig azért nyávognak hogy ilyesmi kell a scifikbe is, meg hogy emberibb legyen meg mit tudom én. Aztán jön majd itt a hiszti ezzel kapcsolatban.. :)
    De ha megfigyeljük a scifi és a csöpögős jelenetek párosítása eddig még sosem hozott sikert. Ez két külön nézőkönség, ha összeöntjük a kettőt akkor üres halmazú nézőközönséget kapunk.. (Most konkrétan a gyenge önfeláldozós, a gyenge elhalálozós és a szánalmas elesett katonák számát felsoroló lelkiismeretfurdalásos tisztes jelenetek jutnak elsőre eszembe.)
    Pozitívum volt hogy más hasonló jellegű filmekkel ellentétben itt láthattuk az idegen "lényeket".
  • fkomment
    #1
    Én most néztem meg szerdán (feliratosan). Én érkeztem egyedül időre a terembe, aztán 10 perc reklám után bejött még 3 ember, tehát összesen 4-en voltunk.. :)
    A film nem volt rossz, de azért nem is ajánlanám. A szereplők minden értelmesebb ötletét én 5 perccel előbb kitaláltam mint ők, pedig az ő világukban gyorsabban telik az idő..:P + Volt még 3-5 ötletem hogy hogyan lehetne végezni az UFO-kal. De gondolom ehhez veterán Csillagkapu és Star Trek nézőnek kell lenni..:P
    A végén 1 szem rakétával arattak "győzelmet"... Hát nem tudom.. Máskép is be lehetett volna fejezni. Annyira nem volt izgalmas hogy 100%-osan lekössön teljes idő alatt.