38
  • endrev
    #38
    Az a vicces, hogy egy 2005-ös Stargate Atlantis epizódban, ahol is Ronon Dex-et alakította, egy másik főszereplő az egyik dialógusban "leconanozta" őt.. :D
  • cateran
    #37
    Nem rossz:D Bar nalam a palmat meg anno valamelyik tv ujsag Star Wars leirasa vitte..vmi ilyesmi volt,hogy "Luke es baratai elindulnak,hogy megmentsek a Foldet"
  • cateran
    #36
    Conan vilagaban Schwarzenegger a nyerobb...Momoa inkabb valami tolvajfelenek menne el ezzel a felepitessel (mar az atlag Conan kepregenyeket alapul veve)
  • sanyicks
    #35
    conan a bankár
  • Yutani
    #34
    A kérdés a következő: egy szétgyúrt alpesi tehénpásztor vagy egy természetesebb testalkatú hawaii szörfösgyerek a hitelesebb Conan?

    Szerintem Momoa vademberes karaktere jobban illik a barbár szerepéhez, de persze ha a Conan nevet kimondjuk, mindenkinek Schwarzi szögletes képe ugrik be a négyzetméteres mellizmokkal.

    Adjunk Momoának egy esélyt, hátha lesz olyan jó, mint az eredeti.
  • cateran
    #33
    En latom rosszul vagy tenyleg lila kard van a kezeben?:S Meg 1 papirvago kes ha jol latom...vagy tortaszeletelo?:S
  • MsUser
    #32
    http://2.bp.blogspot.com/_cLmFuhOAIao/TCE1hYJtR0I/AAAAAAAAHUI/4HI_Wq5e5kM/s1600/Jason-Momoa-Conan-The-Barbarian-Picture.jpg
    http://brusimm.com/wp-content/uploads/2011/03/Jason-Momoa-as-Conan-the-Barbarian.jpg

    Kicsit TV sorozat beütése van a képek alapján :(
  • MsUser
    #31
    A film kedvéért vastagított, de bele kell húznia hogy elhitesse hogy ő a kemény barbár, talán CGI-vel is rásegítenek és zseniális rendezéssel, akkor lesz olyan jó mint az eredeti CONAN.
  • Daell Drow
    #30
    Na hir halatan le is kaptam a 2 conan filmet, az elsot most neztem meg. Es meg ma is egesz jo, annak ellenere hogy mar 30 eves lesz a film.

    Tobben emlitetek a zenet, nos az tenyleg kiemelkedo, es vegig ott van a film alatt.
    Arnold tokeletes erre a szerepre, momoa-t nem tudnam ide elkepzelni.
    Na megyek megnezem a masik conan-t is.
  • Garou
    #29
    De nehéz lesz megugrani, és nem azért, mert Arnie annyira jó színész lenne...

    Tessék, megmondja a tutit: Mi a legjobb az életben?

    Na, róla elhiszem, hogy felkatonázna és a reggeli bögre sör mellé megenne, pedig csak néz. Momoa pedig vicsorogva, meg "lentről nézek felfelé" beállással próbál húdekeménynek látszani. Plusz egy Conan film NE legyen reális, ott egy 3 méteres óriás fazon rezzenéstelen arcvonásokkal kaszaboljon le egy falut! Hiba volt nekiállni, szerintem is az öreg Arnold kellett volna ide.
  • m minnifield
    #28
    nem lesz egy nagy vaszizdasz megugrani az arnold által felállított színészi mércét...
  • boomsly
    #27
    Remélem a Linkin Park csinálja majd a betétdalokat.....

    Vagy 6-szor megnéztem az előzetest. A gyerek szép nagy, de ahogy próbál mormogni..
  • Nailyenugysincs
    #26
    Na erre szerintem nem lehet mondani hogy nem egy vadállat:D
  • googlekereso
    #25
    http://www.imdb.com/media/rm484948480/nm0597388

    sztem azért annyira nem rossz

    meg tényleg a zene az elsőben az felülmúlhatatlan, s az a baj, hogy ebbe nem teszik bele
  • opeca
    #24
    Nem ő kellett volna szerepre szerintem, ilyen egyszerű:)

    "Am az itt olvasottak hatására elkezdtem nézni az eredeti Conant:D"
    Azt jól teszed:), persze úgy nézd, hogy 82-ben csinálták. Mondjuk ahhoz képest is jó film, és persze Basil Pouledouris zeneileg tökéleteset alkotott.
  • Nailyenugysincs
    #23
    Most minek fújassa fel magát szegény Momoa a szerep kedvéért? Ha akarják megcsinálják géppel. De nekem így sem lesz hiányérzetem.
    Am az itt olvasottak hatására elkezdtem nézni az eredeti Conant:D
  • opeca
    #22
    Tudom hogy koxolni kéne:)
    De végül is ez egy fantasy, egy kard és varázslat. Ahol szerintem az aránytalanság, a szélsőségek, a hihetetlen dolgok mind jelen lehetnek, sőt, jelen kell lenniük. Koxos ember kellett volna ide, valljuk be:)
  • opeca
    #21
    Lehet mondom, hogy leszálkásítja magát, meg bekenik, meg stb. és máshogy fog kinézni, de az arcvonások, azok s ugyanilyen fontosak és ennek a csávónak a feje nekem nem meggyőző.
  • Nailyenugysincs
    #20
    Napi 8 kiló kox, fél mázsa fehérje és húst hússal és ezt is négyzetre emelni pár éven keresztül és már kész is az ábrázolt barbár:D
  • opeca
    #19
    Egyetértek, pl ez egy tipikus ábrázolása egy barbárnak:

    http://www.comicartfans.com/gallerypiece.asp?piece=352661&gsub=24477

    Ha rajtam múlt volna, ezt a képet kinyomtattam volna A1-ben és ez lett volna az első koncepció, ami alapján keresni kezdtem volna a lehetséges színészeket.

