98
  • Tikal #98

    Amiből kiindultunk, azok az árak, amikkel nem vagy tisztában: "Az általános tapasztalat, hogy minden apple cuccnál van olcsóbban jobb más neves gyártótól is"
    -tabletből nincs, nézz már körül, aztán magyarázd mi mennyi lesz fél év múlva meg jövőre!
    Nem azt akarom bemagyarázni hogy nem fog esni az áruk, de az nem pár hónap lesz, mintahogy irtad lentebb, hanem kicsit több... A HP még csak nyáron jön ki vele, a Xoom még csak most indulgat... az új samsung galaxy még kinn sincs... bár ha fel akarják venni a versenyt akkor valamit tenniük kell az árakkal, mert némelyik még drágább is mint az ipad :)
    Persze az első galaxy tabnak is esett az ára az amazonon 150dollárt, de lassan itt a kettes, még szép hogy szabadulnak a régitől, de akkor már ki az a hülye aki a régit veszi és nem az újat? :)
  • Madve
    #97
    Te most tényleg ennyire a kötődésre vagy ráállva, vagy ennyire nem vagy tisztában azzal, hogy hogy alakulnak, meg mi alapján az árak?
    Használd a józan paraszti eszedet!
    Vagy azt akarod bemagyarázni, hogy ha ma veszel egy tabletet, akkor az teszem azt egy fél év múlva is ugyanannyiba fog kerülni, miközben a mai pár darab említésreméltó helyett kb 20-30db közül választhatsz, és közben megjelennek/be lesznek harangozva a maiak utódjai?

    "Hát igen, lassan épp itt az ideje mert a szar apple már több mint egy éve kinn van..."

    Ez így szokott lenni minden újdonságnál, nem fog mindenki az első percben konkurrens cuccot gyártani egy újdonságra. Általában kiderül, hogy életképes-e az adott dolog, és ha igen, akkor belépnek mások is a saját termékükkel az adott piacra.
  • Tikal #96
    Ja értem, akkor most bejenetették az árakat, csak úgy... :) Érdekes a kis samsung tab se volt valami olcsó...

    "A többség meg eztán jön ki" Hát igen, lassan épp itt az ideje mert a szar apple már több mint egy éve kinn van...

    Szóval ugy gondolod a bejelntett HP és Motorla árak nem valódiak, csak ugy elterjesztették a nagyvilágban, aztán majd mikor tányleg kijönnek akkor hip hop lemennek az árak? :)
  • Madve
    #95
    A többségük még eztán jön ki, aztán kezd majd esni az áruk, amikor elkezdik überelni egymást...
  • Madve
    #94
    Mint mondtam még pár hónap...
  • Tikal #93
    Vicces. Szerintem te még nem néztél körül tablet ügyben, az összes idén megjelent tablet ugyanannyi vagy drágább mint az ipad :)

    ( a kinai vackokat hagyjuk )
  • Madve
    #92
    Az általános tapasztalat, hogy minden apple cuccnál van olcsóbban jobb más neves gyártótól is. Szóval nézz körül inkább. Ha meg tabletet akarsz, akkor meg várj még pár hónapot, lesz nagyobb választék, meg esik az áruk is...
  • Madve
    #91
    Azért mert valamit jónak/jobbnak tartasz, attól nem árt ismerni a konkurrens termékeket is. Apple cuccoknál meg különösen mókás, hogy milyen ezer éve hétköznapi funkciókat hoznak be a cuccaikba földrengető újdonságként. Mellékesen itt mindig jó hosszú viták vannak a cikk után idióta dolgokról, szóval érdemes itt lenni, mindig jót röhögök...
  • Thaison
    #90
    Én úgy vélem hogy az Ipad egy nagyok okos dolog, elég sok helyzetben elég jól használható DE az ára túl sok érte. Nem az Apple-t akarom fikázni, tudom jól hogy prémium márka és hogy az ára ellenére is nagyon sokan veszik, de itt Európában túl drága, főleg nálunk. Hogyha kicsit olcsóbb lenne én biztos hogy beruháznék egy ilyenre, suliban tök jól lehetne használni.
  • narumon
    #89
    hajrá
  • Tikal #88
    Akkor hajrá, keresgélj... vagy most egy ember véleménye a meghatározo? ....
  • sanyicks
    #87
    Tudom, ulkesh sem látta a saját marhaságait utólag, csak akkor amikor kikerestem neki :D
  • Tikal #86
    én is ugy emlékszem elég sok apple használo sirt hogy miért nincs kamera, akkor lenne csucs az ipad...
  • narumon
    #85
    "-nem kell kamera -> fantasztikus forradalmi újítás a kamera
    -nem kell multitask -> elengedhetetlen a multitask"

    A vicces az, hogy mindig ilyeneket írtok, de én még soha nem láttam, hogy valaki tényleg ezt írta volna. :o
  • sanyicks
    #84
    Valaminek a fanatikusának kell lenni. A semmi fanatikusának nem lehet lenni. Az anti apple pedig nem egy dolog, csak egy fogalom.
    Nem tartom magam prófétának, egyszerűen jól esik oltogatni az epl fanokat, és rávilágítani hogy nagyon nem olyanok aminek magukat elképzelik :) Meg persze röhögni is jó rajtuk ahogy a véleményük steve jobséhoz viszonyul, ami fél évenként akár 180 fokot is fordulhat, lásd:
    -nem kell kamera -> fantasztikus forradalmi újítás a kamera
    -nem kell multitask -> elengedhetetlen a multitask
    Bár magyarázhatok én egy apple vérfanboynak ;D
  • GregSB
    #83
    Te anti-apple fanboy / fanatikus vagy :)

