376
Terra Nova
  • jackoneill90
    #336
    Második évadra várható lesz a jövőből érkező bermuda háromszög9n időtutazó űrhajó is. [soiler][/spoiler]

    wash meg addig jó volt amíg meg nem ölték. :( Felkell támasztani ha le 2. évad.
  • jackoneill90
    #335
    Gondolkodtam, mi lehet ez a Badland ahova mirat akarják elküldeni. szerintem az felérhet egy szilíciumvölggyel. valami nagyon nagy dolog lehet arrafelé.
  • Caliph
    #334
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    már előre látom hogy behúzzák a bermuda 3szög témát
  • hapi
    #333
    Ezt a nevetséges, gyerekes, műanyag, logikátlan, családi fost sztem kaszáltam.
  • Narxis
    #332
  • Andr0
    #331
    szerintem jó ez a sorozat olyan kis kényelmes.. elvagyok vele. Legyen folytatás.
  • pauly
    #330
    Nincs mit,nálam jó :)
  • ToCsEk
    #329
    itt ni

    20.12.11 17:11:35

    :)
  • jackoneill90
    #328
    #forditas #felirat #TerraNova 1x12-13 ~ 65%...
  • jackoneill90
    #327
    kösz nem, jó. Egy szar az az oldal. Megnyitnám és lefagy a gép. Cassone hamarosan kész lesz, az a legjobb.
  • ToCsEk
    #326
    tegnap délután óta van már magyar felirat :)
  • pauly
    #325
    http://hu.podnapisi.net/hu/terra-nova-2011-feliratok-p1398123
  • jackoneill90
    #324
    Hamarosan magyar felirat is lesz. Talán még ma este?
  • Borg
    #323
    Annyira adja magát :D
  • shaddam
    #322
    Évad elején az összefirkált szikláknál reméltem kiderül valami okos gyíkemberek lesznek. Hajaj olyan jó kis sorozatot lehetne kihozni ebből az alapból.
  • jackoneill90
    #321
    Még a csk atlantisz ugrók is megjelentek már. Azgardok is jöhetnének, vagy valami idegen faj ami meglátogatja a földet.
  • Punker
    #320
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bermuda háromszöges verzióra gondoltál te is?
  • ldavid
    #319
    leírod röviden? én nem foglalkoztam vele, azóta meg már töröltem
  • Narxis
    #318
    De ezt még előadhatják izgalmasan! :D
  • Borg
    #317
    Kb három másodperc gondolkodással ki lehet sakkozni, hogy mit hoznak ki abból ott a végén.
  • shaddam
    #316
    Nem volt rossz, a trailerben azonban lelőttek szinte mindent. A végén a cliffhanger miatt szomorú lennék ha elkaszálnák.
  • ldavid
    #315
    csak verekednek, lövöldöznek... már majdnem elaludtam rajta
    a végén volt egy érdekes jelenet, elég lett volna azt megnézni. abból kíváncsi vagyok, mi lesz (ha lesz folytatás)
  • Borg
    #314
    Ennek a sorozatnak már ez a védjegye, hogy a fontos, és/vagy látványos jeleneteket ki kell vágni.
    Végre tele volt akcióval ez a dupla rész, de izgalmassá mégse tudták tenni, pont emiatt. Mindig mindenről tudni lehet előre, hogy úgyis sikerül nekik...
  • jackoneill90
    #313
    beletekergettem, de a terra nova elleni harc az úgylátszik kimaradt. Azt bővebben is mutathatták volna
  • cylonflatus
    #312
    Ennek a sorozatnak az a legnagyobb baja, hogy annyira "családbarát" akar lenni, amivel teljesen kilúgozzák, kiherélik az egészet. Még nem láttam, de remélem a dupla évadzáró epizód legalább egy szál fanszőr létezésére enged következtetni a készítők nadrágjában, mert tökük az biztos nincs...
  • Narxis
    #311


    Ebben tuti nem fogsz csalódni. :D Már majdnem megijedtem, hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kinyírták Lucas-t, de mégsem szerencsére mert ő az egyetlen igazi badass karakter, meg a portálmegszüntetés se tetszett de aztán ezt is megoldották a végére, hogy ne legyen ebből a soriból egy dzsungelsorozat.


