2160
  • FZoleee
    #239
    könnyen lehet keresni ott, néhány barom alacsony áron kirakja, ha nincs is helyem kezelni, akkor is eladom dupla áron :D
  • Maximus4
    #238
    Most vettem betegbörzén egy pácienst 40 pénzért és 55-68 között fizet:)
  • Ironman2
    #237
    Ja,megvan,tényleg ott van,mert az nem gyógyszer
  • Ironman2
    #236
    De elérhető,csak a patikában nincsen.Már gyógyitottam orrcimparagyát,amikor alapból adott 5 kefét
  • Ironman2
    #235
    Az középen van alul..xD
  • wesker24
    #234
    El kell menni a Fertődvásárhelyre és és ott bevásárolni a gyógyszertárban ! Ha még nem elérhető akkor nem vagy elég magas szinten !

  • Ironman2
    #233
    Jaaaa.Köszi
  • Maximus4
    #232
    Kicsit jobbra fönnt a gyógyászati nagykereskedésben tudsz venni.
  • Taki29
    #231
    Na meg ott lehet nekik adni mikro kezeléseket amiktől tényleg javul a kedvük , és több pénzt és pontot hagynak nálad .

  • Maximus4
    #230
    Én csak azokat rakom oda be akiknek nincs hely a vizsgálókban.
  • Ironman2
    #229
    Nekem szükségem lenne kefére az orrcimparagya gyogyitásához,de csak wc kulcs van a patikában.Most mit kell csinálni ilyenkor?
  • wesker24
    #228
    Az azért jó mert egyre több pácinsed lesz majd és majd annyian lesznek hogy nem tudod majd öket egyszerre kezelni !

    A betegágy arra jó hogy a többi páciens addig vár a két kezelés között és ha betegágyban vannak jobban érzik magukat sokkal elégedetebbek lesznek és persze többet is fognak neked fizetni !
  • SitatiS
    #227
    Teljesen jó,a fórum hirdetéséből nem lehet baj?
    Visszatérve a Dr. TomBond témára..ha valaki nem engedélyezi a kórháza,irodája,stb publikusságát,attól még a játék ranglistájában szerepelnie kellene mint játékos,szerintem..
  • Ironman2
    #226
    Mire jó oda felrakni a beteget az ágyba,mikor meg lehet rögtön gyógyítani?
  • wesker24
    #225
    Teljesen jó a leirás ! Meg aztán egyenlöre csak sg tagok jelentkezzenek !

    Vagy regeljenek be az Sg-re aztán jöhetnek !

    Na már 4 nyavalya gyógyitva már csak alábtörás van hátra bból is 1 óra még hátra van 50 % boostal !
  • Maximus4
    #224
    Ezt meg sem kérdeztem senkitől,hogy jó-e a leírás vagy kiegészítsem/átírjam valamire?
  • SitatiS
    #223
    Mond nekik ami a kamara oldalán van,ha megteszik jöhetnek!:)
    "SG Doctor\'s
    Ez a kamara SG.hu fórumozók kamarája! Belépési feltétel csak annyi,hogy regisztrálj a fórumunkra és írj a játék topikjába!"
  • Maximus4
    #222
    Az szerintem majd ha lesznek versenyek akkor lehet olyat nyerni.

    Akkor nem veszek fel "külsőst",pedig páran már jelentkeztek!
  • Revans85
    #221
    1. ha létezik ez a tag, akkor azért nem látjuk, mert a beállításoknál nem tette nyilvánossá
    2. még várjunk a külsősökkel, először a sajátok jöjjenek
  • Ironman2
    #220
    Mi az az Al-Razi dij?
  • Ironman2
    #219
    Én se tudom megnézni.Hiányzik a szem ikonja
  • Maximus4
    #218
    De TomBond ott van a tagok között a kamarába,csak az övét nem tudom megnézni.

    már 8. a topik^^
  • Takezó
    #217
    1) én sem tudom
    2) szerintem ne
  • SitatiS
    #216
    1.Dr. TomBond:nincs eredmény a keresésére,még a statisztikában sem,lehet törölt..
    2.100 tagból állhat egy kamara,de ha jól belegondolok(a kamara neve után),csak SG-s tagokból állhatna(elvileg),de jó is lenne:D
  • Ironman2
    #215
    eheheheh..Dr.Vasember a nevem
  • Maximus4
    #214
    2 kérdésem van!
    Csak én nem tudom megnézni a tagok között TomBond adatlapját?
    A másik,felvegyünk-e olyat is,aki nincs ide regisztrálva?
  • Maximus4
    #213
    Szerintem egyik se.Gyűjts ultrahangra,3000 pénz.
  • FZoleee
    #212
    Van 3 rendelőm és 3 röntgenszobám 5-ös szinten, még kb. 1 helységre van pénzem, sztetek mi legyen? :D röntgen vagy rendelő? :D
  • Revans85
    #211
    oké, most látom, hogy a 6. szinten van ilyen :D
  • SitatiS
    #210
    Viszont!:))
  • Maximus4
    #209
    Ja értem már:D
    Akkor gratulálok!:)
  • SitatiS
    #208

    Az az én kitüntetésem,csak helyeseltem az eljárásod,ezért példálóztam a saját kitüntetésemmel,ami gondolom Neked is ott figyel már a falodon:D
  • Maximus4
    #207
    Na de az enyémet hol látod?
  • SitatiS
    #206
    Üzenetek megjelenítése;)
  • Ironman2
    #205
    Már tudom mi a baj.A tüzróka 4-es van fent,és mindig kisbetüre vált a bejelentkezéskor a nevem első betüje.
  • Maximus4
    #204
    Igen.
  • Maximus4
    #203
    2 hét ingyeneset kapsz,ha leraktad az 5. vizsgálódat!Amúgy meg az első szintű prémium 40 érme 1 hónapig.

    #195:Ezt te hol látod?

  • Revans85
    #202
    osztódásos?
  • Ironman2
    #201
    Jó kéz és lábtörést! xD
  • wesker24
    #200
    Én már az 5 nyavajából 3-at már kikuráltam már csak a kéz és lábtörés van hátra !