33
  • hudekira
    #33
    Van eladó nintendo 3ds-m új(még kisincs bonta) és használt(kipróbáltam annyira) meg hozzá játék nintendogs(3ds, golden retriver edition) ha érdekel valakit:
    elérhetőségem:
    teló: 06202220170
    email: [email protected]/[email protected]
    árról egyezkedhetünk
  • TGArtist
    #32
    Már régóta vártam, bántam nagyon, hogy anno eladtam a dsi-met, viszont már nem akartam újat venni, inkább kivártam a 3DS-t. A 2,5 órás üzemidő szerintem is baromság, 5öt simán kibír, a 3D csúszkát meg mindenki saját ízlése szerint állítja be, ahogyan rááll a szeme. Régi DS játékokkal nagyon sokat bír, tegnap 4 órát Laytonoztam, és csak egy csík fogyott le az aksiból, mellette fényképeztem is. Kényelmes nagyon a fogás, az analóg kar zseniális. Féltem, hogy a régi játékokat a felső képernyőn széthúzza, és ez zavaró lesz pl. Hotel Dusk 215-nél, de szerencsére ilyenkor az alsó képernyő méretéhez igazodik a felső. Nekem nagyon tetszik, örülök, hogy megvettem.
  • MsUser
    #31
    Jó lett, az ár kicsit enyhül megvesszük a gyereknek és játszunk vele!
  • Etinger
    #30
    +1, viszont majd egy újabb oldalnézetes Mario inkább Wii-re jöjjön még :D
  • Gladkathie
    #29
    Az E3 óta spóroltam rá. És nem bántam meg. A 2 óra egy baromság, nekem gond nélkül kibír 4-5 órát Rayman 3D-vel, fotózással, beépített vackokkal, pedig a 3D mindig be van kapcsolva, igaz nem teljesen felnyomva, kicsit levettem belőle, nekem úgy jobban érzékelhető. Skype, ilyesmi simán megoldható rá, Pokémon Black and Whiteban (ami ráadásul még csak nem is 3DS cím) már volt beépített funkció videóhívásra. DS Liteon annak idején órákat msn-eztem R4 kártyával. Biztos lesznek lelkes programozópalánták, akik erre is írnak ilyesmiket, ráadásul hála az SD karinak, talán R4 sem fog kelleni. Én speciel egy google mapsnak örülnék nagyon. A súlya az előző konzolokhoz képest nehezebb, amúgy ha a párom nem említi, fel sem tűnik. Szerintem nagyon szép és okos kis masina. A beépített ratyi AR játékokkal betegre röhögtük magunkat a haverokkal. :-D Ha jön ki rá AR játék, tuti megveszem. A régiókód miatt viszont tényleg megnyalhatják a szebbik felem. :-( Ja és megemlíteném még az új kart: nagyon klasszul működik, kifejezetten kellemes a használata.
  • sanyicks
    #28
    ez nagyon gáz :\
  • zola2000
    #27
    elvileg maximális fényerőn bekapcsolt 3Dvel max hangerőn 2,5óra, lekapcsolt 3Dvel, leggyengébb fényerőn, hang nélkül 5 óra, sima régi DS játékot játszva 7-8 óra is lehet, ami az utolsó esetet kivéve kevés csak akkor veszek 3DSt, ha lesz hozzá erősebb akksi, és lehetne kisebb is, mármint nem ugyanekkora kijelzőkkel kisebb vékonyabb a gép, lehet hogy majd csak 3DS liteot veszek majd...
  • bigjoe
    #26
    "A gép folyamatos játék mellett 2 és fél órát bír, persze ez függ a 3D-től is."
    Ez így nem túl biztató....
  • NEXUS6
    #25
    Na várjunk csak, nem is olyan rossz ez a... mi ez kézikonzol?
  • Woodsnail
    #24
    Tök jó cuccnak néz ez ki!
  • zola2000
    #23
    Lehet venni dshez nem warez célra már olcsón flash kártyát(csak az ember el ne csábuljon), és ahhoz is van jópár hasznos program DSorganizer, skypeDS, ilyenek, bár ja meg sem közelíti az okostelefonok szintjét, mert a ds/psp tényleg csak játékra van...
  • zola2000
    #22
    a DSen nincs régiókód, a 3DSen sajnos lesz.
  • Banyapapa
    #21
    Cikkben nem látom,vagy nem vettem észre hogy, amit régen irtak régiokodos tetvesgeci huzásuk most megmaradt vagy nem?
  • Aramir
    #20


    :D
  • willcox
    #19
    Az előző a #7-re ment.
  • willcox
    #18
    "ráadásként több ezer egyéb hasznos szoftvert lehet rá letölteni." - helyesebben: ráadásként több ezer egyéb hasznos szoftverből lehet rá letölteni.
  • willcox
    #17
    De az xbox menet közben nem használható.
  • Anubys
    #16
    Nos, én tuti veszek egyet. Aki meg azt mondja, nincsenek rá komoly játékok, az gondolom, még '85-ben tart a konzolokkal. Van NDS-em és PSP-m is, a DS ment többet (kivéve, amikor a két God Of War kijött). Csak pár cím a komolyabbak közül.
    - Castlevania sorozat (oké, ez 2D-s, de nagyon jó a játékmenet)
    - Mazes of Fate (Über-alles RPG, a régi Lads of Lore nyomdokain)
    - Fighting Fantasy: Warlock of the Firetop Mountain (dettó)
    - C.O.R.E. (sci-fi FPS, kb. Half Life szintű)
    - Dementium 1-2 (horror kaland / FPS)
    - Warhammer 40000 (RTS)
    - Brothers in Arms (a legjobb handheld háborús lövölde)
    - Wizardry (Igen, Wizardry, aki elég öreg, tudja mi az, sajnos csak japánul)
    - Assassin's Creed 1-2 (ez 2d-s lett, kb olyan, mint a régi Prince of Persia)
    - Dungeon Explorer (a DS-es Diablo)

