14
  • Merces
    #14
    ..én meg azt a mondatot tenném bele, hogy a A parlamenti képviselő,és bármely politikai tiszséget betöltő személy élete hátralevő részét nemes egyszerűségben élje, magántulajdonát elkobozzák , ha pedig aktiv ideje alatt hazugságon fogják azonnali fejbelövéssel büntessék,...... vagy dugjonak fel neki egy iPadot
  • BlenTen
    #13
    "Steve Jobs biztosan nagyon megörül, ha megtudja, hogy Magyarország új alkotmánya iPadon íródik"

    Sőt! valószínűleg sírva is fakad. Ilyen egy el****** burkolt reklámot még sehol sem olvastam.

    "Ennél ideálisabb munkaeszközt elképzelni sem lehet!"

    Már dehogy is nem! Papír és ceruza! Tudod, amit az általános iskolában is használnak a gyerekek. Te Józsi lehet a kezedben bármilyen szuper számítógép, ha olyanok írják az alkotmányt akire még a pincsi kutyámat sem bíznám.

    "Magyarország az állam működésének hatékonysága, a közszolgáltatások színvonalának emelése, a közügyek jobb átláthatósága és a polgárok esélyegyenlősége érdekében törekszik az új technológiai megoldások alkalmazására."

    Először is törekedjetek a jó közbiztonságra, az igazságos adózási rendszer kialakítására, munkahelyek teremtésére, korrupció és fekete gazdaság eltörlésére, külföldiek életszínvonalának megelőzésére (vagy legalább az elérésére). Most valahogy nem tudom elképzelni azt hogy a szomszéd Katód nénit, akit éppen valóvilág nézése közben, betörők támadnak meg, elveszik a havi 40000 forintos nyugdíját, (amiből éppen vett egy kiló cukrot 500 forintért, egy kiló kenyeret 600 forintér,és még nem fizette be a 30000 forintos gázszámlát), utolsó lélekjelenlétében még gyorsan ír egy email-t a rendőrségnek az IPAD-ján.
  • FoodLFG
    #12
    Ott kell oboázni, ahol pénz van... Ügyes kislány! Látom, már a "körszakáll" is megvan. ^^ :DD
    Ekkora egy idiótát!
  • tvik
    #11
    Nem gépelhet sokat.
  • krajcsovszkig
    #10
    Miafasz előrehozták április elsejét? Vagy ez komoly?
    OMFG...
  • Garrett27
    #9
    Nem idióták fogják írni, idióták azok akik irigyen kell végignézzék, hogy nem ők írják, mert elBALtáztak mindent amit lehetett.
  • WeAreMany
    #8
    A blogról: "You are a genious!"

    "People who spell genius, genious, are most certainly not geniuses."

    Hát ez k*rvajó alkotmány lesz, ha ilyen idióták írják. :-)
  • Vorpal
    #7
    Én elnézem nekik a sok hülyeséget idővel, ha össze tudják rakni ezt a romhalmazt amit mindenkori Magyarországnak hívunk.
  • jebela
    #6
    Legalább rózsaszín? Homi edition?
    Akkor a 18"-os alienware kuka? Biztos nem volt elég cuki az A8-ban...
  • CybeRick
    #5
    ezdegáz. Fizetett reklám, vagy mi a szösz?
  • passatgt
    #4
    biztos van hozzá tokja
  • MiQ
    #3
    ... eddig is tudtam, hogy nagy sz@rban vagyunk, mióta narancséknak elgurult a gyógyszerük ...
    De ez most mindent visz. „Bárhol vagyok kinyitom, és minden percet ki tudok használni!” - nem tudom hogyan csinálja, de az ipad-et nem kell, egyszerûn (célszerszám nélkül) nem is lehet kinyitni :D
  • sanyicks
    #2
    szegény csávó nem ismeri a készenléti mód/hibernálás fogalmát.
  • feketeobeliszk
    #1
    Azt nem tette hozzá, hogy a masina az Európai Parlament tulajdona.