13
  • Tetsuo
    #13
    Sok ertelme van.. :) foleg a rugalmas kepernyonek es a csuklos mechanikanak egyutt.
  • Tetsuo
    #12
    En mar varom az 5.1 kijelzos mobilokat, amivel telefonalni persze ugyanilyen szarul lehet.. :S
  • Zolorado
    #11
    Remélem hogy ez csak vicc akart lenni. De nem vicces.
  • Piel
    #10
    Megint egy mobil, ami az übergazdag szülők fognak megvenni a csemetéjüknek, hogy villoghassanak vele.
    Egyébként ha lenne 4 kereke, elmehetne a boltba bevásárolni is. Amíg azt is hozzáfejlesztik, addig is használom a régi egy kijelzőset, mert a telefonáláshoz nekem az is elég. Nem egy több százezres médiaközpontot akarok hordani a zsebemben, amit mindennapok során elveszíthetek (úgysem adják vissza), a zsebesek lenyúlják, bár ezért már úgy sejtem, sötétebb helyeken ki is rabolják az embert... Hajrá! Fejlesztgessenek csak.
  • duke
    #9
    Ez egy uber gagyi telefon. Meg csak nem is 3d a kijelzo, meg az 5 megas kamera is nagyon ciki, nem is beszelve, hogy csak egy proceszor van benne. En biztos nem egetnem magam ilyen szarral. :)
  • who am I 7
    #8
    szerintem nagyon zsír :) legyen 3.7 colos meg laposabb kicsit, és máris über, ja és windowst rá haha :D
  • smv
    #7
    Ez zseniális :)
  • smv
    #6
    Pedig ha nem lenne ilyen vastag akkor király lenne:)
  • MolniGee
    #5
    Ez se rossz :)
  • zola2000
    #4
    Azért van értelme, böngészésnél jobban át lehet látni a weboldalt, ha érintőkijelzőn gépel az ember nem tűnik el a kép (legalábbis nintendo DSen így működik a böngésző, csak azon elég lassú)...
  • Magiszter
    #3
    Vagy 4 ha a hátára is tesznek. Sok értelmét nem látom hogy 19 kijelzője van egy telefonnak. Akkor már legyen egy, de az akkora/olyan hogy elég is legyen.
  • brueni
    #2
    ha nem szétcsúsztatható, hanem kinyitható lenne, akkor lehetne 3 kijelzője is.
    mint egy kommunikátor, csak billentyűzet helyett is tapimonitor lenne.
  • Magiszter
    #1
    Nem tudnak már mit kitalálni.