210


Breakout Kings - A szökés producereitől!
  • Quantumleap
    #210
    Na ja, én is kíváncsi lettem volna, hogy miképp folytatódik tovább.
  • pannika89
    #209
    Nagyon jó lett a két utolsó rész, kár hogy megint ilyen hülyén lett befejezve.
    Azt nem értem, ha már egyszer tudják/érzik, hogy kasza lesz a sorozat nem lehetne valahogy lezárni a történetet?.... Na mindegy ezen már nem lehet változtatni... Sajnos.
  • KaBuTo666
    #208
    Akkor menjen el mindenki a picsába!
  • stargatelost
    #207
    Ne zavarjon, hogy eggyel alattad írtam, hogy kasza lett. :D :D Nem lesz s3.
  • KaBuTo666
    #206
    Tegnap óta.
    Nagyon fasza volt a két rész, így kell befejezni, várjuk a 3. évadot!
  • pannika89
    #205
    Felirat mikorra várható a 9. és a 10. részhez?
  • stargatelost
    #204
    Na csak úgy benéztem ide, nem nézem a sorozatot, de kasza lett.

    Hír
  • pannika89
    #203
    Loyd bejelentése valóra válik....?
    Tudtok valamit egy esetleges 3. évadról? Hol lehet utánanézni, van valami hivatalos oldal infókkal, akár angolul is?
  • Herold
    #202
    A 8. rész olyan volt, mint egy évadzáró.
  • Quantumleap
    #201
    Ugyanakkor szívesen megnéznék egy Erica & Gretchen catfightot.
  • Quantumleap
    #200
    Amúgy szerintem az elvárható lenne, hogy minden évadban legyen legalább 1 Prison Break vonatkozású epizód. Hallottam olyasmiket, hogy spekulálnak C-note-on, valamint Sucre-n & Maricruz-on. Amúgy Gretchen-en kívül, aki, mint rabszereplő érdemes lenne, az Sucre unokatesója, Manche (tudjátok, akit Bellick egy jobb helyre küldött azért, hogy elárulja Sucre célját). Szerintem Lloyd kivélóan el tudna vele beszélgetni.
  • Herold
    #199
    Na mi van már a feliratokkal? Még az 5. részhez sincs kész?
  • Quantumleap
    #198
    Hát, ez ez epizód elég közönséges volt, minimális írói fantáziával. Szinte semmi extra nem volt, csak egyszerűen megoldották az ügyet, és csá.
  • Herold
    #197
    felirat
  • pannika89
    #196
    Tudtok valahonnan magyar feliratot a 2. évad 2 részéhez? Vagy még csak ezután fog elkészülni?
  • pannika89
    #195
    Szerintem sem volt jó ötlet a készítőktől, bár kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle, vagy pótolják e valaki mással.
  • Quantumleap
    #194
    2x01

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát, elég megdöbbentő húzás volt a készítőktől Charlie halála. Tudtommal nem ő akart kiszállni. Össze kell kapniuk magukat, ha tartani akarják a nézettséget, és további évadokban is gondolkodnak.

  • pannika89
    #193
    Na végre! Eljött már a 2. évad 1. része, amit annyira vártunk...
  • Herold
    #192
    Kezdődik!
  • Quantumleap
    #191
    Csak az, hogy február végén vagy március elején jön, pontos dátum még nincs.
  • Herold
    #190
    Van valami hír a 2. évadról?
  • Quantumleap
    #189
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fura. Én valami cliffhanger félét vártam volna a végére. Minimum azt, hogy szétmenjen átmenetileg a projekt. Ehhez képest ez akár hepiendnek is elmegy.
  • Quantumleap
    #188
    Immáron a teljes 1.évadhoz van magyar felirat. Bár szerintem nagy pörgés ezután sem várható itt.
  • Quantumleap
    #187
    Nincs vége, lesz 2.évad.
    Közepesen elmegy, egy fárasztó nap után este meg lehet nézni.
  • Dean Winchester
    #186
    vége a sorozatnak?
    valaki majd véleményezze már mennyire jött be , mennyir indult be a sorozat!
    T-Bag miatt néztem meg a T-Bages részig aztán abbahagytam
  • Quantumleap
    #185
    Arra kíváncsi vagyok, hogy T-Bag lesz-e még, és ha igen, hogyan. Hisz mintha azt mondták volna, hogy még az első évadban visszatér, de ez lehet, csak csaliduma volt, hogy nézzék.
    Az is eszembe jutott, hogy esetleg más PB-karakternek is adnak epizódszerepet, kinézném belőlük. Akiket én a leginkább el tudnék képzelni, az Mahone és Kellerman. Ha ex-rab karaktert akarnak, akkor Sucre és C-Note, de az már nagyon hatásvadász lenne.
  • Attila8805
    #184
    Helyes!
  • miilann04
    #183
    Az A&E berendelte a Breakout Kings 2. évadját, start 2012. első negyedévében.

    most írta a junkie.
  • Quantumleap
    #182
    Passz.
    Szerintem Shea egy alattomos, sunyi fráter, nem tartom kizártnak, hogy a következő epizódban esetleg lesz valami a pár epizóddal ezelőtt a barátnőjének pedzegetett szökési tervéből. De az mondjuk érthető, hogy egy ilyen karakter is kell a rabszereplők közé, máskülönben nem lenne túl hiteles.
  • Attila8805
    #181
    Gondoltam:D
    De attól gyorsan megnéztem.
    Amúgy nekem nincs Sheavel se gondom.
    Tetszik az egész úgy ahogy van.
    Nem értem miért nem pörög úgy a topikja.
    Azt lehet tudni hogy mekkora nézettsége van?
    Nem lesz elkaszálva?
    Vagy csak itthon nem annyira népszerű?
  • Quantumleap
    #180
    Nem az epizódra értettem, hanem úgy általában.
  • Attila8805
    #179
    Na gyorsan megnézem én is:)
  • Quantumleap
    #178
    Hát, nekem Shea kábé úgy szimpi, ahogy C-Note a PB-ben. Vagyis:
    Én is kíváncsi leszek, mi lesz a következő részben, és arra is, hogy vajon lesz-e 2.évad.
  • Attila8805
    #177
    Van felirat?
  • VinylToy #176
    A 12. rész nagyon tetszett, kíváncsi vagyok a szezonzáróra.
  • Attila8805
    #175
    Nekem tetszik.
    Poénos.
    Főleg Lloyd:D De a legszimpibb Erica:P
    A szökési módszerek érdekesek.
    Ray túl szigorú a többiekkel főleg hogy ő se teljesen tiszta.
    kb ennyit tok mondani így ébredés után:D
  • Quantumleap
    #174
    És mi a véleményed a sorozatról? Ki a szimpi, ki az unszimpi?
  • Attila8805
    #173
    Nem is szidtam én senkit csak gondoltam felélesztem a totyikot és ez úgy is témához illő dolog volt:D
    Amúgy olvastam egy posztott hogy 13-án 45%-on volt szóval szerintem 1-2 nap és lesz felirat;)
  • Quantumleap
    #172
    Végülis nem pénzért dolgoznak, tolerálnunk kell. Amúgy már csak három rész van hátra. Ha esetleg lesz második évad, ahhoz talán majd precízebb követési gyorsasággal fognak készülni.
  • Attila8805
    #171
    Kár hogy ilyen ritkán vannak feliratok:(