17
  • kalapos01
    #17
    Lehet, hogy messze ez a nyerő, de attól még borzasztóan gyenge film marad, ezen nem vitatkozik semmi. Tipikus hollywoodi feldolgozás, nulla ötlet, nulla poén. Komolyan azt akarják, hogy azon nevessen az ember, hogy valaki viccesen beszél akcentussal?
  • Sablon
    #16
    Összehasonlítva a két filmet,-az Elhajlási engedély és ez-messze ez a nyerő.Úgy tűnik a kedves kritikusnak nagyon bejön a pisi-kaki humor!Nem lehet hogy megrekedt az orális-anális szinten csöppecskét?...
  • jovits
    #15
    Egyszer megkérném ezt a Szekeres Viktort, hogy rendezzen egy filmet, amit utána én kritizálhatok......
  • zetortraktor
    #14
    Béna amerikai feldolgozás. Olyan, mint a többi remake. Gagyi. Nagyon.
  • Hunter of Deer
    #13
    Szerintem jó film volt, 1 percig nem unatkoztam rajta. Jennifer még mindig nagyon dögös. az Elhajlási engedélytől sztem sokkal jobb volt, voltak abban is jó poénok de nekem annyira nem jött be mint ez, és ezen a filmen a moziban sokkal többen és többször nevettek mint azon...
    nah mind1 nálam 8/10.
  • silanor
    #12
    Egyszer jó volt megnézni. Első sorban a kislányt raktam volna ki, mert a falnak mentem a lebigyesztett szájától, utána meg Brooklyn Deckert.
  • lac14
    #11
    Szerintem az agyba főbe istenített Másnaposoknál még így is sokkal jobb film volt!
  • TeDDyRuSh
    #10
    Gáz a film. A történet tényleg egy európai színpadi helyzetkomikumot sejtet (mert ügye az is), ezért szerintem jó is lehetett volna. Nem két órában, hanem nagy erős 80 percben. Örülök, hogy A.S. nem volt tú máccs, jót tesz neki, de talán ennél több kell. Nem volt igazi áldozat, nem volt igazi nagymenő plasztikai sebész sem, ezért nem tudtam hova tenni.
  • Hungarikum
    #9
  • sanyicks
    #8
    fölső képtömb bal 2. sorában az a kép. Azt hittem lázár jános filmsztár lett :DD
  • hawkie22
    #7
    A Kájne Kákámásínen a filmből átvett szóelem, a gügye tesó mondja azt egyik este az egyik gyereknek, de ha már filmhűek akarunk lenni, akkor nem Kájne, hanem Klájne, mivelhogy pici gyerekről van szó. Ennyi. )
  • zetortraktor
    #6
    A színészt minősíti, hiszen ő az, aki elvállalja a szerepet. Volt szó itt egyáltalán színészi játékról? :) Az egész filmben nem volt színészi játék.
  • KAWAszaki
    #5
    Csak megjegyzem, hogy a "helyzetkomikum" és az "ócska poénok" nem a színészt minősítik, hanem a forgatókönyvírót. Ne az alapján ítéljük már meg a színészi játékot, hogy kinek jutnak a vicces beszólások... ez minősíti a kritikát/kritikust.
  • rágógumi
    #4
    hát a nagyfiúk című filmük szerintem nem volt az a nagy szám .c
  • AZTA
    #3
    Hát pedig majdhogynem a Dolph Lundgren viszi a prímet benne :D
  • Nailyenugysincs
    #2
    Szerintem Viktor bulizás után írta a címet és elfelejtette átírni:D
  • PetiX87
    #1
    "Kájne kákámásínen"
    wtf?