20
  • narumon
    #20
    Mondjuk megint izlésről vitatkozunk amit ugyebár lehet csak nincs értelme.
  • narumon
    #19
    Hát általában nem a hardverrel van ott gond, hanem a fejlesztési idővel. Amiket ő bele szeretne tenni egy játékban arra már az első nyilatkozatánál is rá lehet számolni 10-15 évet....
  • narumon
    #18
    Nálam, 2. - 3. - 1. a sorrend. Igazából az egyet nem is játszottam végig, azt nagyon hamar meguntam.
  • opeca
    #17
    Éne zért megvetem ezt a molinőt..., de nagyon. Ennyire benyalizni a Microfosnak. Egy olyan, akinek azért van neve, még ha szerintem messze nem is annyira jó, mint amilyennek beállítják.
  • opeca
    #16
    Én a Fable-t végigtoltam, bár sokkal több potenciál volt abban, mint amennyit kihoztak belőle.

    A B&W-t megvettem eredetibe mert mindenki odáig magasztalta. Aztán amikor már harmadik órája tanítgattam a tigrisemet, és úgy marhára nem is láttam, hogy most akkor 40 óra múlva vajon még mindig ezzel fogok-e szüttyögni, akkor abba is hagytam.
  • dronkZero
    #15
    Ja, meg ehhez fűzném hozzá azt is, hogy ha nem ment volna le kutyába a Microsoft kedvéért, és továbbra is elsősorban PC-re fejlesztene, akkor talán lenne elég kraft a hardverben, hogy megvalósítsa az ötleteit...
  • dronkZero
    #14
    Ahhoz képest, hogy mi mindent letett már az asztalra, ez azért elég gáz.
    Valahogy amióta nem Bullfrog, hanem Lionhead, azóta nem csinált _igazán_ odabaszós játékot. A Bullfrog majdnem minden játéka instant kedvenccé vált a saját idejében(Syndicate, Syndicate Wars, Dungeon Keeper 1-2, Popolous 1-3, Theme Park és Hospital, de még a Hi-Octane is), a Lionhead játékok meg a "meh" kategória. Ideig-óráig érdekesek, aztán totál ellaposodnak, de legalább jól el van húzva a végük.
    Most, hogy így belegondolok, egyetlen Lionhead játékot sem toltam végig. B&W1-et a harmadik szigeten hagytam abba, a kettőt a második pályán, a Movies-nak nemtom, van-e vége, de abba is beleuntam, a Fable-t meg a vége előtt...
  • Seth
    #13
    Hát igen, a Peter Molinő nem éppen az igazmondó juhász :)
    Én mondjuk azon az állásponton vagyok, hogy ha rajta múlna akkor az összes ötlete bekerülne a játékba, inkább technikai okai vannak,hogy 1/10 része van csak megvalósítva
  • dronkZero
    #12
    Én az első részt is. Eléggé a vége felé lehettem már, de borzalmasan unalomba fulladt. A nagy hype kb 10%-a ha igaz volt, a legdurvábban azon döbbentem le, hogy a gyerekkorról mennyire pofátlanul hazudtak irdatlan nagyot... Komolyan, egy 10 perces tutorialról olyan ódákat zengtek megjelenés előtt, hogy tényleg úgy tűnt, hogy ez lesz a világ legjobb szerepjátéka. Aztán meg csak egy lófasz akcióRPG lett, amiből 12 egy tucat.
  • Seth
    #11
    A Fable 1 remek volt szerintem,megvolt a varázsa,ami a 2. részben apadt, a 3. részre pedig teljesen eltűnt,számomra. Borzalmasan untam
  • dronkZero
    #10
    Hát mert pénzt nem nagyon ér... Legalábbis a Fable1ből kiindulva.
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    A gémpléj méker zéró mínusz egy napon már teszi fel a fúhádész videót, meglátod.
    Az 1 millió letöltést pedig június első napjára eléri :)
  • shaddam
    #8
    Alig várom mikor éri el az 1 millió warezos letöltést.No meg a tirexi fulld gémpléjt.
  • aislado23
    #7
    Nekem van egy fasza ötletem. Fogják a fable jogait és adják el szépen a bioware-nek és talán majd ők összehoznak egy jó negyedik részt.
  • bino512
    #6
    a 2 ő nagyon jó volt,játszottam vele vagy 1 hónapot durván...a 3 ... kb 3 nap XD story nem rox de lapos...nem lehet annyira megszeretni a karaktereket mint a 2 ben...a textura betöltés valami borzalom...a story rövid semmi epic...ha alsógatyában viszem végig ugyan annyi sebzést viselek el mint nyakig páncélban... és még sorolhatnám hogy miért nem jött be :D pedig nagy fable fan vagyok...de ez a rész valahogy mégsem lett az igazi..
    A birodalom irányitása meg szóra sem érdemes:D

