592
  • Shep
    #552
    Nekem az intellektuális kútmérgezés jobban bejön :D
  • Maxtreme
    #551
    Én megmondtam
    Direkt erre az alkalomra csináltam
  • Prof William
    #550
    Nekem a tűzbe gyalogoltak elég sűrűn.

    Az egész játék egy ismert kritikus szerint "Egy pusztító alpáriság"

    Komolyan ilyen rossz játékot nagyon rég láttam. Pedig nagyon faszán meg lehetett volna csinálni.
  • Maxtreme
    #549
    A legnagyobb agymenés, elmeháborodottság, idiótaság az benne, hogy minden mögé automatikusan "odabújik (fedezék)" a karakter. Ez mikor menekülős részek vannak, igazán remek.
    A másik a társak (un)intelligenciája. Ebben a játékban csak tényleg azért vannak hogy zavarjanak.
    Kirohannak a legnagyobb tűzharc közepébe, mikor valakit sorozol eléd állnak, illetve beállnak az ajtóba hogy véletlenül se tudjál bemenni (ez az utóbbi szintén menekülés esetén "hasznos")
  • Prof William
    #548
    Kedvencem a lemaradó fegyverhangok, amik alapból is olyanok mintha petárdával pukkangatna valaki.

    Amikor az átváltozott Prof(a névrokonom) elől kellett menekülni az első pályán a szar irányítás miatt minimum 20 szor meghaltam 1 helyen...
  • grebber
    #547
    De csak veszi valaki, mert jön hozzá kieg!

  • Shep
    #546
    Annyira szidja mindenki ,hogy a végén már csak ezért megnézem ,hogy én is tudjak szörnyülködni :)
  • johny85
    #545
    nekem megy fullon pedig gyenge gépem van,bebaszna ha nem menne ez a fos :P.skidrowal megy jól
  • johny85
    #544
    azt hittem 2012-be már össze tudnak hozzni egy normális re ,de ez nagyobb szar lett mint az ez előtti részek.
    Horror 0,gyenge hang,grafika, ai low,játékmenet szar.
    Kifogyó töltények,halál 2 percenként.
    Dead island ehhez képest isten.
    De a japánok sose tudtak csak agyon bonyolított gameket legyártani,low graffal. lol
  • DarkSector
    #543
    Ja ez igaz...:D
  • DarkSector
    #542
    Jah csak nem volt több időm, és nem találtam képeket a többiekről ami ide beleillene.
    De adhatsz 1-2 kép linket, ha van ötleted, megvan a psd fájl, bele tudok szerkeszteni még.
    :D
  • Fpocok
    #541
    Több időt raktál bele, mint a készítők a játékba.
  • Prof William
    #540
    Inkább egy olyan banner kellen ahol egy csomó figura facepalmozik és felettük meg a cím.
  • DarkSector
    #539
    Odanézzetek mien bannert csináltam, kb 2-3 óra alatt sikerült amit elképzeltem.
    Bár nem mintha a játék megérdemelné!!!


  • mester1987
    #538
    Hát más ötletem nekem sincs.
  • Prof William
    #537
    Vajon miért? Lehet hogy a nagy név ott mégjobb húzóerő?
  • mester1987
    #536
    Ebből a szarból japánban jól fogyott.
  • DarkSector
    #535
    Jah lehet néhány konfigra nem tudták rendessen belőni...
  • Prof William
    #534
    Épp ez az hogy nem gagyi gép A Witcher 2 is ment highon meg Binary Domain is maxon megy de a ORC akad, döglassú az egér stb... Bár lehet hogy ezek simán optimizálatlansági hibák.
  • DarkSector
    #533
    Elég gyenge géped lehet, nekem egy gagyi gépem van és fullon viszi.
  • DarkSector
    #532
    Hát én is paddal toltam de bna, mintha csak a lábai mozognának, durván nemhogy nincs normális animáció, hanem egyeltalán nincs, olyan gagyinak tűnik hogy az már vicc, ráadásul kb 1 szimpatikus karakter van a csuklyás...
  • Prof William
    #531
    Nem hinném hogy a coop is jó lenne mert már singleben is alig bírom irányítani a karaktereket a célzás meg valami iszonyat. Ezen felül még közepesen is úgy belassul néha hogy diavetítésen érzem magam.

