11
  • opeca
    #11
    Amúgy én is letöltöttem. Mondjuk ftp-ről húztam le, nem osztottam vissza - annyit is ért amúgy a film.

    De majd mindjárt leszedem torrentről is aztán találjanak meg.
  • dzsagon
    #10
    stallone ne légy má geci!
  • unrealnoise
    #9
    kapják be ezek is... nyomorékok... És ha letorrenteztem HD-ban, de előtte kétszer megnéztem a moziban akkor mi a szösz van? nevetségesek...
  • kalapos01
    #8
    Persze. Otthoni felhasználásra a kenyeret is ellophatod. :)) Nem letöltésről van szó az ilyen perekben, hanem megosztásról, ami, ha torrentezel, automatikusan megvalósul.
  • Rotcsa
    #7

    Most akkor akár engem is beperelhetnek egy film készítői?
    Basszus, ha erre rászoknak a filmkészítők, akkor a torrentezés elég veszélyes műfaj lesz...
    Én amúgy úgy tudtam, saját otthoni felhasználásra le lehet tölteni bármit, az még nem indok semmilyen perre, kivéve akkor, ha anyagi nyereségre teszek szert belőle.
  • Nailyenugysincs
    #6
    Télleg nem értem hogy ilyen esetekben hogy lehet többszáz-ezer... dollárt elkérni büntetésként. Ennyi kára nem lett a készítőnek. Max annyit lehetne kérni amennyit a legközelebbi boltban kérnek a filmért.
  • szlovákiai hun
    #5
    Adnál erre bővebb felvilágosítást? Mert a nevén kívül még mit tud?
  • AZTA
    #4
    Akkor lehet mentek mind a börtönbe. :D
  • Aldo Moro
    #3
    És azt vajon honnan tudják, hogy ezelőtt egy évvel letöltöttem vagy se? Azért ilyen időszakra visszamenőleg nem lehet keresni. Meg aztán ha a gépemre le is töltötte valaki, az nem bizonyitja, hogy én voltam. Csak közvetett bizonyiték, lehet anyám, apám, öreganyám, tesóm, szomszédom, az aranyhalam. Majd teszek egy feljelentést ismeretlen tettes ellen betörésért, mert abban az időpontban bizonyithatóan nem voltam a gépem közelében. Ennyi.
  • opeca
    #2
    Ennyi eszük van.
  • Narxis
    #1
    PeerBlock