1611
Saints Row: The Third
  • MerlinW
    #1611
    Jó a szemed Murphy. Amerikai gyártmány?
  • endorphinz
    #1610
    jól látom ez tartalmaz minden kiegészítőt, dlc-t?

    csak mert epicen szokás csak az alapjátékot adni ajándékként
  • 0Fritz
    #1609
    Ingyenesen beszerezhető egy hétig:
    https://www.epicgames.com/store/en-US/p/saints-row-the-third-remastered
  • 3Error #1608
  • zorrobomber
    #1607
    Nem pont egy tíz éves játéknál tök mindegy hogy tíz évet vársz vagy tizenegyet?
  • 3Error #1606
  • Maxtreme
    #1605
    ....lett volna :D
    Erre nem számítottam hogy egy 10 éves játékkal ezt meglépik...
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2020.04.06. 19:25:58
  • Evoluti0N
    #1604
    Instant vétel, mi? :D
  • Maxtreme
    #1603
    részemről ennyit a vásárlásról
    Epic exkluzív lesz 1 évig. Ráadásul 40 euróért? Ott rohad meg.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2020.04.06. 18:23:33
  • Maxtreme
    #1602
    tökéletes! :)
  • grebber
    #1601
  • Maxtreme
    #1600
    persze, de azt is lehet normálisan csinálni, meg úgy ahogy a metro szériánál pl :D
  • caps lock
    #1599
    Remastered lesz nem remake, szóval kap egy grafikai frissítést hogy többé kevésbé megfeleljen a mai igényeknek látványban, de sosem ezért szerettük ezt a játékot. Én is remélem hogy lesznek ezen kívül extra tartalmak is.
  • Maxtreme
    #1598
    persze remélem hogy nem abba fog kimerülni a remake mint amit sok fejlesztő/kiadó csinál, hogy nagyítóval kell keresni a különbséget az eredeti játék és a "felujított" változat között...
  • Maxtreme
    #1597
    uhhh. instant vétel
  • grebber
    #1596
    Érkezik a remastered
  • 3Error #1595
    Az jó. :) Köszi a tippet is. (nem emlékszem, hogy én megcsináltam-e ezt a sidequest-et vagy nem :D )
  • Evoluti0N
    #1594
    Persze. Azóta sikerült megoldani. Olvastam a neten egy megoldást: repülve kell megközelíteni. Ez működött is. Sőt, volt még egy repülő jármű, aminél szintén ugyanezt csinálta, amikor megközelítettem és annál is működött a repülve megközelítés. Azóta megcsináltam az összes járműves feladatot.
  • 3Error #1593
    Eredeti a game?
  • Evoluti0N
    #1592
    Ok. Kezdek kiakadni. Csinálnám a járműrablós mellékfeladatokat és egész sokáig el is jutottam, de most az egyiknél folyamatosan kiírja, hogy megsemmisült a jármű, amikor odaérek a helyszínre, ahol lennie kéne. Mi a fenét kell ilyenkor csinálni? Ez valami bug?
  • lammaer
    #1591
    "A Saints Row az infok alapjan szerintem inkabb az okorkodesre van kihegyezve"

    Amikor a video revieweket néztem, engem is EZ tartott TÁVOL a játéktól - mert az értelmetlen "ökörködés" nekem sem műfajom. Viszont simán játszható "komolyan", baromkodás nélkül is - tény a karakterek továbbra is maszkos szuperhérós exhibicionisták maradnak, de ez sztem csak a légkört oldja kissé - a sztori ettől függetlenül viszonylag komoly és változatos.
  • IMYke2.0.0.0
    #1590
    Hú...
    Igyekszem, igyekszem mindennel utolérni magam.
  • grebber
    #1589
    Bárcsak én is tolhatnám már őket,csak rád várok....
  • IMYke2.0.0.0
    #1588
    Végigjátszottam GTA 4-et... de rohadtul meguntam kb. a felétől, de talán előbb, fene se tudja már.

    A Saints Row 2-3-4: isteni!
  • lammaer
    #1587
    Én egyszerre próbáltam a GTA4et meg az SR3at, és végül az SR3at toltam végig.

    Amiért NEKEM jobban tetszik az SR3:

    - sokkal árkádosabb fizika. Az általunk irányított karakter és az autók is jobban reagálnak a mozdulatokra. A GTA4 irányítása nekem ragadós/lassú/nagy tehetetlenségű volt, állítólag mert ez igy realisztikusabb.

