2160
  • TomBond
    #1960
    Nem kell újra indítani, csak rányomsz a frissítés gombra. Emiatt ne add fel. (meg más miatt sem - irgum burgum)
  • Revans85
    #1959
    Ma kétszer próbáltam belépni a játékba délelőtt és délután. Mindkét alkalommal ezzel dobott ki:

    "Hibás paraméterek, kérjük, töltsd újra a játékot! Kód: 503991b5"

    Azt hiszem, ennyi volt, meguntam.
  • Maximus4
    #1958
    Azt nem tudom,hogy miért jó,de tetszik:D
    Már épp ideje volt a csodakutatásnak!
  • TomBond
    #1957
    Gyógyászati csodakutatás indul a Kapi Hospitalban

    Orvosi kamarák, figyelem! Nagy kihívás érkezik számotokra. Augusztus 22-én, hétfőn, útjára indul a gyógyászati csodakutatás az őrült jó kórházas játékban, a Kapi Hospitalban. Az új funkcióban tíz változatos kutatási fokozat vár rátok, mely igazi szakmai kihívást állít minden orvosi kamara elé. Fokozatonként 50.000 agyat kell adományoznia a kamarátoknak. Hogy ezt a feladatot teljesíteni tudjátok, a tagjaitoknak példásan együtt kell működni. A fertővásárhelyi adománygyűjtő kocsiban gyűjthetitek az agyakat, hogy azt beadjátok a kamarátok csodakutatására. Nagy feladat, de megéri beleadni apait-anyait.

    Mivel minden teljesített kutatási fokozat után jutalomban részesül a kamara minden tagja. Például: az első kutatási fokozat, „A bölcsesség egyeteme“ teljesítése után a kamara minden tagja 5 százalékkal több pontot kap minden szokásos ponthozó tevékenysége után.

    Ha a gyógyászati csodakutatások elindítása után érkezik új tag a kamarába, úgy ő is megkapja az összes eddig elért jutalmat.
    Fontos: ez alól a szabály alól kivételt képez az 5. fokozat. Az 5. fokozat teljesítése után ugyanis a kamara minden tagja egy ajándék emeletet kap a kórházába teljesen ingyen. Ha az 5. fokozat teljesítése után érkezik egy játékos a kamarába, úgy minden addig elért jutalmat megkap, kivéve a grátisz emeletet.

    Minden játékos, aki a kamarájával teljesíti az 5. kutatási fokozatot és megkapja az ingyenes emeletét, megtarthatja azt akkor is, ha elhagyja a kamarát vagy kizárják abból.

    Jó szórakozást és szorgalmas agygyűjtést kívánunk nektek a Kapi Hospital gyógyászati csodakutatáshoz!
  • TomBond
    #1956
    És ez miért is jó neked? :-)

    Amúgy grat. Szerintem ennyi pénzem még nem is volt.
  • Maximus4
    #1955
    Erre vártam már egy ideje,hogy utolérjem pénzbe a pontjaimat:)

    Pénz 538.418,12 hT
    Pont 538.423
  • Revans85
    #1954
    Az emo-kórt két atyai pofonnal gyógyítanám, legalább tudná a kölök, miért sírdogál.
    Súlyosabb esetben kúra szerű alkalmazása javallott. :DDD
  • prudy044
    #1953
    Gyerekek!

    Új betegség:

    Óh, jajj, szegény Csitkele Zelka Emo-szindróma betegségben szenved! Ezt a rendkívül rosszindulatú betegséget csak a(z) Upjers Mosoly-menü gyógyszerrel lehet kezelni. Siess, ki tudja, hogy a szegény szenvedő meddig viseli még el a kínok kínjait maradandó károsodás nélkül! Ezt a beteget nem küldheted más orvoshoz. Egy fityinget se hajlandó neked fizetni a kezelésért, mert kutya kötelességed, hogy óvd a társadalmat az ilyen jellegű kórságoktól. Viszont legalább egy csomó pontot kapsz a kezelésért

    Pont: 1199
  • prudy044
    #1952
    Gratulálunk nektek is!
  • Maximus4
    #1951
    Ott jöttünk össze:) Igaz,hogy Debrecenben,de akkor is :)
  • crackyS
    #1950
    Akkor aug. 20-án nektek szól a tűzijáték :)
  • marsu
    #1949
    Köszönjük szépen.
  • TomBond
    #1948
    Gratulálok én is mindenkinek! Maradjatok meg egymásnak szeretetben!
  • prudy044
    #1947
    Köszönjük szépen!

    Nagyon élvezem a picit, most másfél éves!

