79

Suzuki Bandit 650 - 1250
  • gyorgy74
    #79
    Ezek a képek egy motorostúra alkalmával készültek csináltam belőle egy kis összeállítást.
  • gyorgy74
    #78
    Örülök! Akkor irány a Fogarasok!
  • pézé 650SA K8
    #77
    Nagyon megszerettük! Ugyan még nem próbáltam a határait, de erre nincs is szükség. Túrázgatni még Pesttől messzebb nem tudtunk, de talán majd az idén. A Transzfogaras a jelenlegi cél, de félő, hogy az idén sem fog még összejönni. Ha aktuális lesz megkérdezem a tapasztalataidat. A fő csapás iránya mindenképpen a Kárpátok.
  • gyorgy74
    #76
    Én is a V35-ös mellet döntöttem! Már csak azért is mert a betétek színre fújhatók! Nagyon praktikus a kerékjárat miatt, na meg a dizájn. És egy év távlatában, hogy vagy megelégedve a bandikával?
  • pézé 650SA K8
    #75
    Köszi a gyors választ! Igen, V35-ös dobozban gondolkodom, de a Givi konzol(PLXR541) aranyárban van. Még a PLX539 is. Ezért szeretnék Kappát venni. Bár nem ragaszkodok annyira a rapid verzióhoz, jó a KLX539 is ha lényegesen olcsóbb. Köszönöm, majd utánajárok Carmoéknál.
  • gyorgy74
    #74
    Ez a videó lemaradt!

  • gyorgy74
    #73
    Szia pézé! Most tisztázunk valamit V35-ös Givi dobozokat akarsz felrakni?
    Mert ha igen akkor KAPPA KLX 539 ( GSX 650 F (08-09) ) tartókonzol szükséges hozzá. Én Nyíregyházán Suzuki Carmo-nál vettem. Viszont ahogy nézem az euró szárnyalása miatt jó elszabadultak az árak.
    A Givi 539FZ kar tökéletesen megfelel nem lesz zavaró tényező mint a képen is látható.


  • pézé 650SA K8
    #72
    Gyuri!

    A segítségedet kérem, sehol nem találok Kappa oldaldoboz tartót a neten. Legalábbis a magyar oldalakon. Neked hol sikerült beszerezni? És ugyanaz-e, mint a Givi PLXR541? A hátsó kart ugye nem kell bántanom miatta? Nekem Givi 539FZ kar van M5 platnival. Előre is köszi!
  • gyorgy74
    #71
    Boldog Új Évet! És baleset mentes kiló-métert minden banditának!




  • Pityi74
    #70
    Szia!

    Hááát,nem tudom,erre még nem gondoltam.
  • gyorgy74
    #69
    Én nem festeném le, aki tud szépen polírozni elvném hozzá és megcsináltatnám így!

  • Pityi74
    #68
    Szia Gyuri!

    Most vettem észre,hogy az első felnimen 3 helyen felhólyagosodott a festék,le is dobta és alatta oxidálódott az alumínium.Arra gondoltam,hogy a télen leszedem és elviszem porfesteni.Esetlen van valami ötleted,hogy miért történt ez és hogy hova vigyem?Esetleg elég volna csak simán festeni?

    Üdv!
  • gyorgy74
    #67
  • Pityi74
    #66
    klassz!Szerintem holnap elmegyek és megveszem az Agomotorsnál.
  • gyorgy74
    #65
    Itt van egy kép róla, amin jó látható, hogy hova rögzítettem fel. Egy kis tartó segítségével tépőzáras megoldással!

  • Pityi74
    #64
    Szia!
    Köszönöm a mindent kielégítő,részletes válaszokat!Neked hova sikerült felszerelni?Nekem egy kicsit nagynak tűnik,nem szerettem volna hogy nagyon megbontsa a műszerfal egységét.
  • gyorgy74
    #63
    Szia! Igen van fokozat kijelző a motoromon és jól tudod ki lehet a környezet védelmi tiltást iktatni. Véleményem szerint jobb ha be van kapcsolva erősebbnek nyomatékosabbnak érzem a mocit. Végeredményben nem is a teljesítmény növekedése, mint inkább a fokozatkijelzés miatt vetem meg. GIpro ATRE fokozatkijelző környezetvédelmi tiltás kiiktatóval! Egyébként egy Magyarországon gyártott termék HealTech Electronics LTD. névre hallgat a főforgalmazó. Mielőtt ilyet szeretnél a motorodra mindenképpen érdeklődnék tőlük az árra iránt. Én nagyon szeretem nem bántam meg hogy megvetem rá, bár egy végfokozat kijelző is elegendő lett volna hogy hatodikból ne húzzam tovább hetedikbe. Szerintem minden igényt kielégít gyors pontos egyszerűen tökéletes. A termékhez Magyar leírás van és könnyen beszerelhető vezeték vágása nélkül. Remélem kielégítő volt a válasz! Üdv Gyuri!
  • Pityi74
    #62
    Szia Gyuri!

    Neked van fokozatkijelződ?Van értelme olyat venni,ami kikapcsolja a környezetvédelmi tiltást?Hallottam olyat,hogy a 650-es nél ennek nincs jelentősége.
  • gyorgy74
    #61
    Jó választottál!

    Köszönöm hogy tetszik a mocim, és ha időm engedi akkor természetesen túrázok is vele bőséggel. A doboz tartó felől érdeklődsz akkor felhívnám a figyelmed ha pénzt szeretné spórolni vásárlás előtt.
    Van egy Kappa nevű márka biztosan ismered.... A tartóm és a platnim egyaránt Kappa mivel olcsóbb mint a Givi terméke és teljesen kompatibilis illetve teljesen ugyanaz. Itt azért hozzáfűzném, hogy a dobozai nem igazán jó minőségűek ezért én Givi doboz mellet döntöttem.

