22
Vodafone 533
  • WinStar
    #22
    vegyél Samsung Champ-et,az olcsó és nagyon jó telefon :)
    Megéri az árát.
  • lemongrass
    #21
    ezzel a képpel kellett volna kezdeni a topic-ot :D
    több csaj látogatná! LOL :D



  • Csibusz
    #20
    Hmm, milyen rossz dolog? Péel a pixelhiba? Vagy mire gondolsz?
  • kifli
    #19
    sok roszatt nem halottam még róla, bár lehet, ez az ára miatt van, és vannak olyan dolgai, amiért, egy 80k-s telónál már kiakadna az ember, de egy ilyen árú készüléknél ezekre panaszkodni nem nagyon lehet :)
  • Csibusz
    #18
    Akkor már inkább ZTE Balde, nekem az van és teljesen meg vagyok vele elégedve.
  • davidka003
    #17
    Egyetértek. A kedvenc hulladék teló a Samsung Monte, 40k és oprendszer nélküli. Hát ez a lol. Annyiért már ZTE Blade van.
  • fergusonpapa
    #16
    ezt mondom énis.elötem szólonak elég a java..hátgratula.
  • pxxl
    #15
    lol java
  • fergusonpapa
    #14
    java...

    oprendszer nélkül egy telomár manapság = kuka
  • SzarvasA
    #13
    az érintő felület helyett ott van a qwerti billentyűzet. engem a wifi hiánya nem érdekel (az előfizumhoz kaptam ingyen netet). a kinézete nekem bejön.

    Az érdekelne, hogy mennyire megbízható, lehet e rá rendesen pakolászni programokat (java) és hogy azok működnek e. néhol olvastam hogy gondok vannak mikrofonjával, hogy recseg meg ilyenek. Nekem nem kell hogy elvigye a kutyát sétáltatni meg meghőzzön helyettem. Telefonálni kell, meg netezni (MSN, FB, Email).
  • Vadnokedli
    #12
    KUKA-KUKA-KUKA!!!!!!!! SENKI NE VEGYEN ILYET! :D

    (aki szeretne szívni a rezisztiv érintő - wifi hiánya - (még sorolhatnám) miatt; vagy felesleges pénzt kidobni, annak ajánlott.)

  • VRSDM
    #11
    rezisztív tapi okán nálam alapból kilőve.
    nem sznob vagyok. csak nem szeretem szop*ni magam :')
  • HiPPoNaX
    #10
    Na de ez nem okostelefon, a "mezei" keszulekek kozott pedig eddig is akadtak dizajnosabb darabok, mint egy fekete feltegla :D
  • pxxl
    #9
    nincs wifi :(
  • pedestrian
    #8
    Ja? akkor ezért nem tetszik. Nekem a lapos téglák jönnek be.
  • Narxis
    #7


    Engem általában a hardver érdekel és a gyári szoftver, nem nagyon szeretek "tuningolni" telót, mert félek, hogy balfasz leszek és elbaszom. :D

    Ennek a kinézete nem rossz, sőt, még jó is a sok tégla fekete okostelefon között.
  • zaki
    #6
    mert ő nagyon menő
  • Narxis
    #5
    Me?:D
  • pedestrian
    #4
    Nem szívesen mutatkoznék vele társaságban.
  • Attila8805
    #3
    Ez 553;)
  • HápHáp1
    #2
  • SzarvasA
    #1


    Sziasztok. Nemrégiben került piacra a Vodafone 533. Árához képest tetszetős kis masina, de sajnos nem igen találtam róla véleményeket. Akinek van már ilyen készüléke, megosztaná velem/velünk a tapasztalatait?

    Mobilaréna teszt