75
Battle: Los Angeles (Game)
  • Prince23
    #75
    Battle LA vidi:D:D

    ON
  • Fpocok
    #74
    Az azért van, mert a STEAMes tört játékokat így kell átverni. Az az xlive os fájl. Amúgy NEM VÍRÚS, csak azt hiszi a program. Mégegyszer... NEM VÍRUS. Én addig kikapcsoltam.
  • Ironman2
    #73
    Nekem virust jelez a nod32(skidrow mappában) DDD
  • Prince23
    #72
    Demonicplayer 2/10

    :D:D
  • Prince23
    #71
    Ránézek már.
  • Rage47
    #70
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    beképzelt buta majom, topikjából minden kiderül sztem, http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1267218367
  • Prince23
    #69
    De ő kicsoda, hogy utálni kell?

    a videói nagyon népszerűek egyébként ahogy nézem:)
  • Kongy
    #68
    Gondolom a film is egy nagy sz...kaki. Elnézve ezeket a gagyi idegeneket... hát pff...
  • Fpocok
    #67
    Talán nem kéne itt a filmről spoilerezni.
  • Kongy
    #66
    Hiába rövid, nekem ebből negyed óra elég volt... sőt, még sok is. Most téll szükséges volt ez a játéknak nem nevezhető valami?
  • grebber
    #65
    FILM !!!! FILM!!! Remélem ez mindent elmond.Magyarul azt történik amit nem akarnak nem valóságon alapszik.
  • tom235
    #64
    Én még nem láttam ezt a filmet, de aki igen, az spoilerbe leírhatná, hogy ugye jól sejtem, hogy a film végén az amerikai hadsereg legyőzi a többmillió fényévről érkezett civilizációt?, aki érdekesmód a közelharcot választotta a föld elpusztítására, mintsem egy jól irányzott lézersugarat.
  • Rage47
    #63
  • Shep
    #62
    Na végül csak elindult újra, most 98-as kompatibilitással. Szerintem a grafikával nincs gond sőt, a hangok borzalmasak kivéve a repülő akármik felrobbanásakor bekövetkező mély basszust. A játékmenet ilyen igazi menj és lőj szóval süt róla, hogy ilyen olcsó árkategóriás játék de azért egynek jó volt. :)
  • grebber
    #61
    Na ne most nézem csak milyen videót tett közzé ez az oldal.hát a dinoszauruszos gyerekét
  • grebber
    #60
    30 perc gameplay

    lol tovább nem akarták mutatni mert akkor vége lett volna és kiderült volna milyen rövid
  • Seth
    #59
    Ezt valószínűleg ilyen filmpromónak készítették,amit happy meal menühöz osztogatnak ingyen vagy müzlihez csomagolták
  • grebber
    #58
    De ha ilyen rövidre csinálják akkor legalább csinálták volna meg szebbre,jobbra és film hűre!
  • balee4
    #57
    Hát enyhén szólva nevetséges, ilyen rövid játékkal még nem játszottam. :D
  • grebber
    #56
    El igen összevissza állítgattam a kompatibilitást és kb 128adszorra vistára állítva elindult.De már megkapta amit megérdemel az uninstallt.
  • Shep
    #55
    Neked egyébként elindult azóta? Lehet ez direkt ilyen 1x elindulós játék :)
  • Shep
    #54
    De akkor nem volt időm, csak mondom hátha pihent gépen elindul :) még lehet megnézem vistán is, ha már se xp se win7
  • grebber
    #53
    Bazz ha elindult nem bírtad ki az a 45 percet mire végignyomtad volna?
    Sokkot kaptál lehet
  • Shep
    #52
    Na reggel elindult 95-ös kompatibilitással, most már nem. De ahogy látom nem sokat veszítek ha kihagyom.
  • Sgtfathi
    #51
    Azt hittem poén az egy óra játékidő,de NEM !!
  • ajem kisa
    #50
    Akkor nehogy már felháborodjál, hogy valamiért amiért nemfizetsz nemtetszik!
    Másképp írtad volna, nem irtam volna ezt!:P
  • Reg5
    #49
    Meg a legrövidebb is.
  • Gundark1234
    #48
    Nem. Egy óra játékidőre nem adok ki pénzt.
  • ajem kisa
    #47
    Talán megvetted?:D
  • Gundark1234
    #46
    Jujj ez de szar volt. Letöltöttem, kipróbáltam(2 percig),hánytam ,töröltem a francba. Ezért a szarért van pofájuk pénzt kérni?
  • lolSL
    #45
    olcsóbb mint egy cod dlc :P
  • Prince23
    #44
    Most ez komoly? még egy DLC-nek is több szavatossága van
  • JackSparrow88
    #43
    Ja az lemaradt hogy egérrel is próbáltam de akkor sem lett jobb...
    Bár tényleg elég gyengécske játék szal nem érdemes vele vesződni sokat :/
  • grebber
    #42
    Ez eddig a legszarabb ilyen arra fogadni merek.
  • LeWyTy
    #41
    Ami játék eddig film alapján készült az mindig ritka szar volt.
  • vzajcev
    #40
    Hagyd a úgy, térülsz fordulsz azt már vége is
  • Fpocok
    #39
    Én mindig az egérrel kattintottam az accept gombra, úgy sem megy?
  • JackSparrow88
    #38
    Hali, valaki tudja miért nem lehet a beállításokban elfogadtatni vele a magasabb felbontást és pl. az irányítás változtatását? Hiába nyomkodom az enter-t nem állítja át :/
  • balee4
    #37
    A játékidő kemény 1 óra, nevetséges... :D
  • Fpocok
    #36
    Nekem kimondottan tetszett, a fegyver mozgása a kézben, ahogy megy előre, hátra, meg fordul...
    Az alap keyboard beállítás viszont no comment, én ilyet még nem láttam.