25
  • pasi29uk
    #25
    "az ilyen katasztrófa filmek egytől egyig unalmas semmitmondó baromságok..."

    Inkább csöndben maradtál volna...
  • kalapos01
    #24
    Sok értelme nincs megnézni gépen. A 3D az egyetlen benne, ami odabasz.
  • DontKillMe
    #23
    ..megjegyzem, elég vicces az SG oldalán seed szerver hirdetést látni..:)).
  • DontKillMe
    #22
    Ha azt mondom, hogy jobb lett, mint amit vártam, azzal nem azt akarom mondani, hogy nem szar..:))). Jegyet nem vennék rá, az biztos. Ha azt mondanák, vagy fizetek érte, vagy nem nézhetem meg, nem fakadnék sírva. ez az a kateg, amit ne féltsenek a torrenttől, mert legalább így eljut pár emberhez a film. Amúgy biztos nem fog.
  • Laza
    #21
    Még mindig jobbak vagyunk, mint Te, akinek a hozzászólása nem csak fika, de még a témához sincs köze :)
  • NEXUS6
    #20
    Elég ha csukott szemmel tudok írni.
  • kalapos01
    #19
    Te se nyitott szemmel olvasol, az biztos. :)
  • NEXUS6
    #18
    És persze tegyük hozzá, ami azért a cikkből sem derül ki, hogy ez NEM egy Cameron film! Nem ő volt a rendező, hanem csak a producer. A felelősség viszont annyiban az övé, hogy a végén valszeg ő bólintott rá, hogy vihetik a mozikba.
  • NEXUS6
    #16
    FF látom magasabb szintre emelted a fikázást, hiszen a fikázókat fikázod.;)
    Mellesleg ez egy fórum, nem pedig Cameron seggnyalók csak regelés után megnyíló portálja.

    A magam részéről szerintem láttam a Nagy Cé ősszes művét, talán a P2 kivételével, bár szeretem a trashmúvikat is.:D

    Van kb 2-3 olyan filmje, ahol a nagyszuper látvány mellett a színész teljesítmény is tényleg labdába rúgott, ezt el kell ismerni. Nos az Avatár nem tartozik eszek közé, de ezt sem vitatja talán senki, legalább is senki akinek egy dobozban tartott tengerimalacét meghaladja az intelligenciája.

    Amúgy érdekelne a film, de ez jellemzően olyan sztori, ahol kellenének a hiteles karakterek, a jól felépített konfliktusok. A Mester munkássága azonban alapvetően nem erről szól, még ha néha megmutatja, hogy mégiscsak van ehhez is érzéke (Abyss, True Lies).
  • Murder3
    #15
    az ilyen katasztrófa filmek egytől egyig unalmas semmitmondó baromságok...
  • Nailyenugysincs
    #14
    A kommented eleje egy igazi Teal'c-es beszólás volt:D
  • adler30
    #13
    Hidd el én láttam a filmet,nem sok barlangászás volt benne.Ha valaki azért nézte volna,csalódni fog.Inkább egy csapat nyűglődésére emléxem.Nézz inkább discoveryt vagy nationalt.
  • fika ferenc
    #12
    Bravo, megint csak olyan hulyegyerekek kattintottak es vitatkoznak egy barlangaszos 3D Cameron filmem akik nem szeretik a barlangaszokat a 3D-t es Cameron-t. Szerintem legkozelebb nezzetek el a kiskegyed oldalra, garantalom hogy ott is hozza tudtok szolni olyan cikkekhez ami nem erdekel Titeket lol
  • Zoliz
    #11
    Indeed. Ez a Sanctum egy rendkívül rossz film volt. De nem úgy rossz mint egy Uwe Boll alkotás, hanem mert unalmas és semmitmondó.
  • wraithLord
    #10
    Miért, lesz Avatar 2? Szerintem bőven elég volt belőle egy film is.
  • NEXUS6
    #9
    Na de ez az élet. Pl. Itt van ez a kis zacsi csipsz, biztos nem lesz semmi bajom, ha ezt még megeszem, meg ha még a héten kihagyom a testedzést, hiszen a múlthéten is kihagytam és akkor sem volt semmi. Csak egy óra múlva meg jön a mentő.

    Barlangászék is így mennek le, úgy gondolják, hogy tudják, hogy mit csinálnak. Aztán mégsem. Kadhafi is úgy gondolta, hogy milyen jópofa az internet, meg befogja vele a nép száját. stb.

    Ettől függetlenül ezt a filmet nem fogom megnézni, mert én is lexarom a barlangászokat, hegymászókat, extrémsportolókat, meg úgy nagyjából minden olyan filmet, aminek alapjául a Guiness rekordok könyve szolgál.

    Ráadásul Cameron most hugyozik bele a saját söröskorsójába, mert eddig mindig nyilatkozott fűnek-fának, hogy a Nagy 3D-t nem igazán jó minőségű filmekhez adják, és olcsó vásári mulatságot csinálnak az ő roppant nagyszerű gyermekéből.

    Hát most tessék!
    Vagy úgy gondolja, amit szabad Jupinak, azt nem szabad a tinócskáknak?
    (Höhö...köcsög!)
  • A1274815
    #8
    Te valamit nagyon férreértettél, én olyat nem mondtam, hogy számítógépes megszállottakról legyen film. Vannak normális trillek is, amelyek nem eféle bajkeresőkről szólnak.
  • Line
    #7
    Hát ez azért van kéremszépen mert a gép előtt megrohadó idiótákról jóval kevésbé érdekfeszítő filmeket lehetne csak készíteni.
  • winnie
    #6
    nem hiszem, hogy csodálkoznak. pontosan tisztában vannak a veszélyekkel.
  • A1274815
    #5
    Izé mneguk = maguk. Óvatosabban kéne már átszerkesztenem a kommentjeimet, amikor átgondolom őket.
  • A1274815
    #4
    Soha sem szerettem az ilyen filmeket, amik pár idiótáról szólnak, akik meguk keresik a bajt és csodálkoznak, ha közöllük néhányan bele halnak.
  • bigjoe
    #3
    Ha nem is szóról szóra de lényegében én is ezt akartam írni...
  • Laza
    #2
    Engem nem az ausztrál produkció miatt nem érdekel a Sactum, hanem ezért:

    "A valódi történeten alapuló Sanctum egy katasztrófafilm, afféle barlangász thriller egy expedícióról, amely a világ egyik legnagyobb víz alatti barlangrendszerének feltárását tűzte ki célul maga elé."

    Valahogy ezek sohasem érdekeltek ... bemennek egy barlangrendszerbe, majd szenvednek a kijutással ... és fogadjunk, hogy nem jut ki mindenki ... ennyi is volt a film, köszönjük :)
  • ntom
    #1
    nofene, mégiscsak meg lehet oldani azokat a fránya feliratokat 3d-s filmnél is?