2160
  • Game Hunter
    #199
    A kutatóközpontban lehet gyógyszerészeti kutatásokat végezni. Minél fejlettebb egy gyógyszer, annál hatékonyabban képes csökkenteni a gyógyulási időt. Persze, ez hospiTallérokba (hT) kerül.
  • Ironman2
    #198
    Fene tudja.Lehet hogy tegnap nem nyomtam meg az emailben a válaszgombot
  • Maximus4
    #197
    Ha van valakinek osztódásos betegségű páciense és nem tudja ellátni,át tudom venni!
  • wesker24
    #196
    Nem mondod ! xD Mi a probléma ? :D
  • SitatiS
    #195
    Jaja
    Helló, ez tényleg igaz, hogy már a 100. gyógyszert adtad át a betegeidnek? Ha igen, akkor ezért kitüntetés jár, itt is van, gratulálok!
  • wesker24
    #194
    Mennyi a prémium tagság ??? Mennyi érmébe kerül ?
  • Ironman2
    #193
    Engemet be se léptet már
  • Revans85
    #192
    gyógyszer mellett is hosszadalmas, ha 3 betegségből kettő is eltart 1-1 órát.
  • Takezó
    #191
    Jaja, persze, csak azért mondtam, hogy a lábtörés pl. így is több mint egy óra.
  • Maximus4
    #190
    Tudom én jól,mindenhez adok gyógyszert:)
  • Maximus4
    #189
    Fogalmam sincs:(

    Most találtam a járművásárláshoz.Szóval ha lejár a prémium,tovább nem lehet használni,de nem veszik el.Újra aktiválásnál visszakapod!
  • wesker24
    #188
    Van hozzá 50 % booster is ugy fele annyi idö !
  • Takezó
    #187
    Lábtörés 2 óra 40 perc. Kéztörés 1 óra 20 perc.
  • wesker24
    #186
    Ha veszel hozzá gyógyszert akkor igen mert 50 %-al kevesebb idö idő !

    De a koponyazúgás alapból 2 óra 40 perc 50 % boost-al 1 óra 20 perc
    a lábtörés is alapból 2 óra 40 perc 50%- boostal is csak 1 óra 20 perc
    a kartörés 40 perc 50 % boostal !
  • Takezó
    #185
    Nem mondod?! De miért vajon?
  • Maximus4
    #184
    Órákig?40 perc betegségenként.
  • wesker24
    #183
    Nekem mondod nekem is a kar illetve a lábtörés órákig tart mig kigógyitja ! xD
  • Maximus4
    #182
    Jól ki vannak találva a szövegek a játékban:)
  • Game Hunter
    #181
    Egy küldetésnél ezt írta:"Bolyhos professzor véletlen levágta bolyhos szakállát A malőrt hajnövesztővel szerette volna orvosolni, ám ez rosszul sült el. Küldj hozzá egy mentőcsapatot szakállvágóval felszerelve, mert a professzor arcszőrzete már az utcasarokig ér!":D
  • Revans85
    #180
    Az én Csendán Daliborom 6 nyavalyát szedett össze, órákig tart, amíg kikezelem :DDD
  • Maximus4
    #179
    :D
    Ez csak természetes!

    #178:Nekem eddig a legtöbb,6 betegséges páciens.

    Ma hajnalban sikerült megvennem az ultrahangos kezelőt.Az építése 3 óráig tart!Borzalmas.Olvasgattam,a németeknél minden sokkal kevesebb ideig tart,még a takarítás is:(
  • wesker24
    #178
    Vazze mivel szintet léptem (Lvl 4) Ágytáltisztitó !

    Ezért kaptam egy eléggé komplikált pácienst !

    5 betegsége is van egyszerre ! (Orrcimparagya, Koponyazúgás,Horzsolás, Kartörés, Lábtörés)

    Habár egész jól fizet mert 135 HT-t ad !
  • Game Hunter
    #177
    Maximus4:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Maximus Decimus Meridius a Gladiátor című film szereplője. Russell Crowe alakította. Úgy tudom, hogy Maximus egy hadvezér volt Róma szolgálatában.


    Köszönöm, hogy felvetettek az SG Doctor\'s-kamarába.:)
  • Revans85
    #176
    igen, pont arra gondoltam :-)
  • Maximus4
    #175
    Nézz át a farmerama topikba és ott a fejlécben a gazdanév helyett lesz az orvosi nevünk:)

    Ja és majd ha mindenki megadja a nevét,azt beírom.
  • Maximus4
    #174
    Én is találtam 5 érmét!:)
  • Revans85
    #173
    Az SG név mellett megjelenik a kapi név is?
  • Maximus4
    #172
    Gratula!Akkor én is nekiállok takarítani!

    Kész a topikdzájn,modira vár a berakása:)
  • SitatiS
    #171
    Huhú, kincset találtál! 5 érme került az egyenlegedre! Szívből gratulálunk!
    Huhú, kincset találtál! Csillog-villog, az értéke pedig 100,00 hT. Szívből gratulálunk!
  • Takezó
    #170
    A bal fenn lévő betegágyra kell kattintani egyszer, ott pedig a jobbra mutató, > jelekkel teli kék sávra.
  • Maximus4
    #169
    Szerintem az csak a prémiummal jár.Bár nem vagyok benne biztos.Jó lenne ha nem.
  • FZoleee
    #168
    Egy kérdés, ha veszek egy járművet, és lejár a prémiumom, amit kaptam a jelvénnyel, akkor már nem használható, vagy az megmarad és a használat független a prémium tagságtól, csak a vételhez kell?
  • Maximus4
    #167
    Beadtam én is 100 pénzt a közösbe:)
  • Game Hunter
    #166
    Én is azt mondom. Ami bal oldalon fent van ágy. Dupla klikk kell és akkor megnyílik. Köszönöm az infót.:)
  • Taki29
    #165
    Nem a kezelői betegágyra gondol , hanem ami fent van a pult mellett . Nekem is néha nehezen nyitja meg a dupla klikk segít .
  • Game Hunter
    #164
    A súgó azt írja, hogy... Minikezelések: Minden minikezelést csak egyszer végezhetsz el; illetve a nővérke csak akkor tudja ezeket elvégezni, ha a beteg a betegágyban fekszik és nincs éppen aktív kezelés alatt (pl. a röntgenszobában). De, ha betegágyban fekszik, akkor nem lehet megnyítni a kórlapját! Nemértem.

  • Revans85
    #163
    Nyertem 5 érmét a takarítással
  • Revans85
    #162
    Ha valakinek beteg-hiánya lenne, ne a börzén keresgéljen, szívesen átadok néhányat
  • TomBond
    #161
    Ma reggel én is! :-(
  • TomBond
    #160
    Nekem is van pár "apróságom"! :-)
    Első emelet kitakarítva!