12
  • Murder3
    #12
    a warnernek a fő igazgatója vagy ki mondta ezt olvastam.
  • kalapos01
    #11
    Persze. Vicces lenne, 2012-es Batman és Superman filmekkel. Ráadásul, akkor igencsak neki kéne állni a forgatásnak. Ha lesz valami belőle, akkor az nem 1-2 év.
  • Murder3
    #10
    2013-ra esedékes
  • deák9
    #9
    Szerintem ezek az igazság ligáját akarják megcsinálni nagyban.
  • sandor8206
    #8
    tőlem lehet akármilyen szar a következő betmenek, legfeljebb nem nézem meg őket, majd nézek mást
  • nandi27
    #7
    batman vs hulk nekem is az egyik kedvencem. de teljesen esélytelen. szerintem következő lépésként ki kellene ragadni történeteket, pl. Arhkam Asylum / Préda és azokat megcsinálni
  • Murder3
    #6
    Ha végre valami sötét batman filmet is készítenének...
  • Lordboxi
    #5
    remélem elezdik közelíteni kicsit az új vonalas batman-hez, mert a mostani képregények szerintem nagyon jók, és szívesen látnám a vásznon más dc karakterekkel eggyüt is. ugye superman-el alap. de mondjuk az egyik kedvenc képregényem a batman vs hulk se lenne rossz.
  • Zaraki Kenpachi
    #4
    Nekem is erős félelmeim vannak a Nolan utáni Batmanakról. Az ő filmjei magasra tették a mércét.
  • winnie
    #3
    bizony, bizony, ez is egy lehetőség. a másik az, hogy nem így történik, a lényeg, hogy lehet jósolgatni éveken át. csak minek.

    (mondjuk azt botorság feltételezni, hogy a jó után nem lehet jobb. amikor a batman ongoing képregénynél íróváltás van, akkor is kétfele indulhat el a minőség. matek.)
  • scagnetti
    #2
    Hja... eztán majd az lesz, hogy reboot új rendezővel, meg főszereplővel, , aztán onnantól már csak lejtmenet, mint a régi Batman filmeknél.
  • xido
    #1
    "A harmadik Batman után újra kell majd gondolnunk a karaktert"
    az ilyen mondatok nekem sose tetszettek:)