    A szintén ,most kijött Binary Domain ellenben maxon hibátlanul fut és mint az animáció mint a célzás elsőrangú... Azt hiszem többet nem is kell mondanom a ORC minőségéről és készítőiről...

    Olyan az egész mintha egy béta lenne.
  • wesker24
    #530
    Mit akarsz amikor mmár a megjelenés elött 12 nappal elöbb kijött gondolom lesz hozzá egy temérdek javitó patch !

    Meg az egész lövöldözés szar ! Jó vicc ! A többi 4 fős Cooperative játék is ilyen ahol csak lövöldözni kell X enemyt és tovább jutsz ! Pl L4D 1-2 vagy Killing Floor !

    Meg ezt egyáltalán nem is a Capcom csapata fejlesztette csinálta mert ök a Resident Evil 6 dolgoznak ha eltekintünk attól hogy bármi is köze van a Resident Evilhez akkor nincs gond vele ez a játék csak egy Resident Evil Világban játszódó zombis taktikai TPS Game semmi több !

    Kikapcsolodásra pont jó !
  • wesker24
    #529
    Nem tudom mi bajotok van az irányítással Gamepaddal faszán lehet vele játszani semmi gond nincs vele ugyanolyan mint akármilyen más játék !

    Az igaz hogy a PC irányítás rossz de erre való a gamepad vagy az x360 controller meg aztán az animáció egész tűrhető azért mérföldkövekkel jobb animációja mint a Blades of Time-nak na én azt nevezném egy kalap szar játéknak minden tekintetben !
  • DarkSector
    #528
    Ez kópba is szar, hiszen maga az irányítás+animáció szar.
  • Fpocok
    #527
    A játék borzalmasan van optimalizálva.
    Az egész lövöldözés szar. Ha ezek az alap dolgok már szarok, akkor a coop sem érdekel.
  • wesker24
    #526
    Itt a lényeg !

    Ennek a játéknak nem a singleplayer részét kell nézni, mikor coopra van kiélezve, ez olyan mintha a counter strike-ot szaroznád azért, mert botok ellen nem izgalmas..
  • wesker24
    #525
    Hát az hogy optimalizálatlan azzal vitatkoznék nekem röccenés mentesen ment szaggatás nélkül ! Sehol egy akadás vagy szaggatás pedig full maxon van minden ! Habár a grafika hagy kivánni valót maga után de ez legyen a legkevesebb gond !

    Az hogy játszhatatlan azt mire érted mert én Gamepad-al játszom x360ce Emuval és Gamepad-al semmi gond nincs az irányítással !

    Na meg már ezerszer el lett mondva a fejlesztök is elmondták meg a tesztekben si elmondták nem is egyszer !

    Aki azt várja hogy ettöl az új játéktól hogy hozza a régi Resident Evil szintet az csalódni fog mert semmi köze hozzá !

    Ha eltekintesz attól hogy ez nem az a Resi játék amit akarsz hanem egy 4 fős Cooperative játék lövölde akkor nem rossz a játék !

    Meg egyébként is a játék nem a single player-re lett kihangsúlyozva hanem a CO-OP játékra !
  • Fpocok
    #524
    Adtam neki még egy esélyt.
    Félelmetes, hogy mekkora egy fos. Optimalizálatlan, teljesen játszhatatlan szar az egész. Inkább megyek és felrakom a második részt újra. Fuck this shit.
  • barnasopiane
    #523
    oké belenéztem nagyon rosz játék
  • DarkSector
    #522
    Nem éri meg...:D
  • Fpocok
    #521
    Rakd újra, a skides verzió jó.
  • barnasopiane
    #520
    mert telepitéskor ezek voltak a hibás fájlok
  • Fpocok
    #519
    Minek kell amúgy?
  • barnasopiane
    #518
    és azt nem lehet elküldeni valahogyan?
  • Fpocok
    #517
    340megabyte
  • barnasopiane
    #516
    ubcs.sss
    uss2_nis2.ssg
    chunk_so01_mainstreet.ssg
    chunk_uss05_rpd_street.ssg
    main_street.ssg

    ezek a fájlok kélenének légyszives keresd meg öket és köld el valahogyan elöre is köszi
  • Fpocok
    #515
    mondd
  • barnasopiane
    #514
    kéne pár fájl nekem tudnál segiteni?
  • Fpocok
    #513
    Mert?