    ...és persze a sz*rás közben kötelező darabok (nem "komoly", de nagyon jó játékok):
    - Dead and Furius (House of the Dead -szerű lightgun shooter)
    - Mortal Kombat Ultimate (ezt talán nem kell bemutatni)
    - Nanostray 1-2 (klasszikus Shoot-'em-up, mint a játéktermekben a 90-es évek elején, csak felhúzott grafikával)
  • Tinman #15
    Ennyiért 250 GB-al szerelt XBOX360 vehető... sőt olcsóbb ^^
  • zola2000
    #14
    ja a ps2 úgy jön ide, hogy eddig az tartotta a világ legsikeresebb videojátéka címet, de most már a ds az, ezt több helyen írták (a ps2ből 140millió ment el világszerte, dsből lassan 150millió)...
  • zola2000
    #13
    igaz hogy arányaiban japánban a legnagyobb, de még amerikában/nyugat európában is sikeresebb lett mint akármelyik másik konzol, az other meg "sajnos" 90%ban nyugat európát jelöli (magyarországon meg valamiért durván sikertelen, pedig itt lehetne azt mondani hogy megfizethető a gép)...

    "japánok, mint fő célközönség, akiknek kb mindegy, hogy mit tolnak az arcukba" -> azért nem éppen, ott azért ha megnézzük milyen játékok fogynak ott, szinte kivétel nélkül olyanok, ahol a játékidő 30-40 óra felett van, míg sok más helyen képesek megvenni 10 óra alatti játékokat is, egy japán játéknál egy demo annyi!
  • FoodLFG
    #12
    http://en.wikipedia.org/wiki/Nintendo_DS_sales
    Japánban és az usában volt sikeres és hát az usában kicsit több ember él (arányok)... Úgyhogy maradnak a japánok, mint fő célközönség, akiknek kb mindegy, hogy mit tolnak az arcukba, csak az a lényeg, hogy hosszabb utazások (ilyesmik) alatt el tudjanak vele bohóckodni. Nem mintha nagy konkurenciája lenne a nintendónak ebben a szegmensben egyébként is.
    A japánoknak jó lesz ez is.

    Nem tudom, hogy a PlayStation 2 hogy jön ide. Nem egy kategória, drágább, előbb jelent meg, miegymás. oO
  • zola2000
    #11
    Nincsenek komoly véres játékok, háborús FPS
    és ez mi? meg dsre 4-7ig az összes call of duty megjelent...
  • zola2000
    #10
    ahhoz képest a ds világszerte sikeresebb volt mint a ps2...
  • zola2000
    #9
    "Újítás, hogy a Resident Evil, a Square-Enix fejlesztette Kingdom Hearts, de még Sims 3"

    hátő akkor a resindent evil deadly silence
    kingdom hearts 358/2days, kingdom hearts recoded (a generációban jrpgben a ds vitte a pálmát)
    die sims 3 ds mi volt?
  • FoodLFG
    #8
    A japánoknak ez is jó lesz! :D
  • Cat #7
    Szerintem az árát túl magasra lőtték be. A géphez 3-4 játékot véve máris 100ezer forintnál vagyunk, ennyiért pedig egy felsőkategóriás okostelefont lehet venni. Annak felhasználási köre pedig összehasonlíthatatlanul bővebb, mint ezé a játékgépé. Amellett, hogy ugyanúgy el lehet vele játékokkal tölteni az időt, ráadásként több ezer egyéb hasznos szoftvert lehet rá letölteni.
  • paj01
    #6
    Vagy lehet nem is tudnak mást. Kifejezetten randa. Jo nagy barmok ha direkt ilyen gagyira csinálják a külcsínyt.
  • Tetsuo
    #5
    azert nem nagy az elorelepes. 3D? ok. valojaban persze nem 3d es nem ad plusz informaciot, csak egy effekt, ami biztos szep, de a gagyi felbontason nem segit, sot!
    2-2,5h alatt lemerul.. lol kb ennyi ido alatt melegedik be az ember egy komolyabb jatekhoz. Ja, hogy Nintendora nincs "olyan" jatek? Pont a cikkben irjak, hogy mar igen, van. Meg bongeszo, fenykepezogep.. for wtf?!
    :S Hogy emeljek az arat es "univerzalisabb" legyen.
  • gombabácsi
    #4
    és? jobb játékok vannak rájuk mint a hipermodern ifonra meg ipadra...
  • NEXUS6
    #3
    Azért Nintendóék rendesen gyúrnak a retróra dizájn tekintetében.
    '83-ban jáctam valami hasonló 2 képernyős "kvarcjátékkal".

    A kínai elvtársak is belevinnének valami korszerűséget, de japán testvéreink maradnak a klasszikus formánál.:D
    Az origi DS-nél ez még jó poén volt, mégeccer elsütve már olyan kicsz uncsi.

  • fergusonpapa
    #2
    anya anya..veszel nintendót??
  • sanyiute
    #1
    csini:D