12
  • kissssss
    #12
    üdv a gyerek klubban pelenkás barátom.
  • Rotyoka
    #11
    Amúgy a Harcosok Klubjában erről van is szó :) Aki tudja miről van szó az tudja
  • Rotyoka
    #10
    Inkább informatikai óriáscéget befolyásoljanak mint valami retkes 8 általánosos politikus ha már választani kell
  • Tetsuo
    #9
    Ez nem csak az infocegekkel van igy, a #3-nak teljesen igaza van.
  • MacropusRufus
    #8
    Bocsi, de a google egyáltalán nem ingyé dolgozik... Az, hogy nekünk nem kell fizetni az nem jelent semmi. (ha azt akarod, hogy az oldalad garantáltan az első legyen a találatok közt akkor fizess! csak egy példa)Egyékbént meg mit tett le? Ingyé adja a mail címet? És? Akkor is volt már ingyé' mail cím, igaz nem gigás, de akkor nem is volt szükség ekkora tárhelyre, mert akinek még is annak saját szervere is volt. Zümm? Azt a marhaságot.. bele is buktak. Op rendszer? Hát az is egy vitz, használd online, tárold az adataidat az ő szerverükön, stb.. Tényleg nagy durranás, csak hát ha nincs sávszélesség akkor nincs doksi sem, meg munka sem. Ami jó, az a GoogleEarth, de az meg csak egy játék, amúgy meg abból is van (és már akkor is volt amikor megjelent a GoogleMpas meg Earth) egy rakat.



  • fergusonpapa
    #7
    sok itt a gyerekes,

    bezeg ha ti épitenétek fel valamit ami hazsnos az embereknek és nekd is megérné,örülnél neki hogy mindenki a halálod akarja?!

    pl: google nagy dolgokat tett és nem kér érte pénzt aza 2 csik reklám nehogy megzavarja az embert -.-"
  • Merces
    #6
    ...Apró miszlibe, és a disznók közé szórni....
  • kissssss
    #5
    "De ha már ott tartok, akkor az MS-t és az epölt is"

    aztán jöhet a facebook és twitter duó
  • RecoPhile
    #4
    Már rég ez van, szerintem. :)

    Van is egy Anime, amiben pont két nagy multi cég harcol egymás ellen.
    The Sky Crawlers a címe.
  • EnxTheOne
    #3
    Pár évtized múlva már nem politikusra, pártra szavazunk majd, hanem vezérigazgatóra, multira. :D:D
  • Julius Caesar
    #2
    "Korábban felmerült egy javaslat, hogy a Google-t esetleg fel kellene darabolni."

    Támogatom. 4-5 részre felosztani nem lenne hülyeség. Facebook szerintem nem veszélyes, twitter se.

    De googlit feldarabolnám. De ha már ott tartok, akkor az MS-t és az epölt is, a miheztartás végett.
  • Amergin
    #1
    Én nyugodt vagyok a jövőnket illetően. A világ jó kezekben van. Mindent úgy rendeznek majd el bölcsen, hogy az "jó legyen".
    Mindenkinek.
    A médiának és a politikusoknak pedig gondolkodkodás nélkül elhiszek bármit, amit mondanak.