376
Terra Nova
  • Tyler1
    #16
    hagyjuk az időutazós paradoxonokat, ez scifi, nem kellenek fizikai törvények, szabályok :)
  • tigeroo
    #15
    én arra vagyok kíváncsi hogy lesz-e többszöri időutazás, utánpótlás vagy valami. mert értitek, most ha 85 millió évvel visszamegy egy egész "falu", puskákkal, kütyükkel akkor mennyi változást okozhatnak a földtörténetben (nemis történelemben, hiszen itt még az emberiség sehol sincs)

    mert ha most sikerül ez a benépesítés akkor végülis 85 millió évvel hamarabb jelenik meg az emberi faj a földön, és a kör ugyanúgy bezárul...hümm...szal na
  • Brolly28
    #14
    jónak ígérkezik, mostanság úgy is rá vagyok függve az ilyen magas költségvetésű sorozatokra. várom
  • PrisonMan
    #13
    ala Glee :)
  • Tyler1
    #12
    elvileg már tavaly ősztől indult volna, aztán csúsztatták 2011 tavaszára, és utána 2012 őszére.

    de a 2 órás pilot sztem elég lesz kezdésnek.
  • Calver
    #11
    ennyi, nagyon durván Primeval szaga van - csak ugye Amerikai, és ráadásul országos adón fut, szóval így kapásból hiányzik belőle az angol sorozatokra jellemző "tökösség". várhatóan itt nem lesz semmi olyan, hogy neadjisten a szereplők szép sorban el-el hulladoznak, esetleg itt-ott "ártatlan" emberekből vacsora lesz...

    meh, majd elválik.
  • Narxis
    #10
    khm..Primeval..khm
  • byzhouse
    #9
    azt hittem,hogy L4D2 kép :D
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Nem trollkodni akarok, de szerintem borzasztó lesz. Már anno, mikor olvastam róla ez lett a szilárd véleményem. Spielberg, dínók (aka veszélyes őslények), időutazás a távoli múltba, dzsungel és szavannák, ez csak űberszar lehet. Sorry. Ne legyen igazam! Láttunk már ilyen témájú filmeket tucatjával és egyik rémítőbben szar a másiknál. Úgy látszik az űrprogrammal együtt a VALÓDI scifik is kihaltak (mert ez nem az).

    Ha meg már mindenáron múltba utazós időgépes témnát erőltetünk, akkor ajánlom ezt, mert ez űberbrutál (majdnem hardsf):

    Wolfgang Jeschke: A teremtés utolsó napja

  • tigeroo
    #7
    na akkor most jön a pilot és utána várjunk másfél évet??

    ez wtf? először megnézik hogy mennyire vevő rá a nép, mint a the walking deadnél?
  • gabo91
    #6
    hm... finom
    végre valami ami a régi nagy sorozataimat méltóképpen pótolhatja.
  • Andr0
    #5
    Várós, már a májusi bejelentés óta^^ +fav
  • Tyler1
    #4





  • Tyler1
    #3
    pár promo kép







  • Tyler1
    #2
    youtube már beágyazáásal sem megy?


    trailer
  • Tyler1
    #1
    A Fox májusban útjára indítja az egyik, ha nem a legnagyobb költségvetésű(csak a pilot 16 millióba került) és legnagyobb port kavaró scifi sorozatot, melyet több nagy név között talán a legnagyobb, Spielberg jegyez. Az egyelőre 13 részesre tervezett sorozat első része után azonban laza másfél évet kell várni, h beinduljon az évad.

    sztori:
    2149-ben, amikor is a Föld túlfejlett, túlnépesedett és túlszennyezett. A növény- és állatvilág jó része kipusztult, s miközben az emberiség tudományoknak való behódolása a fajunkat sodorja a szakadék szélére, talán mentő ötlettel is szolgálhat. Bár a bolygó menthetetlen, a tudósok létesítenek egy portált a történelem előtti időkbe, kábé 85 millió évre jelenünktől, hátha sikerül helyre hozni a múltban elkövetett hibákat. Először első gyarmatosítóként egy család lép át a kapun, Terra Nova pedig maga a Paradicsom. Persze idővel előkerül egy családi titok, kiderül, hogy veszélyes őslények “garázdálkodnak” a környéken, ráadásul felmerül a gyanú, hogy a küldetés célja nem is az emberiség megmentése, hanem valami teljesen más.