    Swarzi teste meg fzimiskája ehhez közel járt...

    De az arc is kifejező, olyan vad hatást kelt az egész. Na ehelyett a mostani Conan egy ilyen macsó aki dugni biztos fog a filmben, de elhinni róla, hogy ő egy poklot is megjárt brutális harcos, azt most nehéz lesz, de nem írom le, meglátjuk mi lesz.
  • Nailyenugysincs
    #18
    Én eddig csak a csillagkapuban láttam de ott azért irígylésre méltó teste volt.
  • opeca
    #17
    Szerintem meg pont, hogy semmi izomdefiníciója nincs. Persze lehet, a filmhez leszálkásítja magát, de amilyen képeket eddig láttam az olyan volt mint egy izomassza.
  • opeca
    #16
    Viszont ennek a Conannak az arcszerkezete engem irritál. Valahogy olyan macsós, mit sem hogy olyan éles mint mondjuk Swarzinak.
  • Nailyenugysincs
    #15
    Hát én azért szeretnék olyan izmos lenni mint Momoa:D Bár az izommennyiség lehet hogy megvan csak a párnázással vannak gondok:D:D:D Még a magasság is jó lenne mert ha jól tudom ő 193 centis én meg 190 szal sok különbség nincs:D
  • opeca
    #14
    A régi Conan filmnek köze nincs a B kategóriához. Az egy teljesen korrekt film volt.
  • nipponia
    #13
    Persze hogy láttam. Minden részét :). Nem azt állítottam, hogy nem tudja eljátszani. Hanem mint barbár, nem illik a testalkata hozzá. Lehet, hogy csak az én kukacoskodásom, de nekem egy barbár egy igazi izomállat. De ahogy a bad boys 2-ben mondták, olyan izmos, hogy nem tudja kitörölni magától a saját seggét :).
  • Nailyenugysincs
    #12
    Nem tom láttad-e a csillagkapuban de amikor bunyós jelenetekben játszott(és volt neki pár:D) elég félelmetes tudott lenni. Vagy amikor bement hogy megkínozzon egy csávót akkor is ilyesztő volt.
  • nipponia
    #11
    Számomra az a baj, hogy míg a terminatornál vagy a predatornál egy világban zajlott Arnoldnak a karaktere, addig a conanban egy karakter körül zajlik a világ. Hiába töltötték meg élettel az írók a conan világát akár önálló karaktereknek, akkor is róla szól. Így Arnold nélkül nem conan a conan film. Én röhögve figyeltem ennek a filmnek az előkészületeit. Míg egy terminator vagy predator filmet el tudok képzelni Arnold nélkül, addig ezt nem. Visszahozhatták volna mondjuk (idős kora miatt jogos is lett volna) Arnoldot egy olyan conan szerepben, amikor ő a király már. Hiszen mindkét film végén úgy is mutatják, mint egy idős királyt a trónján. Úgyis mindenki tudta, hogy megbukik mint politikus a vége felé, csak várni kellett volna.

    Egyet értek alfával, a jó zene volt az erőssége a filmnek. Érdekes, amikor feldolgoznak egy filmet, mindig valamilyen pörgős akciózenével lövik be. Szánalom.

    Nailyen: Tény, hogy a természetben nincs olyan test mint Arnoldnak, én még mondjuk soha nem láttam olyan nehézmunkát végző embert akinek ilyen teste lett volna :). De a barbárok korában játszódik a történet. A barbárok mint minden rajzon bemutatták, egy arányosan kigyúrt benga állatok. Na most ahhoz képest Momoa csak egy barbárocska vagy barbárné az alkatával :). Ennél még az is jobban nézett ki, aki a sorozatban játszotta conant.

    Ettől még a film még lehet jó, de hogy az alapoknál szúrták el az tuti.
  • Nailyenugysincs
    #10
    Szerintem ennek a fickónak sokkal természetesebb teste van mint Swarzinak. Ezt simán össze lehet hozni szteroidmentes gyúrással de Swarzinak nem kevés kox kellett hogy elérje akkori formáját.
  • Alfa Of NS
    #9
    Hát ez elég gyengére sikeredett. Eleve a fickó Conanhoz képest vézna. Másrészt a film erőssége volt a jó zene is, amit már itt mutatni kéne. Bukás esélyes a film.
  • winnie
    #8
    ej, de csacsi vagy. ha van egy remake/folytatás, akkor az nem jelenti azt, hogy minden film remake/folytatás. cö-cö-cö.
  • Aldo Moro
    #7
    A régi Conan szerintem nem B kategória. De nekem tökmindegy, hogy milyen kategória, ha tetszik. Van egy film: Outlander. Az is B film, azt milyen jól meg van csinálva.
  • bobi64
    #6
    Tényleg ilyen ötlet és fantázia szegénység van hollywoodban, hogy régi b kat. filmek folytatásait, remake-eit tudják csak kierőltetni magukból? Szánalmas...
  • kalapos01
    #5
    Eddig sem nagyon érdekelt, most sem fog. Esetleg, ha mindenki szerint nagyon jó lett, ha jók a kritikák, akkor megnézem.
  • Nailyenugysincs
    #4
    Nem moziban de biztos megnézem:D
  • Bulics
    #3
    SZerintem ez egy iszonytatóan sz*r film lesz!!! Nekem meggyőződésem..
  • Nailyenugysincs
    #2
    De itt szerintem sokkal durvább lesz:D
  • Nailyenugysincs
    #1
    Ha csak olyan kemény lesz Momoa mint a Csillagkapuban akk már jó:D