    SPOILER____vigyázzáááá:D
    __
    __
    Megkapjuk az irányitást...van 1 évünk ha jól emlékszem, hogy összegyüjtsünk x összeget...me a kincstár full üres meg stb..stb..
    Az a nagy irányitás hogy pár naponta..választhatunk hogy mit fejlesszünk fel és honnan szedjünk be több pénzt...nagyon menő XD kb 5 ilyen van abban a játékrészben és vége az 1 évnek :D:D jó persze mászkálhatunk...
    De pl senkit nem érdekel hogy én vagyok a király és este bemegyek a SAJÁT boltomba... jön a katona ..stb ez illegális meg stb XD SAJÁT BOLT + király vagyok XD:D:DD Végülis ja igy müködik :D
    ------------------------------------------

    Tehát ez a rész valami szörnyű lett a 2höz és az 1hez képest:) Remélem a pc-s jobb lesz...bár portolt tehát valszeg még az irányitás sem lesz kiforrott.
  • Solmenir
    #5
    Dede, bizony a Lionhead-é ez a játék is.
    Ez a gyerekes dolog (bocs a szóviccért) valóban elég bosszantó. Emlékszem még általános iskolás barátommal azon szórakoztunk, hogy Fallout 2-ben ki tud több gyereket tökönlőni az egyik legdurvább fegyverrel a játékban. Aztán a Fallout 3-ban szembesültem legelőször a számítógépes játékok új tabujával. Végső elkeseredésemben már gránátokat is dobáltam rájuk, de hát a kis köcsögök rájöttek, mi az az iddqd :-)
    Az emberek morális érzéke elég fura, az rendben van, ha ártatlan tömegeket mészárolsz le, mérgezel meg, ezreket hajtasz rabszolgasorsba, egész városokat robbantasz fel.... na de egy gyereket lelőni?
    Na de ugyanez van pl a sexel is, sajnos változás ilyen téren biztos nem lesz egy jó ideig.
  • dronkZero
    #4
    Ja, nem mintha annyira érdekelne a dolog, csak ha valaki ilyet mer rakni a játékába, akkor az tökös gyerek, és biztos a játék sem szar akkor, és más meglepetéseket is tartogat... :P

    Hé, most jut eszembe, ez nem a Molineux-csávó, mint a Black&White?
  • dronkZero
    #3
    Mert sok az idióta, akik túl nagy jelentőséget tulajdonít a saját fasz elképzeléseinek. Ha filmen, könyvben van ilyesmi, akkor az nem gáz, csak számítógépes játékban...

    Már a Cod6 civilmészárlós jelenete is kibaszta a biztosítékot egyeseknél, szerinted a gyerekgyilkosság..?

    Egyébként pl a Fallout2-ben lehetett ilyet csinálni, még külön perk is járt érte (nem éppen pozitív :P).
    De pl a Black&White-ban még bátorított is rá a program, egy gyereket feláldozni vagy 5x annyi manát adott, mint egy öreget... :D
  • zola2000
    #2
    Az x360as változatban nem lehetett, nem értem miért tabutéma ez a játékokban...
  • dronkZero
    #1
    Wuhú, lehet benne gyereket ölni? Kell.

    :P