13
  • Barakukk
    #13
    Azt érdemes hozzátenni a hírhez, hogy amíg a Guliver utazásait összesen 2000-nél több moziban mutatták be, ebből éppenséggel kevesebb, mint 1000 moziban volt látható 3D-ben is. Ellenben a Féktelen haragot 95%-ban 3D-ben vetítették.
  • creed13
    #12
    Szerintem Cage az utóbbi kb 5 évben a Mocskos Zsarun kívül másban nem igazán brillírozott...A Képleten kívül /ami meglehetősen középszerű volt/ a többi filmje még az érdeklődésem sem keltette fel.
  • tibisan
    #11
    akkor most vagy az elvontabb drámaibb vonalat komálod ??
    face/off meg a szikla az etalonok / cage-nek is meg a rendezőknek is ..a többi csak adalék a darálóban.
  • kalapos01
    #10
    A Las Vegas végállomás baromi túlértékelt film. Cage jó, de egyébként semmi. Ellenben az Időjós és a Lord of War veszett jó. Az Adaptációról nem is beszélve. És a Ha/ver is sokaknak tetszett.
  • cylonflatus
    #9
    Bocs, javítanék: 1., tartotok=tartok, 2., utána még a Las Vegas végállomás is nagyon állat
  • cylonflatus
    #8
    Az utolsó filmje amit jónak tartotok az a Veszett a világ. Az viszont zseniális, az alakítása is, hatalmasat játszik a filmben, pedig (a Willem Dafoe által alakított) Bobby Peru mellett föl volt adva a lecke...
  • CybeRick
    #7
    Na igen, mert a Zöld Darázs olyan nagyon mélyenszántó filozófiai mű? Ha az tudott produkálni a mozikban, akkor tényleg furcsa hogy Cage új filmje nem. Könnyen lehet, hogy tényleg a színész nem annyira kelendő már a tengerentúl.
  • koschwarz
    #6
    hát, szerintem egy ritka nagy ócskavas ez a film. nevetséges, röhejes, kb. mintha egy 13 éves kamasz fantáziái alapján készült volna: legyen sok bumm-bumm, dögös csajok, kúl verdák...csak mindez megvalósítva eszement röhejes, mert minden nagyon kúl akart lenni, csak átestek a ló túloldalára. a feltűnően pocsék zene minderre még ráerősít.
  • Herkulles
    #5
    Ez azé van mert az utósó léghárítóra mentek be és már ki se jöttek…
  • Zomil
    #4
    Nekem az utobbi Cage filmekkel nem igazán volt bajom. Tény, h nem csucsprodukciok, és lehet, h pár honap mulva már alig emlékszek belölük valamire, de amig nézem addig szorakoztat és ez a lényeg. :)
  • Szefmester
    #3
    Úgy néz ki Cage filmjei már nem elég amerikaiak, ami a minőségnek jót tesz a népszerűségnek sajnos kevésbé.
  • SziSzó2K9
    #2
    sztem is nagyon ott volt.... és a 3D-s jelenetek is kurva jók voltak sztem. nem tudom mivan az amerikaikkal....nem kell nekik Cage.
    Pedig sztem jó áll neki a pokol :) a szellemlovas is nagyon ott volt :)
  • Wittgen
    #1
    Nekem bejött, könnyed kikapcsolódás volt pénteken meló után. Pár jó poén, kafa csaj (Amber Heard nagyon ott van), jó verdák, meztelen nők, sok akció és vér literszámra. Simán szórakoztató darab és még gondolkodni sem kell.