9
  • JASON13
    #9
    A hosszú repülés meg talán Firefly-ra ad okot, lehetséges lesz majd egy kis küzdelem a levegőben is :D
  • JASON13
    #8
    Végre Riddler is látható lesz! Úgy tűnik minden ellenséget beletesznek most. Nem csoda hogy ennyit kell várni. Jó hosszú játék lesz :D
  • pe2oh
    #7
    Baromi nagy a hype Batmen körül, jön a mozifilm, meg tervezgetik a folytatást supermennel, nem hittem volna, hogy a Clooney féle szörnyűség után sikerül ilyen hatalmas őrületet okozni.
  • sigmavirus1
    #6
    Már amennyire a "valamikor 2011 ősze" annak számít.
    Úgy két hete, hogy a hírben is olvasható pontos dátumot hivatalosan bejelentették.
  • gombabácsi
    #5
    szerintem a zx spectrmos batman (az izometrikus) volt az eddigi legjobb batman játék :P

    de ez is jó persze, nagyon is
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    "Mikor végig olvastam a cikket tökre megörültem..."
    Azt ugye tudod, hogy a cikk elején és végén is ott van a megjelenési időpont. Nem árult zsákbamacskát.
  • KillerBlue
    #3
    "Mikor végig olvastam a cikket tökre megörültem, aztán a végén lehervadt a mosoly az arcomról :D "

    Nem értem miért lepődtél meg mert már több mint fél éve tudni lehet a megjelenési időt.
  • subesz
    #2
    Jézusom, hol van még Október 21.-e :P Mikor végig olvastam a cikket tökre megörültem, aztán a végén lehervadt a mosoly az arcomról :D

    Az alapjátékot én is imádtam, iszonyatosan ötletes és hangulatos volt és örülök neki, hogy a lehetőségek ilyen univerzális módon bővülnek. Nagyon remélem ez hosszabb lesz mint az első mert azt rekordgyorsaság alatt akasztottam ki :D
  • Okisz
    #1
    állat!