    Bár gondolom te magadat prófétának tartod, aki a sok elhülyült applebuzit próbálja észhez téríteni.
  • sanyicks
    #82
    Hát nem mintha az itt összegyűlt apple vérfanboy csapat nem lenne ott minden hírnél, vagy más hírnél ne "recsegős műanyag"ozna :D
    Csak tudnám én pl minek vagyok a fanboya?
  • Tikal #81
    Kitartóak, igazi fanboyok :)
  • GregSB
    #80
    Sanyix és Willcox orvosi eset. Minden egyes Apple hírnél ott vannak, és nyomják a fikát. Az az igazán elszomorító, hogy ez már évek óta megy :D
  • narumon
    #79
    hehhe, mondom én, hogy egyre szánalmasabb vagy. Hozhatnád a példát hol változott a véleményem...
  • narumon
    #78
    Hajjaj akkor sem tudtál szöveget értelmezni, és ez még most sem megy. Ötödikbe mikor mész?
  • chor chef
    #77
    Valaki a sok apple/iPhone/IPad fikázók közül elmagyarázhatná nekem, ha szerintük szar, drága, "ilyet soha nemvennék" akkor egyáltalán minek olvassák el az ilyen cikkeket? Jaaaa hogy ez a perverziótok? Az más.. akkor nemszóltam.
  • Tetsuo
    #76
    LoL
  • aislado23
    #75
    Ha összegyűlnénk egy terembe akkor szemtől szemben mindenki csak szemérmesen nyeherészne mint valami kis buzi és senkinek nem lenne ekkora a pofája.De hát ezér van internetünk nem?
  • intrex
    #74
    Bazdmeg willcox, takarodj vissza a sokkal jobb berendezéseid mellé, és hagyd abba ezt az végtelenül szánalmas szenvedést.
    Ha neked nincs szükséged iPadre, nincs szükséges tabletre, utálod az Applét, attól még más szeretheti, nem?
    Én utálom a Mercedest. Hogy miért? Mert a Volvo jobb. Ezen is vizázzunk? Nagyon leragadtál az ovi szinten, idegesítő hogy itt faszoskodsz a butaságaiddal.
  • aislado23
    #73
    legóznátok inkább.
  • Tikal #72
    Elfogytak az érvek, jöhet a személyeskedés, meg a kérkedés :)
  • willcox
    #71
    Ha valaki gerinctelent akarsz látni, akkor nézz tükörbe. A véleményed úgy változik, hogy megszégyeníted a szélkakast.
  • socheater
    #70
    Már van is róla teszt!
    >> Apple iPad 2 teszt <<
  • willcox
    #69
    A szánalom az, hogy szemérmesen elfelejtetted, hogy a múltkor azzal vakítottál mindenkit, hogy 2 lakásod van kiadva. Vagy fehér elefánt szindrómád _IS_ van?
  • willcox
    #68
    Nem beszélek/írok szögediesen, mint te (#58).
    Vagyis a "Közöd?" azt jelentette röviden, hogy van valami közöd hozzá?
  • narumon
    #67
    Nem, közönöm!
  • narumon
    #66
    Háhháhá. Nem mindenki olyan kis gerinctelen mint te. Mióta az sg-n vagyok azóta ez a nickem és ki kell, hogy ábrándítsalak nincs is mellette másik. Melópityut még a kedvedért sem fogom isteníteni, és az ipadról sem látsz (és eddig sem láttál) ömlengeni, szóval az hogy összevissza lövöldözöl mindenféle vélt fantazmagória alapján, az elég szánalmas szerintem.
  • willcox
    #65
    Közöd?
  • willcox
    #64
    Nem tudod, hogy mit jelent a szendvicsember? Jaj!
    Nos, most már itt nem az igagyiról van szó, ez már engem nem érdekel, folytassátok a másik nickeddel. Jöhet az ömlengésed az igagyiról és az istenedről (melópityuról).
  • narumon
    #63
    Akkor minek vagy itt a forumon. És egyáltalán minek firkálsz be minden egyes olyan cikkhez amiben felmerül az APPLE név. Miért nem mész az "én ultrabrutális felbontású webkamerám a legjobb és meg is bírom venni" című topicba? Ott jól megmondhatjátok a játszótársakkal egymásnak a tutit! Két enyim webkamera jobb mint tied felkiáltás között, lehet applet fikázni majd goto eleje....
  • narumon
    #62
    Azért közlekedek ilyenkor. Olyan csúf vagyok ugyanis, hogy nappal mindenkit elijesztek, de ígérem azért viszek neked is a szendvicsből éhen ne halj...
  • willcox
    #61
    Engem nem érdekel, hogy te kit miről beszélsz le, reklámember.
  • willcox
    #60
    Ne túlozz, szendvicsember! Hideg van ám kint! Meg ilyenkor nem sokan látnak téged.
  • narumon
    #59
    Téged. Azért osztottam meg veled ezt az infot!