2160
  • TomBond
    #2000
    Köszönöm a részvétet!

    A lakás az áram visszakapcsoláslakkor hülyéskedett (ami kishíjján meggyújtotta a tapétát)!
    A malacka mikor elmentünk még jól volt nem volt semmi baja. Mire hazajöttünk már gubbasztott, és hiába vittük rögtön orvoshoz már nem lehetett rajta segíteni. Az egészben az a "szép", hogy aki itt volt etetni őket az nem vett észre rajta semmit!
  • marsu
    #1999
    De ha nem mész haza, lehet hogy leég a lakás??!!
    Szegény malacka, és ő miben halt meg??
  • wesker24
    #1998
    Részvétem !
  • TomBond
    #1997
    Nos emberek, visszatértem! Bár ne tettem volna! Pénteken érkeztünk, majdnem leégett a lakás egy elektromos hiba miatt. Ezt követően szombaton meghalt az egyik tengerimalacom.
    Szerintem jobban jártam volna ha haza sem jövök!
  • marsu
    #1996
    Sziasztok.

    Mi most elutaztunk három napra, és nem nagyon volt időnk játszani. Ez a három nap kihagyás pont elég volt arra, hogy most újult erővel vessük bele magunkat a játékba.

    Szüneteltessétek egy kicsit, aztán nosza rajta, tovább gyógyítani!!
  • prudy044
    #1995
    Gyerekek !
    Tettem fel a börzére betegeket egész jóóóó áron!

    vigyétek!

    :)
  • Maximus4
    #1994
    Én nem biztatlak,hogy játssz tovább,tökéletesen egyetértek veled.Amióta elkezdtem ezt a kórházast egy napot sem hagytam ki.Sajnos időm nagy részét ezek a böngészős szarok teszik ki,de függő lettem és fogalmam sincs mikor tudom abbahagyni bármelyiket is.


    Hamarosan megváltozik minden körülöttem aztán elválik merre tovább.Vagy alig lesz időm,vagy pedig még többet fogok játszani:)
  • Revans85
    #1993
    Kedves Maxi, és TomBond!

    Köszönöm a biztatást, de prémium nélkül nics sok értelme. Nem a pénzen múlik, csak egyszerűen már uncsi. Így is sokat kínzom az egeremet délutánonként, erre most sajnálom az időt.
    A Drankensang kicsivel mozgalmasabb :D.

    Lehet, hogy később visszanézek, addig is szegény 3. emeleten rekedt betegeim a kórház foglyai maradnak :D
    TomBond, Neked jó nyaralást . Nekem az idén nyáron nem volt időm szabira menni az állandó helyettesítések miatt. Egyelőre 1-2 nap "pihenő", ami talán összejöhet.

    Gyógyítsatok szorgalmasan
  • Maximus4
    #1992
    Ez nem semmi,hogy elveszik ilyenkor:(
    Ez a 12 beteg naponta a 8 helyett sem túl nyerő.Eddig is örültem,hogy végzek estére,de így ez már sok:(
  • TomBond
    #1991
    Remélem nem gondoltad komolyan! Pihentesd egy kicsit max és folytasd.

    Mindenesetre most én is hagyom egy kicsit a játékot. Ma még munka este 10-ig, de holnapól NYARALÁS!!!! Se telefon, se Internet, se újság, se tv! Semmi! Csak pihenés és gyógyvíz! ...de azért majd gondolok rátok is egy kicsit! :-)
  • Revans85
    #1990
    Hú, de szuper! Lejárt a prémiumom, nincs 3. emeletem.
    Cseppet sem lehúzás!
    Ha nem fizetsz, ne is játssz! Nos, ezt fogom tenni.
  • TomBond
    #1989
    Nem csak nekem hibázik a dolog. Olvastam a fórumban, de nincs rá megoldás.
  • Maximus4
    #1988
    Nekem minden belépésnél jelez,hogy sikeres adománygyűjtés.
  • TomBond
    #1987
    Nekem mostanában nem jelez a csőpostám. Csak akkor tudom, hogy levelem jött ha rányomok a csőpostára. Nálatok nincs ilyen gond?
  • TomBond
    #1986
    Nekem ez valamelyik nap volt. 7 db-ot kaptam.
  • Maximus4
    #1985
    Én 250-ért is.De mostanában nem.
  • TomBond
    #1984
    Én már kaptam 800-ért is agyat.
  • Maximus4
    #1983
    Annyit nem ér az egész szerintem.
  • windoo
    #1982
    Helló! Az "agy"-aláshoz... Általában nagyobb összeg adományozásáért kaphatsz agyat. Ez elég húzós (napi 5-6ezer). De ha 3-4 napon beadni szándékozott adományt egyszerre teszed be, már nagyobb esélyed van az agyak gyűjtésére. úgy 5-600 hT után ad 1 agyat a rendszer. 10000 hT --- 20-25 db, 50000 hT--- esetén már sanszos a 100 fölötti agy mennyiség. 1500-tól kevesebb adománynál nem valószínű hogy AGYat dobjon. Remélem segítettem az agyak gyűjtéséhez.... üdv
  • prudy044
    #1981
    Sziasztok!

