75
Battle: Los Angeles (Game)
  • Prince23
    #35
    Ez a játék először Oroszországban debütált. Nekik köszönhető a PC-s verza XD
  • strebacom
    #34
    Ja igen az Eu-ban nem elérhetö...Only US
    hehe
  • ajem kisa
    #33
    Nálam is, de én franciában vagyok!:)
    Az "EU"-ba nem is jön ki vagy wtf?:D
  • strebacom
    #32
    Igen ezt olvastam a mi régiónkban nem elérhetö!!
  • ajem kisa
    #31
    Steam
    (de nálam azt írja, hogy "An error was encountered while processing your request:

    This item is currently unavailable in your region")
  • Shep
    #30
    Na akkor felrakom én is az sp-t
  • grebber
    #29
    A sprintet azt a Crysis-ból lopták az biztos abból is a maximum speedet mert kb 5 méter után már liheg és lelassul :(
    Nem azért mondom,de ez 10dollárt sem ér. 45 perces szösszenet.Szerintem ezt kár volt kiadni.De ők tudják.
  • strebacom
    #28
    Ja pont erre gondoltam..szerintem erröl koppintoták a Crysis2-t és grafika is hasonló olyan konzolszerü DX9...

  • Sgtfathi
    #27
    Nem olyan rossz ez,olyan Crysis2-s :)
  • strebacom
    #26
    Ha kompt. winxp-töl régebbi.. akkor nincs minden felbontás, max1280*1024....
  • strebacom
    #25
    Azt próbáltad, hogy a paulDLL-t a fökönyvtárba is bemásolni, nekem igy megy!!
    De nem értem mi baj van az irányítással, olyan mint a többi....zoom jobb egérre és kész!
  • grebber
    #24
    Tegnap feltettem win 7 sp1-et utána elindult na mondom akkor ez volt a baja.Ma meg nem indul bármire állítom a kompatibilitást.
    Már xp-re is felraktam de ott sem megy.Érdekes első game kb ami ilyet csinál.De elég sok helyen olvasom hogy baszakodnak vele.Szerintem nem minden okés a töréssel.De más team nem igen foglalkozik majd vele :(
    Pedig jó kis móka kevesebb mint 1 órás zúzás
  • Shep
    #23
    Nekem egyáltalán nem indult el és nem is írt semmit amíg a kompatibilitást win95-re nem állítottam. Ez is komoly azért. Igazi profi munka :)
  • Shep
    #22
    Most olvasom ,hogy te is a Doomokat hoztad példának, na akkor nem csak szerintem gáz ez az egész. Mondjuk a WASD-t még néha elviselem, de legalább a képet tudnám normális méretűre állítani.
  • grebber
    #21
    Én nem nyúltam az irányításhoz csak a zoomot raktam jobb egérgombra.És nem forog a karakter hanem rendes fps irányítás így!

    Csak már többé nem indul el.De legalább írna ki valamit mi a baja:(
  • Shep
    #20
    Óriási ez a játék végre elindult erre 1440 még véletlenül sincsen a választási lehetőségek között. Na mondom jó legyen valami más WS, hát erre berakta a monitor közepére a képet. Hát ok de azért legalább nézzük meg milyen. Gombokat átállítottam mert én a nyilakkal szoktam mozogni erre nyomom ,hogy oldalazzon erre körbe fordul a tag. Tisztára, mint anno a Doom 1-2-ben.
  • Maxtreme
    #19
    jah. használat után eldobandó :) (de ha jót akarsz, már előtte )
  • vzajcev
    #18
    Akkor ez tényleg az "egyszer játszós fajta" xD
  • grebber
    #17
    Na frankó még1x végig akarom durrantani de most nehéz szinten ,erre már el sem indul :(
    Mondjuk tegnap is dolgoztam vele elég sokat mire elindult.De ma lövésem sincs mi a baja!
  • vzajcev
    #16
    Pisztozs jön majd hozzá dlc-k serege [IMG][/IMG]
  • grebber
    #15
    Jó hosszú game volt uszkve kb 50 perc
    Az év citromdíj tuti győztese!
  • Maxtreme
    #14
    Hát azért arra kíváncsi lennék melyik tesztelő bólintott rá (ja hogy az nem volt) a PC-s portra.
    a 90-es években az még elment mondjuk a Doom1-2-nél hogy nyilakkal (vagy AS-el, azt most mindegy) fordultunk, hisz akkor még egeret sem nagyon használtunk az FPS játékokban. De 2001-ben? hát b+.. és még a cfg fileban sem lehet átlőni
    Magáról a játékról: (sokat nem nyomultam vele mert NEM vagyok hajlandó megszokni így az irányítást)
    A legigényesebb dolog talán a menü :) az tényleg pofás, minőségi szagot áraszt.
    A hangok SZÖRNYŰEK. és tán ez az ami totálisan elszarja a játékot szerintem.
    A gameplay cod klón alienek ellen :)

    Amúgy azért többet vártam a SABER interactive-tól. Volt nekik már ennél sokkal jobb húzásuk is (Timeshift)
  • balee4
    #13
    Kipróbáltam, azért nem olyan rossz ez, első pálya alapján még jó gagyinak tűnt, de aztán jobb lesz. Persze érződik rajta, hogy csak budget kategóriás.
  • grebber
    #12
    Bődületes gyenge lett a game.





  • Fpocok
    #11
    Néztem én is... pedig elvileg tegnap jött ki.
  • CybeRick
    #10
    Steam-en még nem látom
  • Shep
    #9
    Biztos jó játék. Kár, hogy nem indul el.
  • Fpocok
    #8
    Kipróbáltam.
    Mit mondjak... hangulatos. Sajnos nem tudom mennyire spoileres, ezért nem nagyon merem tovább tolni.
  • SigS
    #7
    ATI Graphics Card - Radeon HD 2900 Pro
  • Fpocok
    #6
    Nem teljes árú játék, hanem budget. Steamen jött ki. Film mellé jó ez. Senki ne várjon CoD-ot.
  • JackSparrow88
    #5
    Kint is van már :D
    Battle Los Angeles-Skidrow
    De csak 1,4 giga??? Hát ha 2011-es grafja van akkor azért kissé keveslem a méretét :/
  • Totti5
    #4
    hulladék
  • Fpocok
    #3
    Már most sokkal izgalmasabbnak néz ki, mint a Medal Of Honor.
  • Fpocok
    #2
    Gépigény:

    Intel Processor - Core 2 Duo E4400 2.0GHz
    AMD Processor - Opteron Dual core 180
    Nvidia Graphics Card - GeForce GT 240
    ATI Graphics Card - Radeon HD 2900 Pro
    RAM (Memory) - 2 GB
    Hard Disk Space - 4 GB
    Direct X - 9
  • Fpocok
    #1
    A Battle: Los Angeles film alapján készült budget játék.