    A képen láthatod miről is lenne szó annyi szépséghibája van hogy a márkajelzésen nem Givi hanem Kappa felírat jelenik meg.
    A plexi kérdésedre érdemben nem nagyon tudok válaszolni mert a többiről nincs tapasztalatom. Annyit azért hozzáfűznék, hogy egy magasabb plexi mint a gyári természetesen jobban tereli a szelet föléd sokall komfortosabb vele a motorozás. (Mondhatnám kötelező extra!). Remélem érthető voltam üdv Pityi74!

  • Pityi74
    #60
    Jó reggelt!

    Egy GSF 650SA,2008-as évjárat,bordó.Augusztusban vettem és nagyon bejön.Előtte egy gs500-ast hajtottam,nem volt vele semmi baj,nagyon hálás kis jószág volt,de a kettőt nem lehet összehasonlítani.A Te motorod nagyon szép,olyan,mint egy ékszeres doboz.Nagyon szép helyeken jártál,remélem hogy Nekem is lesz részem hasonlókban.Nem kell kétszer mondani,ezért kérdezek:Szeretnék hátsó dobozt rakni a gépre és két megoldás között vacilálok.
    1,SW motech alu rack (ismered?)a kapszkodóra lehet felszerelni,majd arra a doboz specifikus platni.Kérdés mennyire stabil és mit bír?
    2,A másik megoldás az a fajta,amikor a hátsó lábtartótól indul egy nyúlvány két oldalról és azokra van rárakva a platni és a doboz.

    A másik a plexi kérdés.Látom,hogy neked az állítható verzió van(gondolom jól működik).Én szeretném megőrizni a sportos jellegét a motornak és ezért olyat találtam az MRA-nál,ami egy kicsit hosszabb a gyárinál és a teteje egy kicsit kifelé ível(gondolom megdobja a levegőt).Erről van valami tapasztalatod?

    Köszi
  • gyorgy74
    #59
    Igen van ilyen hátránya illetve alá tud menni a por! Én előtte mielőtt rátettem lefóliáztam az egészet. Vettem folpackot és több rétekben rá húztam a tankra majd a beöntőnyílást PVC-vágóval körbevágtam és ment rá a bőr! A honlapon láthatod kétféle anyagból készíti egy vastagabb és Normál vékony műbőr huzatból én részemről a vastagabbik anyagot választottam nem bántam meg mert nagyon tartós közel egy 50-ezer van a bőrben és még nincs kopásra utaló jel. Bármilyen kérdésed van nyugodtan felteheted! Milyen banditod van????
  • Pityi74
    #58
    Szia!

    Köszi a választ!Őt Én is megtaláltam a neten.Neked bevált?Azt hallottam,hogy az a hátránya,hogy bemegy a por a bőr alá és idővel szépen oda a tank fényezése.
  • gyorgy74
    #57
    Szia Pityi74! Egy készítővel csináltattam Szentendrén. A gyári Bagster feléért. Természetesen publikus itt megtudod nézni! Motorkárpit.
  • Pityi74
    #56
    Szia Gyorgy74!

    A tankbőr dolog publikus?Engem is érdekelne,mert sajnálom a tankomat,ahogy látom hogy kopik.

    Előre is köszi!
  • gyorgy74
    #55
    Transzfogarasi túra!

  • gyorgy74
    #54
    Örülök hogy tetszik!
  • kn00bis
    #53
    Király vidik, így tovább ;)
  • gyorgy74
    #52
  • gyorgy74
    #51
  • circa
    #50
  • gyorgy74
    #49
    És így néz ki a motoron!

  • gyorgy74
    #48
    Készen vannak a színre fújt GIVI dobozok!


  • gyorgy74
    #47
    Most festetem a V35-ös GIVI betéteket színre mert úgy jobban néz ki.

    Azért raktam fel a képet de miért nem jelenik meg!

  • pézé 650SA K8
    #46
    A kép nem jön be.
  • gyorgy74
    #45
    Nagyon szép így idommal és dobozokkal!

  • pézé 650SA K8
    #44
    OK! De szemlátomást ezek is ZÁRT sisakok, a felnyitósak szélesebbek. A MAXIA leírásban is csak két ZÁRT sisakról van szó (SHOX katalógus).
    Sajnos úgy tűnik, az egyiket vinnem kell magammal, ha megállunk valahol.
  • gyorgy74
    #43
    Ebben biztos elférne mivel ez nem 46 hanem 55-literes!


  • gyorgy74
    #42
    Hu de jót kérdeztél megmondjam őszintén még nem próbáltam beletenni a sisakot a V35-ös dobozba mert mindig fúlon van! Mikor megyünk túrázni úgy bepakolok hogy semmi nem fér el benne még csak a nagy dobozba sem. Most nincs idehaza a motor mert a fateromnál telel de ígérem hogy megnézem neked!
  • pézé 650SA K8
    #41
    Egy kicsit bosszús lettem a hátsó doboz miatt. Vettem két felnyitós bukót, és nem fér bele! Kiderült, hogy csak magamat okolhatom, mert a leírása szerint két ZÁRT sisakhoz jó. Gyuri, Ti hová teszitek a sisakokat? Láttam videót a V35-ről, amiben elfért egy sisak. A felnyitós is?
  • pézé 650SA K8
    #40
    Köszi! A láncolajozódat a sportmotor.hu-n láttam, persze, hogy érdekel az is. De mindent csak sorjában.