    Tudtátok, hogy a mosdó stb helységeket át lehet helyezni?! Már ez is haladás!
  • wesker24
    #1980
    Ahogy én se hiába adózok naponta én se kapok egy deka agyat se !
  • Maximus4
    #1979
    Üdv a klubban:)
  • prudy044
    #1978
    Gyerekek!
    Napok óta nem kapok egy kumma agyat sem!

    Felháborítóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó:(
  • TomBond
    #1977
    Kérdés hogy meddig kell összegyűjteni. Így hogy kb. 6-7 doki gyűjti így tényleg nem sok értelme van.
  • Maximus4
    #1976
    Na neeeeeeee!Én ma kaptam 2 darabot.Azt hiszem akkor ennek sincs sok értelme:(
  • TomBond
    #1975
    Én kaptam tegnap agya! 1-et!!!!! :-)

    Egyébként igen. 50 ezer agyat kell összegyűjteni.
  • Revans85
    #1974
    Szerintem igen...
    Ez a nagy átverés része. Mivel adakozás nélkül aligha juthatunk agyhoz, így a megkeresett hT-t dobálod ki az ablakon... Ha szerencséd van talán kaphatsz agyat is.

    Ha viszont az igazit használod, akkor hagyod a fenébe - szigorúan magánvélemény
  • Maximus4
    #1973
    Remélem a csodakutatásnál az nem 49 ezer akar lenni ami még hátra van.
  • Maximus4
    #1972
    Én sem börzézek,pedig azzal gyorsabban menne,de örülök ha a "kötelezőt" letudom egy nap,de kezdem unni egy kicsit.
  • prudy044
    #1971
    Már nem rágódok azon, hogy mikor ugrok szintet!

    Ritkán börzézek, csak azokat csinálom meg, amiket reggel kapok + a küldetésekre kapok!

    Néha ránézek a betegeimre!

    Mondjuk most, hogy ilyen meleg van kint, azért beülök a gép elé egy picit!
  • prudy044
    #1970
    Hidd el hamarabb összegyűlik, mint gondolnád!

    Én is azt hittem, hogy soha nem lesz meg a következő szintig a pont!
    De azért csak összejött!

    Ja és mi sem kaptunk 1 db agyat sem!
    Felháborítóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

  • Maximus4
    #1969
    Tegnap lettem 18-as.Most nézem,hogy a következő szinthez 250 ezer pont kell!!!Ilyenkor azért elmegy a kedvem a játéktól rendesen.Ráadásul hiába adtam be minden nap adományt,tulajdonképpen lósz@rt sem értem vele,szóval kezd unalmas lenni nem kicsit:(
  • Revans85
    #1968
    Szerencse, hogy jó hospi tallérokért pótolhatjuk :D
  • TomBond
    #1967
    Ilyenek vagyunk mi agyatlanok! :-D
  • Revans85
    #1966
    3 agyat én is beadtam :-)
    Némi pénzt adományoztam. Agyaravágyó lettem :D
  • Maximus4
    #1965
    Nekem csak 12 darab volt:(
  • TomBond
    #1964
    Én is beadtam 19-et! Már 160-nál járunk! :-D
    Naponta beadok 500hT-t meglátjuk mi lesz.
  • wesker24
    #1963
    Na én is beadtam 8 agyat !

    3 már volt és 5 agyat kaptam a sikeres adománygyűjtés miatt !
  • prudy044
    #1962
    Gyerekek!
    Beadtuk az összes agyunkat, ami volt!

    500 ht adományoztunk a kamaránknak!
    Meglátjuk, hogy holnap hány agyat kapunk érte!

    Prudy, Marsu és Locska Loncsi

    :)
  • Revans85
    #1961
    Frissítés után ugyanaz volt. A böngésző adatok törlése után viszont már nem pampogott.

    Irgum burgum :DDD
    Sajnos már nem tartom érdekesnek. Olyan, mint egy taposó malom.
    Lehet, hogy később visszatérek, de most így érzem.