    - a GTA4 városain az utcák rövidek, állandóan kanyarogni kell, nem lehet kihuzatni a járgányokat mint az SR3 tágas utcáin

    - GTA4 nekem eleje nekem nagyon monotonnak tűnt, nem fogott meg. Az SR3 elmebetegebb/akciódúsabb volt kezdettől fogva, könnyed lélegzetvételű szemben a GTA4el.

    Amúgy régebben toltam a sleeping dogsot is, az nagyon tetszett, de vhogy a GTA4 nekem nem jött be.


    Természetesen nem mondom azt hogy ez vagy az abszolút jobb, a kettő más és nem biztos hogy neked mindkettő bejön.
  • Aborg
    #1586
    Koszonom a valaszokat. A GTA 4-et jatszom most, az nagyon tetszik. A varos, a forgalom, az autok szimulacioja. Azert a GTA4 se veszi magat tul komolyan, tele van nyomva az is humorral. De mondjuk en nem azzal szorakozok benne hogy taposom szet a civileket stb., inkabb megprobalok minel realisabban viselkedni. Szeretek csak ugy bameszkodni is, megprobalom megjegyezni a varost (a GPS kikapcsolasa volt az elso dolgom). A Saints Row az infok alapjan szerintem inkabb az okorkodesre van kihegyezve, persze semmi rossz nincs abban, nam azert mondom :) csak nem annyita a mufajom. De a Saboteur-t is jatszottam, az is nagyon tetszett, foleg az alcazasban elkovetett szabotazsok.
  • Botond #1585
    Nem hiszem. Csak megkérdezte a haverjait mi van hasonló cucc, mint a gta4, mondták neki az sr3at meg az sd-t, hát mindkét topikba bekérdezett, hogy a jobbat ki tudja választani és azzal tolja.
  • MerlinW
    #1584
    Véletlenül.
  • RAMyMamy
    #1583
    öhm, a másodikra miért írtál nemet? a napszakok igenis váltakoznak, az időjárás szintén változik
  • MerlinW
    #1582
    Sleeping dogs-ban is ugyanez a post. Te most trollkodsz? Ez is tök más játék.

    1. nem
    2. nem
    3. nem

    4. szvsz jobb játék, mint a GTA
  • Calver
    #1581
    jobb.

  • ratgab
    #1580
    Kérdéseidből ítélve már most mondom az SR3 nem a te játékod, ha ezeket keresed benne.
  • IMYke2.0.0.0
    #1579
    Ez a játék egészen más súlycsoport.
    Míg a GTA 4 megpróbálja komolyan venni magát, és hamar unalomba fullad, addig a Saints Row 3 és 4 a te szórakoztatásodat tartja szem előtt, egy kis sztorival nyakon öntve.
  • Aborg
    #1578
    Ez a jatek a GTA4-hez hasonlitva milyen?

    1. A varos van annyira jol osszerakott?
    2. A nap dinamikusan korbejar, beesteledik stb? Es az idojaras valtozik?
    3. Az autok fizikai modellezese van annyira jo?
  • lammaer
    #1577
    Na közben megértettem a "gang jelző" működését :D

    Szóval ugye mivel agresszívkodok, felugrik az adott bandával szembeni agresszió - és azért nem is fogy el, mert mivel folyamatosan lövöm őket, nemhogy lefele, hanem felfele megy. Így mindenképpen futni kell (mert sose fogynak el, mivel a harc önmagát gerjeszti) azt elbújni.

    Szerencsére most lett meg a VTOL, így azért jobban el lehet intézni az operationt :D
  • 3Error #1576
    Nem emlékszem tisztán már, de mintha mikor padlón van a "gang jelző" akkor vége kellene, hogy legyen a spawn-nak. Nem emlékszem, hogy menekülőre fogtam volna... bár... :D
  • lammaer
    #1575
    Srácok, az normális hogy minden gang operation arra végződik, hogy mivel végtelenül újraspawnolnak az ellenségek (állandóan jönnek a kocsik), menekülnöm kell egy safe houseig? Az esetek többségében nem jutok el addig....
  • ratgab
    #1574
    Negyedik részről joggal jutott eszedbe a prototype. Nem csak a repülés van belőle átültetve. Erősen plágiumgyanús a játék több ponton is. Egyszerűsítve pofátlan lopás és az eredetiség hiányát hordozza magán keményen.
  • 3Error #1573
    Ott a pont ! ;)
  • lammaer
    #1572
    Nincs dobozom - sajnos. Illetve egy PS2esem van, kellett a táncszőnyeghez, de amúgy PCs vagyok, alapvetően PCn vannak azok a stratégia/RPG játékok amit leginkább kedvelek.