    Ha nem nézted még meg akkor ne olvasd el, lényeg, hogy volt egy pont ahol ha akkor ér véget akkor azt mondtam volna rá, hogy szar, de aztán megoldották 1-2 csavarral. Ha lesz 2. évad akkor ebből még akármit ki lehet hozni. :P
  • stargatelost
    #310
    Majd meglátjuk Eddigi tendencia alapján amire te azt mondtad, hogy baromi jó, az ugyanúgy szar volt
  • Narxis
    #309
    Brutál egy rész volt, ütött rendesen. Erre már nem lehet azt mondani, hogy rossz volt!
  • hdmi
    #308
    Nagyon kemény volt a két befejező rész.
  • kaposi1
    #307
    Igen , most már csak a feliratot kell kivárni hozzá.
  • hdmi
    #306
    Nem a múlthéti volt az évad záró epizód, hanem tegnap adták le egy dupla részt (12-13rész), s ez az évadzáró, már fent van a neten. Preview: link
  • stargatelost
    #305
  • jackoneill90
    #304
    Mégegyszer tárcsázott és a féregjárat nyílásakor az eseményhorizont kilövellő része darabokra szedte őket.
  • Renegade
    #303
    szégyenükben elkotródtak :-)
  • shaddam
    #302
    Hova lettek a testek a csillagkapu után?
  • Narxis
    #301
    Nektek amúgy melyik jelenet tetszett a legjobban?

    Nekem az amikor Lucas azt mondja, hogy : OPEN YOUR EYES OLD MAN!

    Itt látszott igazán, hogy mennyire haragban vannak.
  • ldavid
    #300
    "mi volt a jó ebben a részben?"
    volt egy jó csaj az elején, a sheriff őt kérdezgette skye előtt
  • stargatelost
    #299
    Persze, hogy lehet más sorozatban ilyet keresni, de amiben ennyire nagy számban vannak plot hole-ok, meg logikátlanságok, az már nagyon feltűnő. Én hidd el, nem keresem ezeket, ez a rész elé is úgy ültem le, hogy megpróbálom a hibái ellenére is élvezni, hátha összehoznak valami értékelhetőt, de túl szembetűnő volt a rengeteg baromság.

    A többire, amit írtál, meg ugyanaz a válaszom, amit a #296-ban írtam. Én szeretem az ilyen stílust is, ha jól és rendesen meg van csinálva és nem néznek hülyének. Itt sajna nem ez a helyzet...

  • Narxis
    #298
    Én arra számítottam, hogy Sky anyja meghal, de ebből is látszik, hogy mennyire családi sorozat. Nem mernek benne csak történetindítóként halált "mutatni". Ne számíts rá, hogy ez változni fog, amúgy meg szerintem a csávó valami nagyon alja munkát kaphatott a Hatosoknál mert nem bíztak benne és ezért nem találkozott a hetente 1-2-szer jelentést tevő Sky-al. Taylor mondta is, hogy egyből összepakoltak amint eltűnt az anyuka, őt meg nem őrizték mert hova menekülne egy felülni se tudó nő? Persze ahogy írták előttem is, ha akarsz találsz benne logikátlanságot, én is találok minden sorozatban ha akarok de ez egy ilyen stílusú film. Akkor se fogsz benne olyan STÍLUSÚ sztorit találni amilyet akarsz mert nem neked készült.
  • Renegade
    #297
    hát én úgy látom, hogy ha ki akarnék pécézni egy sorozatot a felsoroltakból (doctor who nagy kedvenc, na de abban logikát véletlen sem szabad keresni, mert nincs) akkor bármyelyikről lehetne írni egy borzasztóan bántó és lejárató kritikát.

    tehát mindegyik logikátlan, de szerethető, abban a pillanatban, ha az egyiket megutálom akkor rögtön zavarni fognak a hibái :-)

    én betippelem, hogy sokan azért csalódtak mert mást vártak, pláne európai fejjel lehet nagyon zavaró a túlzottan nagy hangsúlyt kapó családi-polkorrekt-multikulti szentháromság