    Minden nap csak ámulunk a Párommal!

    Jó kislány!:)

  • Revans85
    #1946
    Ezek a legszebb évek, amíg teheted, maradj otthon, és élvezd a babázást :-)
  • prudy044
    #1945
    Miénké még 21 -es!
    :)
  • Revans85
    #1944
    Ne is mondd! Ahogy telnek az évek, sokkal inkább fogod tapasztalni a gyorsuló időt.
    Nem is olyan rég még én is kis cipőket vásároltam, ma pedig már 43-as az a lábikó :D
  • Revans85
    #1943
    Mindkettőtöknek gratulálok.
  • prudy044
    #1942
    Olyan gyorsan telnek az évek!
    Nemrég még randizgattunk, most meg itt rohangál a pici lányunk!
    Ő is nemsokára 2 éves lesz!
    :)
    Mehetnék vissza melózni a fasza munkahelyemre! Nem szeretnék, úgyhogy nem lesz egyszerű munkát találni!
    :((


  • Maximus4
    #1941
    Gratulálok!Mi most 20.-án leszünk 2 évesek :)
  • prudy044
    #1940
    Sziasztok!

    Ma van az évfordulónk a Párommal!

    Már 5 éve gyúrjuk egymást!

    :)
  • Revans85
    #1939
    Addig nincs probléma, amíg a sajátoddal tisztában vagy :-)
  • marsu
    #1938
    Ja ja pasi vagyok, bár a profil kép elég csajos.
  • TomBond
    #1937
    Upsz! Akkor elnézést kell kérnem! Ez is bizonyítja hogy lassan vissza kell adni a diplomámat. Nem tudom megkülönböztetni a két nemet egymástól. :-S
  • Revans85
    #1936
    Hoppá, hoppá! Nekem úgy rémlik, Marsu férfiból van :-)
  • TomBond
    #1935
    Tisztelt Doktornő, így utólag is köszönöm! :-)
  • marsu
    #1934
    Doktor úr, így utólag is boldog szülinapot.
  • Maximus4
    #1933
  • marsu
    #1932
    Köszönöm a segítséget.
  • wesker24
    #1931
    Akinek kell műtős beteg kint vannak börzén egy jó pár !
  • TomBond
    #1930
    Köszönöm! :-D
  • Revans85
    #1929
    Isten éltesse, doktor úr!
  • Maximus4
    #1928
    Boldog szülinapot TomBond!
  • marsu
    #1927
    Szerencsére én még nem érzem úgy, hogy uncsi. Mindig van cél, vagy a következő szint elérése, vagy valamilyen helység vásárlása miatt a pénz összegyűjtése.
    Mi azért vagyunk könnyebb helyzetben, mert ha én fáradok bele, akkor a kedvesem nyomja a játékot, ha ő fárad bele akkor én.

    Tegnap felénk rossz volt az idő, ezért egész nap nyomtuk.

    Dr. Marsu napi bevétele: 22.748,56

    Dr. Prudy Judy napi bevétele: 29.978,06

    Nem szabad feladni dokik, az eddig elért eredmény ne menjen kárba, mert sokat dolgoztatok érte.

    Szép napot mindenkinek.
  • TomBond
    #1926
    Hát igen! Úgy számol ahogy akar.
    Nem akarom feladni de most annyira unalmas. Már kínomban az összes 1. emeleti rendelőt 3-as szintre fejlesztettem, vettem betegkombit, stb. Jó lenne pl ha a rendelők szintfejlesztésével kevesebb lenne a gyógyulási idő is. Vagy legalább látnám a kiutat az erdőből. Na mindegy nem sírok augusztusig van prémiumom aztán kiderül.
  • Revans85
    #1925
    Érdekes ez a szintlépés is. Neked a mostani állás szerint 4560 kezelés után 489.971 pontod van, nekem sokkal kevesebb beteg után - 4034 - van 506.031 pontom.

    Ezek szerint nem csak az azonos betegségeket számítja más áron (ahogy írtad), hanem a kezelések utáni pontokat is?

    ögggyes :P
  • prudy044
    #1924
    Gyerünk gyerünk, nem szabad feladni, ne menjen kárba az eddigi eredmény.

    Fel e fejjel!!
  • Revans85
    #1923
    Nem túl izgi...
  • TomBond
    #1922
    Hát ... eléggé uncsi. Sosem lépek szintet. ...de azért még küzdök.
  • prudy044
    #1921
    Reggel kaptam még 2 vérfarkaskórost!
    Ezeket mát ki tudtam rúgni!